Strona 624 z 10083
Pokaż wyniki od 6,231 do 6,240 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dziekuje za dostawe plynuOla.nie smutaj masz nas!nawet mozesz opieprzyc mnie jak hormony beda buzowaly a meza pod reka nie bedzie ja sie nie obraze
    Dziękuję dziś już lepiej, wczoraj mnie na płaczki wzięło, aż mój się biedak wzruszył, bo jemu szkoda też Nas zostawiać, ale pocieszam się, że pojadę na wieś do rodziców i to w sumie takie ostatnie można powiedzieć moje samotne beztroskie wakacje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej dziewczyny ja juz wpracy cal droge was nadrabialam bo jak zwykle w korku stalam .... Esmeralda jeste,Ty tu napisz co ijak bo daawno cie ni3 byloIza buty emu najlepsze I napewno je wlozysz ja w tamtym roku je kupilam bo tez sie smialam z nim ale kipilam bo byly takie mrozy u mjie ze baja a w butkaxh futerki ,ciepelko czego chciec wiecej takze polecam u mnie mila pogoda cieplo nie ma upalupowodzenia na wizytach I czekamy na wiesci
    :* cześć kochana

u mnie po staremu urwanie dupska we firmie w domu bałagan bo się nam po Czechach zachciało polatać na zlot USA Cars i tak w kółko macieju

bańka mi urosła ale jest całkiem in na niż z córką - taka do przodu i szpiczasta

w czwartek mamy wizytę po prawie 6 tyg i dopiero teraz połówkowe, młody kopie jak piłkarz

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Olka jak to sie ustawia? na kompie czy telefonie ? o ja musze jechac po płyny b! dzieki Veronika ze mi przypomniałas

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziękuję dziś już lepiej, wczoraj mnie na płaczki wzięło, aż mój się biedak wzruszył, bo jemu szkoda też Nas zostawiać, ale pocieszam się, że pojadę na wieś do rodziców i to w sumie takie ostatnie można powiedzieć moje samotne beztroskie wakacje
    odpoczniesz od wszytskiego a kiedy wyjezdzasz?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    jade do biedronki zobaczyc za tymi płynami

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Olka jak to sie ustawia? na kompie czy telefonie ? o ja musze jechac po płyny b! dzieki Veronika ze mi przypomniałas
    na laptopie ustawiałam na swoim profilu w ustawieniach jest taka opcja, przypuszczam że tel też się to dotyczy, musisz Izka sprawdzić, bo ja na tel niestety na forum nie mogę wejść, nie wiem czemu

odpoczniesz od wszytskiego a kiedy wyjezdzasz?
    w poniedziałek mam wizytę u swojego ginekologa także pewnie wtorek lub środa pojadę ale zabieram laptopa ze sobą obowiązkowo hehehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    :* cześć kochana

u mnie po staremu urwanie dupska we firmie w domu bałagan bo się nam po Czechach zachciało polatać na zlot USA Cars i tak w kółko macieju

bańka mi urosła ale jest całkiem in na niż z córką - taka do przodu i szpiczasta

w czwartek mamy wizytę po prawie 6 tyg i dopiero teraz połówkowe, młody kopie jak piłkarz
    Czyli jednym slowem sie dzieje dobrze ze kopie u mnie mala tez zaczela takie malutkie ake sa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    nie podobaja mi sie te buty ogolnie ale zobaczymy co to bedzie za zima
    Mnie sie tez nie podobaja ale sa cieple I wygodne kupilam takie z obszyciem futerkowym I lepiej wygladaja

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    U nas nie ma tego sklepu... Mezus powiedzial ze po usg pojedziemy i pomoze mi cos wybrac
    Iza, fajna ta narzutka tez takie nosze i bardzo lubie
    Co do wozkow to sie juz nie wypowiadam bo zaden mnie jeszcze nie zaciekawil na tyle by sie zdecydowac. Poki co chce zobaczyc na zywo Ten:
    https://www.google.pl/search?q=joolz...iw=384&bih=567

O mnie
    Natalia a Ty nie powinnaś już jechać ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów