Strona 614 z 10058
Pokaż wyniki od 6,131 do 6,140 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Leze i zdycham. Krzyze mi odpadaja.. No to sie pewnie zaczynaja u mnie te gorsze uroki ciazy
    Czytam wasze posty i sie usmiecham, wszystkie takie mile i zyczliwe, chetne do pomocy fajne to
    Oj dopadlo cie jakies cholerstwo nie dobrze kochana nie dobrze ja to nawet nie wiem co na to by zapodac ... mnie katar meczy taki gesty jakby z zatok schodzil az oko boli czasem tez nie dobrze...zdrowka kochana

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie dziś wielkie szykowanie i oczekiwanie, bo jutro przyjeżdża do nas rodzinka z PL w tym moja siostra, która jest dokładnie w tym samym tygodniu ciąży co ja, tyle że to jej 2 dzidzia będzie, a u nas pierwsza i też będzie chłopiec. Z jednej strony bardzo się cieszę, że się tak ułożyło, że jesteśmy 2 ciężarówki jednocześnie, ale z drugiej strony... męczy mnie takie porównywanie w rodzinie, a Ty masz taki brzuszek, a Ty to, a Ty tamto... mówię sobie, że to wszystko z życzliwości, ale jednak wkurza... a najbardziej się boję, że dopiero się zacznie, jak się nam dzieci urodzą. Co do wątku ćwiczeń polecam jogę, dobrze robi też na huśtawki nastrojów no i ćwiczenia na piłce. 3majcie się ciepło Mamuśki, strasznie tu miło i tyle życzliwości ☺
    Ostatnio edytowane przez Natinka ; 24-08-15 o 20:58

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Natinka Zobacz posta
    U mnie dziś wielkie szykowanie i oczekiwanie, bo jutro przyjeżdża do nas rodzinka z PL w tym moja siostra, która jest dokładnie w tym samym tygodniu ciąży co ja, tyle że to jej 2 dzidzia będzie, a u nas pierwsza i też będzie chłopiec. Z jednej strony bardzo się cieszę, że się tak ułożyło, że jesteśmy 2 ciężarówki jednocześnie, ale z drugiej strony... męczy mnie takie porównywanie w rodzinie, a Ty masz taki brzuszek, a Ty to, a Ty tamto... mówię sobie, że to wszystko z życzliwości, ale jednak wkurza... a najbardziej się boję, że dopiero się zacznie, jak się nam dzieci urodzą. Co do wątku ćwiczeń polecam jogę, dobrze robi też na huśtawki nastrojów no i ćwiczenia na piłce. 3majcie się ciepło Mamuśki, strasznie tu miło i tyle życzliwości ☺
    Tak jak piszesz z jednej strony fajnie ze razem te dzieciaczki sie urodza a z drugiej to porownywnie jest okropne nie lubie ...... ale twoje dla Ciebie bedzie zawsze naj I tego sie trzymaj ja na pilates chodze taz w tygodniu I podoba mi sie tak spokojnie milej gosciny ci zycze

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ma ktoras z Was rogala ciazowego? Jak sie sprawuje? Faktycznie fajna jest taka poducha??

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Iza, no i wszamali wszystkie oscypki Nic się nie ostało dla ciężarnych. Musze znów śmignąć w góry

Natalia, ciekawe to dostawiane łóżeczko, wygląda na to że przemyślane w każdym calu. Sprawdzałaś może ile takie cudo kosztuje?

Ja jestem pełna podziwu dla Waszych zakupów, mnie jeszcze nie ciągnie. Ogólnei jakoś tak spokojnei podchodzę do kwestii ciąży i mojego mauszka. Co ciekawe, w pierwszej ciąży miałam identycznie Czyli chyba tak po prostu mam. No i najważniejsze, byłam dziś na wizycie i wszystko jest ok. Za 2 tyg ide prywatnie na takie porządne badanie to pewnie więcej się dowiem. Bo na fundusz toraczej takie zdawkowe informacje otrzymuję, ale nie jest najgorzej.

A dzisiaj pod wieczór mój synek biegł do mnie w szalenstwach i z całym impetem uderzył głową o kość łonową. Jedno szczęście że nie trafił w brzuch. Tak mnie bolało że się popłakałam z bólu. Naprawdę szczęśie że to nie był brzuch, bo nie wiem czy by się nei skończyło szpitalem.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    [QUOTE=Madzia_84;2683468]Iza, no i wszamali wszystkie oscypki Nic się nie ostało dla ciężarnych. Musze znów śmignąć w góry

Natalia, ciekawe to dostawiane łóżeczko, wygląda na to że przemyślane w każdym calu. Sprawdzałaś może ile takie cudo kosztuje?

Ja jestem pełna podziwu dla Waszych zakupów, mnie jeszcze nie ciągnie. Ogólnei jakoś tak spokojnei podchodzę do kwestii ciąży i mojego mauszka. Co ciekawe, w pierwszej ciąży miałam identycznie Czyli chyba tak po prostu mam. No i najważniejsze, byłam dziś na wizycie i wszystko jest ok. Za 2 tyg ide prywatnie na takie porządne badanie to pewnie więcej się dowiem. Bo na fundusz toraczej takie zdawkowe informacje otrzymuję, ale nie jest najgorzej.

A dzisiaj pod wieczór mój synek biegł do mnie w szalenstwach i z całym impetem uderzył głową o kość łonową. Jedno szczęście że nie trafił w brzuch. Tak mnie bolało że się popłakałam z bólu. Naprawdę szczęśie że to nie był brzuch, bo nie wiem czy by się nei skończyło szpitalem.[/QUOTE
    O matko to szczescie w nieszczesciu ale dobrze ze tak sie skonczylo...super ze z drugiim maluszkiem wszystko.w porzadeczku ja tez nic nie kupuje jeszcze ciagle cos s wypadnie ze czasu brakuje I tak jak mowilam czekam.na jesien

Junior Member
    Sabina1980

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ma ktoras z Was rogala ciazowego? Jak sie sprawuje? Faktycznie fajna jest taka poducha??
    Ja mam jest genialna, można ją używać w każdej pozycji, można przy niej siedzieć, leżeć na/przy... Pożyczają ode mnie też mój mąż i synek. Synek chowa się jak w rogalu Naprawdę polecam!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja ma alr narazie nie spie z nim ...na kanapie korzystam I fajnie wtulam sie w niego I bardzo wygodnie jest takze polecam

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Iza, no i wszamali wszystkie oscypki Nic się nie ostało dla ciężarnych. Musze znó
    w śmignąć w góry

A dzisiaj pod wieczór mój synek biegł do mnie w szalenstwach i z całym impetem uderzył głową o kość łonową. Jedno szczęście że nie trafił w brzuch. Tak mnie bolało że się popłakałam z bólu. Naprawdę szczęśie że to nie był brzuch, bo nie wiem czy by się nei skończyło szpitalem.
    W polowie wrzesnia ja jade w gory wiec w drodze powrotnej przywioze Ci kilka hihi

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Natinka Zobacz posta
    U mnie dziś wielkie szykowanie i oczekiwanie
    , bo jutro przyjeżdża do nas rodzinka z PL w tym moja siostra, która jest dokładnie w tym samym tygodniu ciąży co ja, tyle że to jej 2 dzidzia będzie, a u nas pierwsza i też będzie chłopiec. Z jednej strony bardzo się cieszę, że się tak ułożyło, że jesteśmy 2 ciężarówki jednocześnie, ale z drugiej strony... męczy mnie takie porównywanie w rodzinie, a Ty masz taki brzuszek, a Ty to, a Ty tamto... mówię sobie, że to wszystko z życzliwości, ale jednak wkurza... a najbardziej się boję, że dopiero się zacznie, jak się nam dzieci urodzą. Co do wątku ćwiczeń polecam jogę, dobrze robi też na huśtawki nastrojów no i ćwiczenia na piłce. 3majcie się ciepło Mamuśki, strasznie tu miło i tyle życzliwości ☺
    Natalia Kochana takie porownania sa okrope, podejrzewam ze ja bym zaraz cos odpowiedziala juz taki mam charakterek

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów