Strona 628 z 10044
Pokaż wyniki od 6,271 do 6,280 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dobrze, że wyniki masz bardzo dobre mi sąsiadka przyniosła bigos w cukinii i zjadłam cały talerz, pyszne to było
    Jutro ma przyjechać chrześnica z mamą, także już zaplanowałam pulpety w sosie pieczarkowym z kaszą gryczaną i surówką z ogórków konserwowych z jabłkiem mniam
    To plan jest ja jutro mocz zawioze bo mi zmienili wizyte z poniedzialku na piatek lekarz wyjezdza na miesiac ale dal mi numer do kolegi w razie co

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Natalia cieszę się bardzo, że z malutka
    wszystko w porządku :-) ja też się nie mogę doczekać wizyty u lekarza - za 9 dni <3 może w końcu poznam płeć.
    Dzisiaj byłam z mamą w sepciu i zakupilysmy parę ubranek, pieluszki tetrowe i czapeczke :-) wszystko takie piękne i słodkie :-)
    U lekarza też dobrze, ludzi nie było od razu weszłam, dawkę mam zmieniona ale wyniki mam bardzo dobre i następna wizyta dopiero w październiku.
    Mam ochotę na coś do jedzenia i nie wiem na co konkretnie he he :-)

Jak Wasze samopoczucie?
    A ja przysypialam juz od 17... Ale porobilam jeszcze pare rzeczy i dopiero teraz klade sie.spac. Bo pogoda to jest okropna dzis czysta jesien! Juz nawet liscie.spadaja z drzew. Fajnie ze wyniki masz dobre

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Dobrze, że wyniki masz bardzo
    dobre mi sąsiadka przyniosła bigos w cukinii i zjadłam cały talerz, pyszne to było
    Jutro ma przyjechać chrześnica z mamą, także już zaplanowałam pulpety w sosie pieczarkowym z kaszą gryczaną i surówką z ogórków konserwowych z jabłkiem mniam
    Pyszny musial byc ten bigos w cukini a mi sie jutro nie chce isc do pracy szok dopiero sroda jutro.. A gdzie ti weekend :/

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    To plan jest ja jutro mocz zawioze bo mi
    zmienili wizyte z poniedzialku na piatek lekarz wyjezdza na miesiac ale dal mi numer do kolegi w razie co
    Ja bylam w czwrtek na usg i mysle ze pojde dopiero w drugiej polowie.wrzesnia teraz chyba ze nie wytrzymam

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dobrze, że wyniki masz bardzo dobre mi sąsiadka przyniosła bigos w cukinii i zjadłam cały talerz, pyszne to było
    Cóż za pyszności na jutro masz :-) z chęcią bym zjadła :-) a ja teraz skubie sobie słonecznik :-)
    Iza pogoda faktycznie się zepsuła, dzisiaj pochmurnie i deszczowa...Ale ponoć weekend znowu 30 stopni także trzeba będzie pożegnać lato :-)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    No to super Natalia,z e coreczka zdrowa i z poczuciem humoru ;-) Ja znam dwie Róże :-) - fantastyczne dziewczyny!

Jejku naczytalam sie historii polowkowych usg - jak to wady wykryto itd itp - i nie wiem czy ja wytrzymam jeszcze prawie 4 tygodnie, zeby sie przekonac czy z dzieciątkiem wszystko ok :-( Rozmawialam z moim ginem przez telefon i mnie uspokajal, ze koniec 23-go tygodnia to jeszcze ok na to polowkowe, ale nie wiem sama.... Wolalabym za tydzien gdzies isc i obejrzec dzieciatko - nie chce panikowac, ale w tej ciazy wybitne czarnowidztwo mi się ciągle włącza - przed badaniami prenatalnymi w 13tym tygodniu myslalam, ze umrę - tak się denerwowałam.
    Trzeba myslec pozytywnie, tylko sam lekarz ciagle mi przypomina o moim wieku i o zwiększonym ryzyku itd itp i jak być po tym spokojną :-/
    10 lat temu będąc w ciązy nawet przez chwilkę nie przeszło mi przez myśl, że z dzieciątkiem może być coś nie tak - zresztą miałam tylko jedno usg w 12tym tygodniu i potem juz tylko czekalam na porod - hehe - taki kraj takie czasy - a teraz... szkoda słów - ciągly stres ;-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A ja przysypialam juz od 17... Ale porobilam jeszcze pare rzeczy i dopiero teraz klade sie.spac. Bo pogoda to jest okropna dzis czysta jesien! Juz nawet liscie.spadaja z drzew. Fajnie ze wyniki masz dobre
    U mnie fajna pogoda cieplo I slonecznie ale na weekend zapowiadaja goraco... unas zazwyczaj wrzesien to goracy jeszcze jest ale to dobrze nie lubie jesieni

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    No to super Natalia,z e coreczka zdrowa i z poczuciem humoru ;-) Ja znam dwie Róże :-) - fantastyczne dziewczyny!

Jejku naczytalam sie historii polowkowych usg - jak to wady wykryto itd itp - i nie wiem czy ja wytrzymam jeszcze prawie 4 tygodnie, zeby sie przekonac czy z dzieciątkiem wszystko ok :-( Rozmawialam z moim ginem przez telefon i mnie uspokajal, ze koniec 23-go tygodnia to jeszcze ok na to polowkowe, ale nie wiem sama.... Wolalabym za tydzien gdzies isc i obejrzec dzieciatko - nie chce panikowac, ale w tej ciazy wybitne czarnowidztwo mi się ciągle włącza - przed badaniami prenatalnymi w 13tym tygodniu myslalam, ze umrę - tak się denerwowałam.
    Trzeba myslec pozytywnie, tylko sam lekarz ciagle mi przypomina o moim wieku i o zwiększonym ryzyku itd itp i jak być po tym spokojną :-/
    10 lat temu będąc w ciązy nawet przez chwilkę nie przeszło mi przez myśl, że z dzieciątkiem może być coś nie tak - zresztą miałam tylko jedno usg w 12tym tygodniu i potem juz tylko czekalam na porod - hehe - taki kraj takie czasy - a teraz... szkoda słów - ciągly stres ;-)
    Co Ci napisac nie denerwuj sie jak to silniejsze? Ja ostatnio same chore dzieci widze boze nie wiem czemu ale tak jest...ostatnio w sklepie dziewczynke z downa zespolem I w tym samym sklepie na wozku inwalidzkim matko odrazu jakies glupie mysli chociaz staram sie myslec pozytywnie to czasem mnie najdzie cos...ja w piatek te polowkowe mam mialy byc w poniedzialek ale zmiana mi pasuje

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dziewczyny a wy same się pytalyscie o polowkowe czy Wam lekarz mówił np., że na następnej wizycie będzie polowkowe? bo rozumiem że inaczej się musi umówić bo dłużej to trwa

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny a wy same się pytalyscie o polowkowe czy Wam lekarz mówił np., że na następnej wizycie będzie polowkowe? bo rozumiem że inaczej się musi umówić bo dłużej to trwa
    Mi powiedzial ale sama wiedzialam bo sa 3 obowiazkowe ze strony lekarza usg na ktorych sie bada wady ewentualne dzidzi 12tydz,20tydz I 32 tak mniej wiecej w tym czasie bo mozw byc tydzien roznicy ..przynajmniej u mnie tak jest ale z tego co dziewczyny pisaly to w Pl podobnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów