Strona 639 z 10048
Pokaż wyniki od 6,381 do 6,390 z 100474

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Jak lekarz tak mówi to tez dodaje otuchy przyszłej mamie. Ja po takich słowach byłabym bardziej zrelaksowana. A wiadomo stres nie sprzyja na poczatku czyli bądźmy dobrej myśli, w końcu to ekspert
    No wlasnie tak samo uwazam jak ty

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Dziewczyny takie pytanie na szybko ... w piątek byłam u gin prowadzącej i zleciła mi badania standardowe... Dziś odebrałam wyniki i okazuje się, że mam bakterie w moczu (b.liczne). Czy koniecznie się zapisywać do gin prowadzącej czy wystarczy lekarz ogólny? Dodam, że do gin chodzę prywatnie...
    Mialam dokaldnie takie same wyniki o oakzalo sie ze laboratorium w ktyorym robilam (zazwyczaj robie w innym) ma zbyt szczegolowy miernik tych bakteri i stad mi wyszlo ze sa liczne. a zadnych objawow nie mialam. moj gin dla pewnosci kazala zrobic posiew moczu. zrobilam i na szczescie wszystko gra.

Witajcie dziewczyny!!! Pedzicie strasznie co chce do Was napisac to mam do nadrabiania po 10 stron ale teraz mam nadzieje ze uda mi sie pisac czesciej ja mam na imie Goska i mam 33 lata wiec tez jestem jedna ze starszych styczniowek Witam nowe mamusie, z ktorymi wczesniej nie mialam okazji sie poznac w pt zaczynam 23 tydzien, a jutro na bad polowkowe juz sie nie moge doczekac zobaczenia anszego chlopaka, ktory coraz to silniej i czesciej kopie
    wiem, ze ktoras z Was pytala o bad polowkowe- jak ja dzwonilam do swojej gin to mi mowila ze te bad mozna robic do 24 tyg, wiec chyba koncowka 23 to bedzie dobrze.
    z zakupowych rzeczy jeszcze nic nie mamy, jak wczesniej pisalam duzo mam po siostrach ale ciezko mi sie zabrac za liste czego nie ma a co musimy kupic. wozek tez odziedziczam po siostrze, ktora bardzo go sobie chwalila i jest on firmy emmaljunga nitro city.

czy wy tez macie taka zgage po wszystkim co zjecie? i ten okropny cellulit ktory pojawil sie nie wiadomo skad...?

Milego popoludnia dla Was

somi Ty jesteś z Warszawy?

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny takie pytanie na szybko ... w piątek byłam u gin prowadzącej i zleciła mi badania standardowe... Dziś odebrałam wyniki i okazuje się, że mam bakterie w moczu (b.liczne). Czy koniecznie się zapisywać do gin prowadzącej czy wystarczy lekarz ogólny? Dodam, że do gin chodzę prywatnie...
    Hej
    Ostatnio też mi wyszły bakterie, moja ginekolog kazała mi brać Urosept. Ale dla pewności watro się z jakimś lekarzem skontaktować

Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    czy wy tez macie taka zgage po wszystkim co zjecie? i ten okropny cellulit ktory pojawil sie nie wiadomo skad...?
    Zgagi na szczęście nie mam ale cellulit brrrrrrrr!!!! :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dziewczyny takie pytanie na szybko ... w piątek
    byłam u gin prowadzącej i zleciła mi badania standardowe... Dziś odebrałam wyniki i okazuje się, że mam bakterie w moczu (b.liczne). Czy koniecznie się zapisywać do gin prowadzącej czy wystarczy lekarz ogólny? Dodam, że do gin chodzę prywatnie...
    Tez.mialam bakterie w moczu lepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem mi przepisal taki proszek do wypicia i pomoglo

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja mialam bakterie nie przepisal nic ,nie mialam zadnych objawow a skonczylo sie zapaleniem nerek I 3 tygodniowym antybiotykiem

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Zgagi nie mam ale odbija mi czestk ostatnio to nawet po truskawkach...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Veronika podziw dla kolezanki ze tak dzielnie sie trzyma

Natalka ja jestem za ta kawka fajny pomysl hihi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Veronika podziw dla kolezanki ze tak dzielnie sie trzyma

Natalka ja jestem za ta kawka fajny pomysl hihi
    tez ja podziwiam...kawka jak najbardziej tak! Ja przyjade do Polski to was zaprosze do Kolobrzegu na spotkanie forumowejuz to pisalam ale ze mna wszystko mozliwe dom jest ,wakacje beda to kto nam zabroniTy Iza daleko bys nie miala

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    tez ja podziwiam...kawka jak najbardziej tak! Ja przyjade do Polski to was zaprosze do Kolobrzegu na spotkanie forumowejuz to pisalam ale ze mna wszystko mozliwe dom jest ,wakacje beda to kto nam zabroniTy Iza daleko bys nie miala
    Jak się zbierzemy wszystkie z dziećmi to będziemy miały niezły koncert

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzień dobry moje dziewczynki

Natalia pewnie, że kiedyś można się spotkać na herbatkę dziewczynki, może jak będą bejbiki, fajny pomysł "styczniówki w podróży"
    Veronika super, że to jedno się zagnieździło i oby do przodu bez żadnych problemów poszło!
    Gosia u mnie zgagi nie ma, ale szwagierka miała taką straszną, że już sobie nie radziła z tą sytuacją i jakieś proszki piła na to właśnie, są jakieś specjalne dla kobiet w ciąży. Musisz podpytać ginekologa swojego
    Rolcia mnie jak coś nie pokoi to mam możliwość skontaktowania się z lekarzem, ale powiem Ci, że każdy organizm inny bo ja miałam te bakterie b. liczne i lekarz bardzo się tym nie kazał przejmować tylko dużo pić wody, herbaty malinowej, żurawiny jeść i soki i następne badania odebrałam i wyniki super.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów