Strona 627 z 10091
Pokaż wyniki od 6,261 do 6,270 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Uroczyscie i mimo obaw, nie ze smutkiem a z wielkim szczesciem i z zadowoleniem, oglaszam, ze pod mym sercem rosnie piekna, zdrowa i charakterna coreczka zywe 450 g moj Skarb
    Termin z usg znow wypadl na 28.12, lekarz smial sie ze mam nogi zacisnac i trzymac w gorze abym wytrwala do 1 stycznia. zobaczymy czy sie uda
    Ulozenie bylo poprzeczne, wiec niezbyt dobre do badania. Wytarmosil moj brzuch na wszystkie mozliwe strony, zeby moc dobrze zbadac wszystkie organy..
    Na poczatku mala od razu pokazala swoja kobiecosc a pozniej po zblizeniu na twarz ukazala nam sie buzia zaslonieta raczka z wystawionym srodkowym palcem !! Padlismy pewnie stwierdzila, ze w nosie ma aby ja ktos podgladal
    Filim mam, juz sie nie moge doczekac by go ogladnac.
    Aha... Jak dojtor oznajmil ze dziewczynka to pierwsze imie jakie przyszlo mi na mysl to Róża znajac mnie bede wybierac inne, ale pewnie zostanie i tak to.
    Najwazniejsze ze nie znam zadnej Różyczki : ) bedzie jedyna i wyjatkowa o ile tak ja nazwiemy hehehe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a ja robie sobie malinki własnie w słoiczki zeby na zime mieć do herbatki
    O na zime jak.znlazl ja nie robie bo pierwsze nie mam czasu,ochoty,a zreszta u mnie maliny swieze sa caly rok a pozatum tutaj nikt tego nie robi...ja wiem ze swoje wyroby sa najlepsze I soczek malinowy pyszny do herbatki najwyzej kupie o

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Uroczyscie i mimo obaw, nie ze smutkiem a z wielkim szczesciem i z zadowoleniem, oglaszam, ze pod mym sercem rosnie piekna, zdrowa i charakterna coreczka zywe 450 g moj Skarb
    Termin z usg znow wypadl na 28.12, lekarz smial sie ze mam nogi zacisnac i trzymac w gorze abym wytrwala do 1 stycznia. zobaczymy czy sie uda
    Ulozenie bylo poprzeczne, wiec niezbyt dobre do badania. Wytarmosil moj brzuch na wszystkie mozliwe strony, zeby moc dobrze zbadac wszystkie organy..
    Na poczatku mala od razu pokazala swoja kobiecosc a pozniej po zblizeniu na twarz ukazala nam sie buzia zaslonieta raczka z wystawionym srodkowym palcem !! Padlismy pewnie stwierdzila, ze w nosie ma aby ja ktos podgladal
    Aha... Jak dojtor oznajmil ze dziewczynka to pierwsze imie jakie przyszlo mi na mysl to Róża :-) znajac mnie bede wybierac inne, ale pewnie zostanie i tak to.
    Najwazniejsze ze nie znam zadnej Różyczki : ) bedzie jedyna i wyjatkowa :-) o ile tak ja nazwiemy hehehe :-)
    cudownie !!! ciesze sie ze wszystko w porzadku i ze nie musisz sie martwic :-) Róźyczka to piekne imie ;-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a ja robie sobie malinki własnie w słoiczki zeby na zime mieć do herbatki
    O na zime jak.znlazl ja nie robie bo pierwsze nie mam czasu,ochoty,a zreszta u mnie maliny swieze sa caly rok a pozatum tutaj nikt tego nie robi...ja wiem ze swoje wyroby sa najlepsze I soczek malinowy pyszny do herbatki najwyzej kupie o

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    na laptopie ustawiałam na swoim profilu w ustawieniach jest taka opcja, przypuszczam że tel też się to dotyczy, musisz Izka sprawdzić, bo ja na tel niestety na forum nie mogę wejść, nie wiem czemu

w poniedziałek mam wizytę u swojego ginekologa także pewnie wtorek lub środa pojadę ale zabieram laptopa ze sobą obowiązkowo hehehe
    Ola ja tak miałam i zmieniłam przeglądarkę na Chrome i działa już

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Aha... Jak dojtor oznajmil ze dziewczynka to pierwsze imie jakie przyszlo mi na mysl to Róża znajac mnie bede wybierac inne, ale pewnie zostanie i tak to.
    Najwazniejsze ze nie znam zadnej Różyczki : ) bedzie jedyna i wyjatkowa o ile tak ja nazwiemy hehehe
    o super, cieszę się razem z Tobą powiedz mi płytkę dawał sam i nagrywał czy musiałaś się upomnieć? a i faktycznie 250zł koszt badania? to się nie mogę doczekać już czwartku

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ola ja tak miałam i zmieniłam przeglądarkę na Chrome i działa już
    dziękuję za informacje muszę sprawdzić, bo wiadomo tel zawsze przy sobie mam i było by wygodniej korzystać i być ciągle z Wami na bieżąco a z laptopem to już gorzej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Natalia cudnie Rozyczka do kompletu

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Natalia cieszę się bardzo, że z malutka wszystko w porządku :-) ja też się nie mogę doczekać wizyty u lekarza - za 9 dni <3 może w końcu poznam płeć.
    Dzisiaj byłam z mamą w sepciu i zakupilysmy parę ubranek, pieluszki tetrowe i czapeczke :-) wszystko takie piękne i słodkie :-)
    U lekarza też dobrze, ludzi nie było od razu weszłam, dawkę mam zmieniona ale wyniki mam bardzo dobre i następna wizyta dopiero w październiku.
    Mam ochotę na coś do jedzenia i nie wiem na co konkretnie he he :-)

Jak Wasze samopoczucie?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Natalia cieszę się bardzo, że z malutka wszystko w porządku :-) ja też się nie mogę doczekać wizyty u lekarza - za 9 dni <3 może w końcu poznam płeć.
    Dzisiaj byłam z mamą w sepciu i zakupilysmy parę ubranek, pieluszki tetrowe i czapeczke :-) wszystko takie piękne i słodkie :-)
    U lekarza też dobrze, ludzi nie było od razu weszłam, dawkę mam zmieniona ale wyniki mam bardzo dobre i następna wizyta dopiero w październiku.
    Mam ochotę na coś do jedzenia i nie wiem na co konkretnie he he :-)

Jak Wasze samopoczucie?
    Dobrze, że wyniki masz bardzo dobre mi sąsiadka przyniosła bigos w cukinii i zjadłam cały talerz, pyszne to było
    Jutro ma przyjechać chrześnica z mamą, także już zaplanowałam pulpety w sosie pieczarkowym z kaszą gryczaną i surówką z ogórków konserwowych z jabłkiem mniam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów