Strona 618 z 10063
Pokaż wyniki od 6,171 do 6,180 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    *ewelka*

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Witaj w Naszym coraz większym gronie
    Już wiesz czy chłopczyk czy dziewczynka?
    Prawdopodobnie dziewczynka w piątkowym badaniu pani doktor powiedziała, że na chłopaka nic nie wskazuje aczkolwiek nie nastawiam się jeszcze tak na 100%. z kolorowymi ciuszkami się jeszcze wstrzymam do następnego badania

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dziewczyny jaki rodzaj tej poduszki typu rogal polecacie? Bo chciałam zakupić sobie już od dłuższego czasu, a nie wiem na który się zdecydować? Ta pierwsza wydaje mi się, że ma więcej możliwości aby się ułożyć na niej

1. http://allegro.pl/wielofunkcyjna-pod...134448454.html

2. http://allegro.pl/duza-poduszka-ciaz...188667349.html
    też się przymierzam do kupna rogala

witam kolejną koleżankę
    u mnie dzisiaj dzionek spokojnie mam zamiar pobuszować na allegro troszkę ... może zakupię tego rogala i legginsy a koło 15 mam endokrynologa. Jestem ciekawa czy zadowolą go moje wyniki i czy coś mi zmieni w dawce hormonów. Obym się znowu nie naczekała tyle co zawsze bo tam to taka rozpiętość numerków, że szok....
    Ostatnio edytowane przez Daria_Amelia ; 25-08-15 o 10:44

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez *ewelka* Zobacz posta
    Prawdo
    podobnie dziewczynka w piątkowym badaniu pani doktor powiedziała, że na chłopaka nic nie wskazuje aczkolwiek nie nastawiam się jeszcze tak na 100%. z kolorowymi ciuszkami się jeszcze wstrzymam do następnego badania
    Naszymi zdecjiami hihi duzo tu dziewczynek u mnie tez niedlugo zaczyna sie 21 tydzien !

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Siedze w tej pracy, krzyż mnie boli i chciałabym iść do domku a tu jeszcze 4,5 h :/ Ale musze dać radę bo po południu mam zamiar jeszcze ostro pospacerować wczoraj zaliczyłam Megastore Smyk ale nic nie kupiłam tylko oglądałam wózki itp. Trochę kobylaste mi się wydały. Widziałam te wózki Bebetto - kształt super ale wykonanie takie sobie. Ja chciałabym jakiś z lekkim stelażem Fajnie ze jest nas tu coraz więcej i się dzielimy różnymi rzeczami, choć ja akurat na razie staram się nadążyć za Wami hihi Wanienka profilowana super, Rogal zamierzam tez kupić bo i tak śpię z poduszka między nogami a nad wyprawka powoli zaczynam myśleć ja ze względu na małą ilość miejsc chciałam lozeczko zabudowane czyli już takie z komoda i przewijakiem ale na razie znalazłam najtańsze za 1200 zł inne po 2500 zł ale to chyba lekka przesada. :/ Musze jeszcze zmobilizować męża do wyboru imienia dla małej księżniczki żeby mogła się już zwracać do brzuszka po imieniu

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez *ewelka* Zobacz posta
    Tak Ewelina. U mnie no fajnie Początki były kiepskie jak to u większości bywa, ale nie mam co narzekać. poza tym juz 21 tydzien i ogolnie czuje się bardzo dobrze, bez dolegliwości
    yyy jakie zdjęcia?
    Jak cofniesz się kilka stron wcześniej to każda z Nas dodawał zdjęcie czy to sprzed ciąży czy już z brzuszkiem

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Jak mija dzionek?
    a dziś już lepiej, bo wczoraj miałam załamkę, okazało się że mąż już w poniedziałek jedzie i tak jakoś ta wiadomość mnie przerosła ale z drugiej strony cieszę się na myśl, że w czwartek pójdziemy razem na połówkowe i zobaczymy Nasze szczęście które nie chce kopać mamusi zbytnio

Junior Member
    *ewelka*

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    też się przymierzam do kupna rogala

witam kolejną koleżankę
    u mnie dzisiaj dzionek spokojnie mam zamiar pobuszować na allegro troszkę ... może zakupię tego rogala i legginsy a koło 15 mam endokrynologa. Jestem ciekawa czy zadowolą go moje wyniki i czy coś mi zmieni w dawce hormonów. Obym się znowu nie naczekała tyle co zawsze bo tam to taka rozpiętość numerków, że szok....
    Rogal podobno super sprawa. Kolezanka rodziła miesiac temu i ją miała. Mówiła że świetna zarówno pod koniec ciązy do w miarę wygodnego spania, jak i pozniej do karmienia. Poduchę owija wokół siebie i dzieciątko leży na podusi podczas karmienia, a nie jest oparte tylko na ręce. Ponoć wygodniej. Niedługo się same przekonamy

P.S. czy każdej z was lekarze zalecają badanie TSH i czy też nie mieścicie się w normie dla kobiet w ciąży?
    toż to teraz której kolezanki nie spytam ( jeśli chodzi o te w stanie błogosławionym) to każda jest na hormonach obnizajacych TSH. ja też;p

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Boze jak ja sie dzis denerwuje.. Brzuch mnie az caly boli.. Posprzatalam lazienki, pranie robie za praniem. Probuje do ogarnac ale mysli i tak nie jestem w stanie oderwac.. Wypulam kawe i mi niedobrze
    Witam nowe mamusie ciekawe czy jakas mamuska dolaczy sie do nas np w grudniu hehehr

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    a dziś już lepiej, bo wczoraj
    miałam załamkę, okazało się że mąż już w poniedziałek jedzie i tak jakoś ta wiadomość mnie przerosła ale z drugiej strony cieszę się na myśl, że w czwartek pójdziemy razem na połówkowe i zobaczymy Nasze szczęście które nie chce kopać mamusi zbytnio
    Oj .. A kiedy wraca?

Junior Member
    *ewelka*

O mnie
    Jak cofniesz się kilka stron wcześniej to każda z Nas dodawał zdjęcie czy to sprzed ciąży czy już z brzuszkiem
    Poszukam później bo póki co zbieram się do pracy
    Dzięki dziewczyny za ciepłe przyjęcie!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów