Strona 63 z 10083
Pokaż wyniki od 621 do 630 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, nie będę styczniową mamą Ciąża obumarła i jutro mam zabieg. Mam nadzieję, że będę jedyną osobą z tego wątku, która nie doczekała szczęśliwego zakończenia. Trzymam za was wszystkie kciuki i dziękuję za wsparcie!

2. dzieckozakupy.pl
    kot78 nie wiem co napisać...przykro mi przytulam..

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    kot - baardzo mi przyko, kurcze strasznie szkoda współczuje kochana ale staraj się nie załamywać, i czekam ze niedługo pchwalisz się swoimi dwoma kreseczkami

chewy noo tak tak dopiero zobaczyłam ze 2012 jest :P

tuska nono mi 22 dnia cyklu wyszła blada kreska a potem co dwa dni była mocniejsza mozesz juz powoli myślec o zrobieniu go

Marzena - to super pozytywne nowiny

sylvi - powodzenia jutro na usg

anulina - witaj trzymam kciuki ale myśle ze test dopiero 10-12 dni po owulacji moze dac pozytyw
    Ostatnio edytowane przez tynka89 ; 11-05-15 o 18:10

Cytat Zamieszczone przez kot78 Zobacz posta
    Dziewczyny, nie będę styczniową mamą Ciąża obumarła i jutro mam zabieg. Mam nadzieję, że będę jedyną osobą z tego wątku, która nie doczekała szczęśliwego zakończenia. Trzymam za was wszystkie kciuki i dziękuję za wsparcie!
    Kocie, bardzo mi przykro, aż się poplakalam. Zycie jest mega niesprawiedliwe. .. :-( ale jeszcze będzie szczęśliwy finał, nie wolno się poddawać. Ja przy ostatniej obumarłej powiedziałam sobie, że choćbym miała 100 razy być na patologii to w końcu wyląduje na porodówce. Może na tak wczesnym etapie sam cytotec wystarczy, bez zabiegu. Kocie jesteś wspaniała, jesteśmy z Tobą!

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, bardzo dziękuję za miłe słowa. Może kiedyś przed styczniem zajrzę tu do was z dobrą wiadomością.
    Czuję się trochę gorzej po USG i znowu krwawię. Jedyna dobra wiadomość to ta, że nie muszę dłużej czekać w niepewności.

Cytat Zamieszczone przez kot78 Zobacz posta
    Dziewczyny, bardzo dziękuję za miłe słowa. Może kiedyś przed styczniem zajrzę tu do was z dobrą wiadomością.
    Czuję się trochę gorzej po USG i znowu krwawię. Jedyna dobra wiadomość to ta, że nie muszę dłużej czekać w niepewności.
    od 2h probuje sie zalogowac ale sie nie da musialam.nowe konto zalozyc
    kocie jesli jeszcze jeszcze jestes prosze daj znac co ppwiedzieli po usg ? ze brak zarodka czy jak ?
    ja leze w szpitalu po podcieraniu sie "po oddaniu stolca" chcialam ladnie to napisac byla.krew na papierze i od tamtej pory plamie. Pojechalam do szpitala po usg ciaza wskazuje 5tydz 1dzien zoltkowy ten jest ok. czyli
    zaplodnienie mialo miejsce 5kwietnia tak ?
    wyniku bety jeszcze nie mam ciagle palmie nadziei brak niestety....co dalej zobaczymy
    nie widza lekarze tutaj krwiaka na usg szukali nadzerki jako cos co spowodowalo krwawienie nic nie znalezli...czekamy moze poronie a moze to krwiak pekl... nie wiem.. sorki za bledy pisze z telefonu.

Senior Member Awatar Tuśka89
    Mieszka w
    Poznań
    Tynka89 jutro rano go zrobię więc trzymaj kciuki ! sama nie wiem czego się spodziewać, bo tak jak w tamtym miesiącu, wydaje mi się,że mam wszystkie objawy - co ta podświadomość potrafi zrobić z naszym ciałem ;p
    Kot78 bardzo mi przykro wiem,że jest Ci cięzko trzymaj się !:*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    chewy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Hejka Dziewczyny
    Dzisiaj zrobiłam kolejny test i kreska jest ciemniejsza od poprzedniego

Tynka - ile lat ma Twoja córeczka?
    Marzena - w którym tygodniu już jesteś?
    Sylvi- daj znać jak już będziesz po usg
    Tuśka89 - Trzymam Kciuki żeby wynik testu był pozytywny

Kot78 - tak bardzo mi przykro

Jak się dzisiaj czujecie?

ja sie czuje do du.... leze i nic dalej nie wiem.nawet bety mi noe zrobili..

u mnie chyba już po wszystkim...dostałam rano mega @, więc nawet USG dziś odpada, sprawa jest raczej wiadoma.
    życzę Wam pozytywnych testów, szczęśliwego rozwiązania i pociechy z maluszków. Ja narazie nie będę próbować, potrzebuję przerwy. Następnym razem muszę się uzbroić w cierpliwość i nie robić tak wcześnie testów..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów