Strona 638 z 10047
Pokaż wyniki od 6,371 do 6,380 z 100469

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Dziewczyny takie pytanie na szybko ... w piątek byłam u gin prowadzącej i zleciła mi badania standardowe... Dziś odebrałam wyniki i okazuje się, że mam bakterie w moczu (b.liczne). Czy koniecznie się zapisywać do gin prowadzącej czy wystarczy lekarz ogólny? Dodam, że do gin chodzę prywatnie...
    Jak prywatnie to może zadzwon i zapytaj co masz zrobić? Ja mam taką możliwość ze mogę dzwonić jak coś nie wiem i przez telefon doradzi co i jak

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Vwronika, nie bedzie zle.. Paczetek bedzie dziwny, ale powiem Ci ze my bardzo czesto wychodziny gdzies we 2 mimo 2 dzieci nawet week mamy tez co jakis czas dla siebie babcie i niania sa niezastapione
    Ja mysle jakos to wszystko ogarne

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ale Ty kochana jesteś! Pewnie jakbyś mogła to do każdej z nas wysłała byś kawę z ciachem i razem na forum byśmy ja piły
    A co do zakupów to zawsze tak jest ze podoba nam się akurat to czego nie potrzebujemy
    Fajnie by tak z kawa bylo ale mozemy w jakis dzien sie umowic tu na forum na konkretna godzine, kazda zrobi sobie kawusie i jakies ciacho.. Ciekawe ile osob by sie zebralo oczywisvie godzina taka zeby nasze amerykanki nie musialy o 3 w nocy wstawac

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Veronica i co z ta Twoja koleżanka? Była już na usg?
    Oj zapomnialam wam napisac,wczoraj zaczela krwawic pojechala do szpitala I sie okazalo ze jedno zostalo a drugie nie ze poronila tylko sie nie zagniezdzilo I zeszlo tak powiedzial lekarz jedno jest ale dzis maja z Polski przywiez jej jakies leki na podtrzymanie tutaj takowych nie ma ale ona znalazla Polskiego lekarza I on jej powiedzial zeby koniecznie sprowadzila te leki no I wczoraj brat jechal do Warszawy na lotnisko I prosil tam kogos zeby zabral te leki dla.niej bo wysylka to tydzien a tak dzis kolo 17 beda juz na miejscu I wezmie je to bedzie spokojniejsza, chociaz obaj mowia ze to jedno dobrze siedzi no ale wiadomo jak z nia jest od povzatku byla ciaza ryzyka ja czuje ze sie uda ale powiem wam ze dzielna dziewczyna ja bym chyba sie rozkleila a ona caly czas ze jak sie nie uda to bedzie powtorka I ze I tak mialaa szczescie ze za pierwszym tazem sie udalo I ze jakby mialo nie byc bejbka to obydwa by sie nie zalegly a ten jeden siedzi cieszy mnie jej podejscie wiec zobaczymy co bedzie dalej narazie jest jedno I ma czekac do piatku...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Fajnie by tak z kawa bylo ale mozemy w jakis dzien sie umowic tu na forum na konkretna godzine, kazda zrobi sobie kawusie i jakies ciacho.. Ciekawe ile osob by sie zebralo oczywisvie godzina taka zeby nasze amerykanki nie musialy o 3 w nocy wstawac
    No wlasnie 9 rano u mnie to u was 16 takze ja sniadanko a wy kawusie hehehe

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Jak prywatnie to może zadzwon i zapytaj co masz zrobić? Ja mam taką możliwość ze mogę dzwonić jak coś nie wiem i przez telefon doradzi co i jak
    @ Truskawkowa, właśnie tu jest problem - dopiero co zmieniłam lekarza (poprzednia gin dosłownie zniknęła z radarów i tyle, zero kontaktu, masakra jakaś) a od nowej po prostu zapomniałam wziąć kontaktu... Trudno, pójdę dzisiaj do internisty i niech on decyduje, czy mnie ogarnie, czy mam lecieć do gin. Podobno przy braku objawów i tak mają standardową procedurę, więc chyba wielkiego problemu nie będzie.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Oj zapomnialam wam napisac,wczoraj zaczela krwawic pojechala do szpitala I sie okazalo ze jedno zostalo a drugie nie ze poronila tylko sie nie zagniezdzilo I zeszlo tak powiedzial lekarz jedno jest ale dzis maja z Polski przywiez jej jakies leki na podtrzymanie tutaj takowych nie ma ale ona znalazla Polskiego lekarza I on jej powiedzial zeby koniecznie sprowadzila te leki no I wczoraj brat jechal do Warszawy na lotnisko I prosil tam kogos zeby zabral te leki dla.niej bo wysylka to tydzien a tak dzis kolo 17 beda juz na miejscu I wezmie je to bedzie spokojniejsza, chociaz obaj mowia ze to jedno dobrze siedzi no ale wiadomo jak z nia jest od povzatku byla ciaza ryzyka ja czuje ze sie uda ale powiem wam ze dzielna dziewczyna ja bym chyba sie rozkleila a ona caly czas ze jak sie nie uda to bedzie powtorka I ze I tak mialaa szczescie ze za pierwszym tazem sie udalo I ze jakby mialo nie byc bejbka to obydwa by sie nie zalegly a ten jeden siedzi cieszy mnie jej podejscie wiec zobaczymy co bedzie dalej narazie jest jedno I ma czekac do piatku...
    Wow nie wiedziałam że to takie skomplikowane. W takim razie jeszcze trzymam kciuki :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    @ Truskawkowa, właśnie tu jest problem - dopiero co zmieniłam lekarza (poprzednia gin dosłownie zniknęła z radarów i tyle, zero kontaktu, masakra jakaś) a od nowej po prostu zapomniałam wziąć kontaktu... Trudno, pójdę dzisiaj do internisty i niech on decyduje, czy mnie ogarnie, czy mam lecieć do gin. Podobno przy braku objawów i tak mają standardową procedurę, więc chyba wielkiego problemu nie będzie.
    A to wtedy leć do ogólnego. Najwyzej wyśle Cię do ginekologa. Chociaż wydaje mi się ze powinien Ci jakoś na to poradzić. Oni też wiedzą co my ciężarne możemy brać a co nie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Wow nie wiedziałam że to takie skomplikowane. W takim razie jeszcze trzymam kciuki :*
    Lekarz ten co robil jej ivitro jeden z najlepszych I powiedzial ze przypuszczal ze jedno jak on to mowi zejdzie bo miala.spuchnieta macice po pobietaniu jajeczek I ledwo to jajeczko wsadzil ale to jedno wlasnie siedzi dobrze bo macica jakby zmiejszyla sie I go otulila tak mowi a chyba wie co mowi dziennie z 10 zabiegow robi I niby gwarantuje ze ta ciaza sie skonczy porodem

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Lekarz ten co robil jej ivitro jeden z najlepszych I powiedzial ze przypuszczal ze jedno jak on to mowi zejdzie bo miala.spuchnieta macice po pobietaniu jajeczek I ledwo to jajeczko wsadzil ale to jedno wlasnie siedzi dobrze bo macica jakby zmiejszyla sie I go otulila tak mowi a chyba wie co mowi dziennie z 10 zabiegow robi I niby gwarantuje ze ta ciaza sie skonczy porodem
    Jak lekarz tak mówi to tez dodaje otuchy przyszłej mamie. Ja po takich słowach byłabym bardziej zrelaksowana. A wiadomo stres nie sprzyja na poczatku czyli bądźmy dobrej myśli, w końcu to ekspert

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów