Strona 616 z 10044
Pokaż wyniki od 6,151 do 6,160 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny!
    Ja wlasnie z poranną kawą podczytuję sobie Was - co do kawy mialam wstręt do 17go tygodnia niestety i chodzilam jak zombee a odkad mi [przeszlo zawsze rano sobie zapodaję i przynajmniej czuję się o niebo lepiej no i nie mam żadnych bóli głowy :-)

Nayana czy Ty juz znasz płeć dzieciątka? Ja jeszcze nie ale przez naciski rodzinki jestem ciekawa jak nigdy przedtem :-) (o płci poprzedniej dwójki dowiedziałam się chwilę po porodzie :-) i tym razem chcialabym jednak wiedzieć wcześniej)

Natinka
    porównywania nie unikniesz, szczególnie jak już dzieciaczki będą po tej stronie - to dopiero się zacznie - ja bym to kompletnie olała - bo tak czy inaczej jak nie z dzieciątkiem siostry to i tak ktoś zyczliwy porówna Twojego bobasa do,,, dziecka sąsiadki - ten juz raczkuje, chodzi, siusia, mowi,.....dla mnie kupa śmiechu !!!
    Każde dziecko rozwija się inaczej i szczerze mówiąć mnie takie komentarze nigdy nie ruszały - lepiej się z tego śmiać niz nie potrzebnie denerwować.
    POmyśl o pozytywnej stronie sytuacji - Twoje dziecko będzie mialo kuzyna/kuzynkę w tym samym wieku - a to super sprawa. Ja dopiero teraz tego doświadczę- bo jak ja mialam poją dwójeczkę to moja siostra juz dawno miala starsze dzieci a znajomi tez albo starsze duzo albo jeszcze dzieci nie mieli . Teraz dopiero przy tym trzecim, siostra męza w ciazy na tym samym etapie jak ja plus 2 przyjaciolki plus 2 bliskie znajome hehe - tak więc przynajmniej wiem, ze moje dzieciątko będzie miało towarzystwo - w przeciwnym wypadku musiałabym szybko starać się dla Niego o rodzeństwo w podobnym wieku ;-);-);-) żarcik oczywiście hehe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    jolka78

O mnie
    Co do rogala - ja tez mam, rzeczywiscie przydatny i sprawdzi się bardziej jak brzuch będzie większy - no i super się sprawdza po porodzie jako poduszka do karmienia itd :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Moge kupic i Ci wyslac
    Hurtowo zaraz do Chicago Veronice haha

A ja nic nie kupiłam jeszcze. Wczoraj byliśmy w galerii, ale jakos do działu niemowlecego mnie nie ciąglo. A chyba powinnam juz zacząć cos kupować. Może następnym razem

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Moge kupic i Ci wyslac
    Dzięki kochana jesteś :* jeszcze zobaczę w innej biedronce może będzie bo wczoraj już nie chciało mi się jeździć

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    A ja nic nie kupiłam jeszcze. Wczoraj byliśmy w galerii, ale jakos do działu niemowlecego mnie nie ciąglo. A chyba powinnam juz zacząć cos kupować. Może następnym razem
    Jak poznasz płeć to pewnie nabierzesz ochoty. Ja jak nie znałam płci to wszystko wydawało mi się dziewczęce albo chłopięce, w ogóle nie widzialam taki neutralnych

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Jola, plec wstepnie to dziewczynka, czyli u mnie juz 3 ale wazne by ze zdrowiem bylo ok! Dzis sie dowiem mam nadzieje Zajme sie sprzataniem to czas szybciej zleci

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Jola, plec wstepnie to dziewczynka, czyli
    u mnie juz 3 ale wazne by ze zdrowiem bylo ok! Dzis sie dowiem mam nadzieje Zajme sie sprzataniem to czas szybciej zleci
    Babiniec

Senior Member
    jolka78

O mnie
    ooo czyli juz wiesz, no to fajnie, oczywiscie, ze wazne tylko, zeby dzieciátko bylo zdrowe, my chcielismy zawsze 3 chlopcow, ale wyszlo jak wyszlo ;-), mi to w sumie wszystko jedno ale mój mąż jest niereformowalny i chodzi i marudzi, ze juz chce wiedizec czy to będzie chłopiec hehe - ciekawa jestem dlatego czy będzie po Jego myśli czy nie ;-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    ooo czyli juz wiesz, no to fajnie, oczywiscie, ze wazne tylko, zeby dzieciátko bylo zdrowe, my chcielismy zawsze 3 chlopcow, ale wyszlo jak wyszlo ;-), mi to w sumie wszystko jedno ale mój mąż jest niereformowalny i chodzi i marudzi, ze juz chce wiedizec czy to będzie chłopiec hehe - ciekawa jestem dlatego czy będzie po Jego myśli czy nie ;-)
    Ja chcialam chlopca ze wzgledu na meza choc on uwaza ze plec zupelnie nie ma dla niego znaczenia i patrzac na to jaki jest dla corek i ile dla niego znacza gleboka wierze w jego slowa.. Tak czy siak fajnie byloby miec synka, choc teraz coraz wiecej mysle o kolejnej pieknej, gtzecznej ksiezniczce

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów