Strona 634 z 10063
Pokaż wyniki od 6,331 do 6,340 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja wole body zapinane na zatrzask przy szyjce niz kopertowe. Chociaz te kopertowe sa lepsze gdy kupka laduje poza pampersem. Wtedy nie tezeba sciagac przez glowke tylko ramionkami w dol. Te z hm sie nie rozciagaja, ale sa takie ktore przy szyjce robia sie szerokie i workowate.
    A ja bylam na zakupach i kupilam mase ubranwk dla malej ksiezniczki. Nawet kilka z rozyczkami dla mojej Różyczki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    ja też będę zaciskać - byle do 1 stycznia - może nawet być noc z 31 na 1 ale urodzony 1szego :P
    hehe lepiej mnie nie denerwujcie, bo ja na tą moją cesarkę wpływu nie będę miała a też bym wolała urodzić w styczniu

A co do tych body jeszcze to tak się zastanawiam czy te napki co są na brzuszku w body kopertowych nie są nieprzyjemne dla dzidziusia ? Ile body myślicie, że trzeba kupić w rozmiarze 62 ? Około 10 wystarczy ? I czy na styczeń to kupujecie same z długim rękawkiem czy z krotkim też ? Bo się tak zastanawiam czy pod pajaca w domku lepiej zakładać z długm czy krótkim ? Heh to wszysto nie jest takie łatwe...A i jeszcze jak z rozmiarówkami ? Czy rozmiar 62 body z h&m to prawdziwe 62 czy zawyżone ?

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja wole body zapinane na zatrzask przy szyjce niz kopertowe. Chociaz te kopertowe sa lepsze gdy kupka laduje poza pampersem. Wtedy nie tezeba sciagac przez glowke tylko ramionkami w dol. Te z hm sie nie rozciagaja, ale sa takie ktore przy szyjce robia sie szerokie i workowate.
    A ja bylam na zakupach i kupilam mase ubranwk dla malej ksiezniczki. Nawet kilka z rozyczkami dla mojej Różyczki
    Zrób zdjęcie i pochwal się zakupami

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Dziewczynki witam ponownie po krotkiej przerwie
    Ja tez kicham duzo i mam problem z nosem niestety.
    W pracy nie mam klimatyzacji wiec jak były upały to myślałam że wysiądę, dodam że okna w domu mam na wschód wiec po południu te hica była
    Ja mam połowkowe 8-go września, w zasadzie sama zapytałam lekarza na osyatniej wizycie choć on mi to sygnalizował wcześniej. Tyle ze ide do innej lekarki (jego zaufajnej kolezanki), poniewaz ona podobno sie specjalizuje w tych badaniach. Znow 300 zl nie moje ale co tam Juz nie mogę się doczekać jak zobaczę maleństwo Ale najbardziej chciałabym aby wszystko było z malutką OK i staram się myśleć pozytywnie. Od dwóch dni dostaje kopniaki lekkie wiec przestałam się niepokoić o brak ruchów. Niestety mój Mezus nie będzie mógł być przy tym badaniu bo będzie w pracy ale liczę na płytkę z nagraniem i zdjęcia. W ogóle ostatnio mam tak ze ciągle chciałabym się przytulać i czasem tak mojego juz napastuje ze aż mi głupio
    Wczoraj zapolowalam w sklepie na krem na rozstępy a dzis dalsze zakupy z serii kosmetycznej
    Fajnie byłoby się tak spotkać.... czy któraś z Was jest z Katowic?

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Natalia śliczne imię dla malutkiej My jeszcze nie wybraliśmy ale mi się podoba Emilka

Senior Member
    nayana

O mnie
    Wlasnie sie dowiedzialam ze te co Jola pokazala body to nie sa kopertowe. A ja wlasnie ten rodzaj bodziakow nazywalam kopertowymi takze o te mi chodzilo.

Senior Member
    nayana

O mnie
    A preferuje takie zapinane przy szyjce. W nich nic nie odstaje i nie rozciaga sie

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	body_białe_smok_niemowlak.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	33.3 KB
ID:	89408

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja wole
    body zapinane na zatrzask przy szyjce niz kopertowe. Chociaz te kopertowe sa lepsze gdy kupka laduje poza pampersem. Wtedy nie tezeba sciagac przez glowke tylko ramionkami w dol. Te z hm sie nie rozciagaja, ale sa takie ktore przy szyjce robia sie szerokie i workowate.
    Ciesze sie ze kupujesz dawaj foty !!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Dz
    iewczynki witam ponownie po krotkiej przerwie
    Ja tez kicham duzo i mam problem z nosem niestety.
    W pracy nie mam klimatyzacji wiec jak były upały to myślałam że wysiądę, dodam że okna w domu mam na wschód wiec po południu te hica była
    Ja mam połowkowe 8-go września, w zasadzie sama zapytałam lekarza na osyatniej wizycie choć on mi to sygnalizował wcześniej. Tyle ze ide do innej lekarki (jego zaufajnej kolezanki), poniewaz ona podobno sie specjalizuje w tych badaniach. Znow 300 zl nie moje ale co tam Juz nie mogę się doczekać jak zobaczę maleństwo Ale najbardziej chciałabym aby wszystko było z malutką OK i staram się myśleć pozytywnie. Od dwóch dni dostaje kopniaki lekkie wiec przestałam się niepokoić o brak ruchów. Niestety mój Mezus nie będzie mógł być przy tym badaniu bo będzie w pracy ale liczę na płytkę z nagraniem i zdjęcia. W ogóle ostatnio mam tak ze ciągle chciałabym się przytulać i czasem tak mojego juz napastuje ze aż mi głupio
    Wczoraj zapolowalam w sklepie na krem na rozstępy a dzis dalsze zakupy z serii kosmetycznej
    Fajnie byłoby się tak spotkać.... czy któraś z Was jest z Katowic?
    Napastuj napastuj niech tuli Cie :-D na pewno wszystko dobrze z Twoja mala :-) a co kupujesz za kosmetyki?
    Nie z Katowic :-( niestety :-(

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0252683018.html body i spodnie http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0340964001.html i mega wygoda u lekarza szybko gdy kupa szybko i dziecku wygodnie - próbowałam juz róznych i te sa dla mnie najlepsze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów