Strona 633 z 10083
Pokaż wyniki od 6,321 do 6,330 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Już tylko trzy dni i klimatyzacja w pracy nie
    będzie Ci straszna
    Podaje link jakby nie chiał się załącznik otworzyć: https://www.google.pl/search?q=kosz+...1aiZluUUBWM%3A
    Wogóle coś dzisiaj z tymi załącznikami mam, chciałam wstawić zdjęcie z usg ale mi się nie udało

Bardzo bym się cieszyła gdyby maluszek był już z nami na święta ale na razie się nie nastawiam, bo jak lekarz zdecyduje, że cesarkę jednak zrobić lepiej po świętach to mi będzie przykro, no ale nadzieja jakaś jest

Miłego dnia Kochane !
    Fajny kosz obys na swieta byla w domu a nie w szpitalu tylko lezala

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Też ciągle kicham i ta krew... normalnie
    sobie i idę a tu trach! Zastanawiam się czy to normalne tak często...
    Normalne niestety

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Czesc dziewczyny!
    Mysia fajnie by bylo, zeby byl na święta, ale z drugiej strony nie życzę Ci, żebyś w świeta i Sylwestra w szpitalu leżala - ja tak wlasnie mialam 10 lat temu jak mnie synek zaskoczyl 2 mce przed terminem :-/ |Tym razem chcę doczekać do stycznia :-) i będę mocno nóżki zaciskać w grudniu hehe
    Ja tez raczej z tych co będą zaciskac nogi do nowego roku wole w styczniu ale będzie co ma być

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Fajny kosz obys na swieta byla w domu a nie w szpitalu tylko lezala
    25 listopada mam tą wizytę kwalifikującą do cesarki i wtedy będzie ustalony termin no i się okaże

A jak Wam dziewczynki poranek mija ? U mnie dzisiaj pierwszy raz w domku pani sprząta, bo sama już nie dawałam rady, kręgosłup mnie bolał, od środków do mycia mnie mdliło a mąż po pracy nie ma czasu więc zdecydowałam się na panią ale powiem Wam, że tak dziwnie się czuję, ja leżę sobie w sypialni na łóżeczku i z Wami piszę a obca kobieta w kuchni sprząta...

Mam zamiar dzisiaj zrobić listę wyprawkową, zobaczymy czy mi się to uda

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    25
    listopada mam tą wizytę kwalifikującą do cesarki i wtedy będzie ustalony termin no i się okaże

A jak Wam dziewczynki poranek mija ? U mnie dzisiaj pierwszy raz w domku pani sprząta, bo sama już nie dawałam rady, kręgosłup mnie bolał, od środków do mycia mnie mdliło a mąż po pracy nie ma czasu więc zdecydowałam się na panią ale powiem Wam, że tak dziwnie się czuję, ja leżę sobie w sypialni na łóżeczku i z Wami piszę a obca kobieta w kuchni sprząta...

Mam zamiar dzisiaj zrobić listę wyprawkową, zobaczymy czy mi się to uda
    Tez bym sie dziwnie czula a przynajmniej dasz Pani zarobic )

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Mysia nerwy byly i zaskoczenie ogromne - nie spodziewalismy sie dziecka w grudniu, nic nie kupione z wyprawki, wody odeszly jeszcze jak bylam na wycieczce kupe kilometrow od mojego miejsca zamieszkania - szkoda gadac :-) Jechalismy jak poparzeni do mojego szpitala, porod dlugi, ponad doba meczarni, niedotlenienie i ostatecznie cesarka ale o dziwo maly wczesniak wazyl 3200kg :-) ale w szpitalu polezelismy 10 dni a potem jeszcze wrocilismy po 1 dobie na kolejne kilka dni - mial żółtaczkę itd itp ale ostetecznie wszystko ok ,mam zdrowego syna :-)
    Córkę po dwóch latach za to przenosiłam 16 dni hehe - tez zaskoczenie - bo do szpitala bylam gotowa isc 3 mce przed terminem i wszystko juz czekalo na dzieciatko w domu - ale uparciuch mnie przetrzymał :-)
    Tak więc teraz moze dziecko sie po prostu urodzi... w terminie ;-)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    jolka78 to rzeczywiście zaskoczenie musiało być ogromne i nerwów mnóstwo ale najważniejsze, że synek zdrowy To jak ważył 3200 dwa miesiące przed terminem to w terminie by ważył z 5 kg hehe Życzę Ci aby trzeci maluszek urodził się w terminie

A takie pytanie do wszytkich stycznióweczek, które mają już dzieci, które body według Was są praktyczniejsze: te wkładane przez główkę czy kopertowe ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Ja uzywalam tych wkladanych przez glowke tego typu http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0147339010.html i byly bardzo wygodne. Kopertowki srednio mi podeszly

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    jolka78 to rzeczywiście zaskoczenie musiało być ogromne i nerwów mnóstwo ale najważniejsze, że synek zdrowy To jak ważył 3200 dwa miesiące przed terminem to w terminie by ważył z 5 kg hehe Życzę Ci aby trzeci maluszek urodził się w terminie

A takie pytanie do wszytkich stycznióweczek, które mają już dzieci, które body według Was są praktyczniejsze: te wkładane przez główkę czy kopertowe ?
    kopertowe z HM są boskie !!! wole kupić 10 szy tych z hm niż 20 jakichs innych - sprawdzone polecam

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja tez raczej z tych co będą zaciskac nogi do nowego roku wole w styczniu ale będzie co ma być
    ja też będę zaciskać - byle do 1 stycznia - może nawet być noc z 31 na 1 ale urodzony 1szego :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów