Strona 619 z 10058
Pokaż wyniki od 6,181 do 6,190 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Siedze w tej pracy, krzyż mnie boli i chc
    iałabym iść do domku a tu jeszcze 4,5 h :/ Ale musze dać radę bo po południu mam zamiar jeszcze ostro pospacerować wczoraj zaliczyłam Megastore Smyk ale nic nie kupiłam tylko oglądałam wózki itp. Trochę kobylaste mi się wydały. Widziałam te wózki Bebetto - kształt super ale wykonanie takie sobie. Ja chciałabym jakiś z lekkim stelażem Fajnie ze jest nas tu coraz więcej i się dzielimy różnymi rzeczami, choć ja akurat na razie staram się nadążyć za Wami hihi Wanienka profilowana super, Rogal zamierzam tez kupić bo i tak śpię z poduszka między nogami a nad wyprawka powoli zaczynam myśleć ja ze względu na małą ilość miejsc chciałam lozeczko zabudowane czyli już takie z komoda i przewijakiem ale na razie znalazłam najtańsze za 1200 zł inne po 2500 zł ale to chyba lekka przesada. :/ Musze jeszcze zmobilizować męża do wyboru imienia dla małej księżniczki żeby mogła się już zwracać do brzuszka po imieniu
    A ja jeszcze 2 h tylko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez *ewelka* Zobacz posta
    Poszukam później bo póki co zbieram się do
    pracy
    Dzięki dziewczyny za ciepłe przyjęcie!
    Dlugo zamierzasz pracowac?

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Rogal podobno super sprawa. Kolezanka rodziła miesiac temu i ją miała. Mówiła że świetna zarówno pod koniec ciązy do w miarę wygodnego spania, jak i pozniej do karmienia. Poduchę owija wokół siebie i dzieciątko leży na podusi podczas karmienia, a nie jest oparte tylko na ręce. Ponoć wygodniej. Niedługo się same przekonamy

P.S. czy każdej z was lekarze zalecają badanie TSH i czy też nie mieścicie się w normie dla kobiet w ciąży?
    toż to teraz której kolezanki nie spytam ( jeśli chodzi o te w stanie błogosławionym) to każda jest na hormonach obnizajacych TSH. ja też;p
    Mi chwilę przed ciążą wykryto niedoczynność tarczycy więc wyniki miałam za małe. Na początku dała mi tylko jodic, ale jak się dowiedziała o ciąży to wprowadziła hormony i jak na razie tylko balansuje dawką odpowiednią.
    Ola mój Szkarb też jeszcze nie ma zamiaru pokopać mamusi a tak ładnie go co wieczór proszę
    Natalka nie denerwuj się :* będzie dobrze wszystko na pewno !

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Oj .. A kiedy wraca?
    na 5 tygodni wyjeżdza, ale nie jestem przyzwyczajona bo wcześniejsze delegacje były po 2 max 3 tygodnie i to w sumie z dwa razy od kiedy jesteśmy małżeństwem, ale wtedy sama chodziłam do pracy więc czas leciał, a teraz te dni się będą ciągły strasznie, ale wyjeżdżam do rodziców na jakiś czas chociaż tyle

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Boze jak ja sie dzis denerwuje.. Brzuch mnie az caly boli.. Posprzatalam lazienki, pranie robie za praniem. Probuje do ogarnac ale mysli i tak nie jestem w stanie oderwac.. Wypulam kawe i mi niedobrze
    Witam nowe mamusie ciekawe czy jakas mamuska dolaczy sie do nas np w grudniu hehehr
    oj wyobrażam sobie, ale wszystko będzie dobrze! zobaczysz! ja pewnie stresa będę miała w czwartek

Junior Member
    *ewelka*

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Dlugo zamierzasz pracowac?
    planuje do końca września. mieszkam blisko pracy co jest atutem. a w domu czuję że się rozleniwię i nie będzie mi się chciało nic wiele robić a cięzko mi ułożyć plan dnia i się go trzymać

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Boze jak ja sie dzis denerwuje.. Brzuch mnie az
    caly boli.. Posprzatalam lazienki, pranie robie za praniem. Probuje do ogarnac ale mysli i tak nie jestem w stanie oderwac.. Wypulam kawe i mi niedobrze
    Witam nowe mamusie ciekawe czy jakas mamuska dolaczy sie do nas np w grudniu hehehr
    Nie denerewuj sie!!! :* dobrze jest wszystko Kochana

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    planuje do końca września. mieszkam blisko
    pracy co jest atutem. a w domu czuję że się rozleniwię i nie będzie mi się chciało nic wiele robić a cięzko mi ułożyć plan dnia i się go trzymać
    Prace masz ciezka?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Właśnie zamówiłam sobie z allegro dwie pary legginsów z panelem ciążowym mam nadzieję tylko, że dobry rozmiar wybrałam bo już raz nacięłam się na złą wymiarówkę mimo cm podanych w tabeli.
    jeszcze trzeba poszukać fajnego rogala duża rozpiętość cenowa jest

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    na 5 tygodni wyjeżdza, ale nie jestem przyzwyczajona bo
    wcześniejsze delegacje były po 2 max 3 tygodnie i to w sumie z dwa razy od kiedy jesteśmy małżeństwem, ale wtedy sama chodziłam do pracy więc czas leciał, a teraz te dni się będą ciągły strasznie, ale wyjeżdżam do rodziców na jakiś czas chociaż tyle

oj wyobrażam sobie, ale wszystko będzie dobrze! zobaczysz! ja pewnie stresa będę miała w czwartek
    Zleci szybko! Pewnie siedz u rodzicow jak najwiecej

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Właśnie zamówiłam sobie z allegro dwie
    pary legginsów z panelem ciążowym mam nadzieję tylko, że dobry rozmiar wybrałam bo już raz nacięłam się na złą wymiarówkę mimo cm podanych w tabeli.
    jeszcze trzeba poszukać fajnego rogala duża rozpiętość cenowa jest
    Ja wczoraj zamowilam.taka narzutke na siebie jesienna

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów