Strona 636 z 10044
Pokaż wyniki od 6,351 do 6,360 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez symi Zobacz posta
    Dzień dobry Kochane Mamuśki życzę Wam
    dobrego i miłego dnia a chore Mamuśki zdrowieć szybko
    Właśnie Was dogoniłam bo zaległości mi się narobiło... przez robotę ale dzisiaj luźniejszy dzień Fajne jesteście babeczki i taka dobra energia od Was bije.... a Natalia Ty jesteś rasową Podkarpatką pomysł ze spotkaniem naprawdę super choć trochę trudny ale środek Polski mi bardzo pasuje szkoda że nie mieszkam w domu tylko mieszkaniu-možna by zrobić u mnie zjazd styczniówek i wyjść w Warszawę na shopping a co myślicie o wózku maxi cosi mura 4? U nas Mężulek ma sprawdzić wózki i ten zaproponował. Dajcie cynka co myślicie.
    Przenocujesz nas?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    O rany... widzę, że tu większość już
    zaawansowana w planach wyprawkowych, a ja dopiero nauczyłam się odróżniać pajacyk od body! oO' Na szczęście u nas w mieście jest sklep / hurtownia artykułów dziecięcych i panie z obsługi ogarniają takie łosie jak ja... trzeba się będzie w miarę szybko ogarnąć Niestety w rodzinie pierwsze dziecko w tym pokoleniu, więc nawet na dobrą sprawę ciężko się poradzić A przyjaciółki wyprzedziły mnie o 4 miesiące więc jedna właśnie się rozpakowała, a druga na ostatnich nogach. Coś czuję, że będzie ciekawie ...
    Szkoda ze nie ma nikogo w rodzinie b fajnie miec ciuszki po maluszkach i wgl ale dasz rade

Senior Member
    symi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-27 zobacz kalendarz
    Ułożymy się brzuszka obok siebie i damy radę choć żałuje że nie mam domu rasowa Podkarpatka to pozytywne określenie,dla mnie to określenie osoby otwartej i towarzyskiej lubiącej ludzi.... najwięcej takich osób właśnie spotykam z Podkarpacia a za wózek dzięki za info, wydawał mi się duży...

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    To kilka z nich, reszta sie juz pierze

Załącznik 89409Załącznik 89410
    Śliczne Dla dziewczynek są jednak ładniejsze rzeczy niż dla chłopców i mi się wydaje, że większy wybór.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ułożymy się brzuszka obok siebie i damy radę choć żałuje że nie mam domu rasowa Podkarpatka to pozytywne określenie,dla mnie to określenie osoby otwartej i towarzyskiej lubiącej ludzi.... najwięcej takich osób właśnie spotykam z Podkarpacia a za wózek dzięki za info, wydawał mi się duży...
    No ja jestem z podkarpacia, z krosna balam sie ze to cos zlego... Jak slysze rasowa to mi sie z niefajnym kojarza. A ja fajna przeciez jestem hahaha

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Śliczne Dla dziewczynek są jednak ładniejsze rzeczy niż dla chłopców i mi się wydaje, że większy wybór.
    A ja dzis takie cuda male na chlopakow widzoalam ze szok... Jak ktoras mamusia chce to moge kupic i wyslac

Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    jeszcze wam dziewczyny trochę czasu zostało, czy planujecie kupić http://www.mamaija.pl/whycry-whycry-...ka-,d2619.html interpretator płaczu dziecka, czy myślicie że to zbędny wydatek?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    No ja jestem z podkarpacia, z krosna
    balam sie ze to cos zlego... Jak slysze rasowa to mi sie z niefajnym kojarza. A ja fajna przeciez jestem hahaha
    No ba ze fajna!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    @symi, ja co prawda z wyprawką w daaalekim lesie, ale wózek powinien przyjechać na dniach (moi rodzice uznali, że pierwsze "cztery kółka" to ich działka i kazali nam wybrać). Po masie przeczytanych / obejrzanych poradników zdecydowaliśmy się na Jedo Fyn Memo. Wózek polskiego producenta, który nie olewa klientów (jak czytaliśmy opinie nt. wad wózka i chcieliśmy na własne oczy sprawdzić, czy damy radę z takimi wadami żyć, okazało się, że przez ostatnie 2-3 nowe edycje wszystkie zgłaszane wcześniej wady były wyeliminowane), dodatkowo cena w miarę akceptowalna (i "pełen pakiet", tj. przeciwdeszczowe ochraniacze, moskitiery, torba). Dotychczas której kobiety bym nie zahaczyła to każda z Jedo potwierdzała, że wózek mega. Zobaczymy w praniu ...

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Pati1985 Zobacz posta
    jeszcze wam dziewczyny trochę czasu zostało, czy planujecie kupić http://www.mamaija.pl/whycry-whycry-...ka-,d2619.html interpretator płaczu dziecka, czy myślicie że to zbędny wydatek?
    e bez sensu

ja miałam snuza hero i to dawało mi spokój i sprzedałam bo myslałam że dzieci więcej nie będzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów