Strona 613 z 10063
Pokaż wyniki od 6,121 do 6,130 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja mysle ze nic sie nie wydarzy poki co
    spokojnie ,nic sie dzieje do srody czeka I zobaczymy co dalej
    Fajnie dzidziusie w podobnym wieku beda

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Sabina1980

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Haaa!!!! Trafilam na cos czego nie mam i w koncu moge cos kupic )))

http://m.youtube.com/watch?v=7402eyekHPc
    A to łóżko jest genialne! Chyba też takie kupię Rozwiązuje problem nocnego karmienia (przekładania dziecka) i za małego łóżka. Dzięki za pomysł!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Fajnie dzidziusie w podobnym wieku beda
    No fajnie fajnie no nic zobaczymy

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    ja mam pytanie z innej beczki, do doswiadczonych mam...ile pampersow new born zakupic najlepiej??bo jak rozmawialam z siostra, to mowila, ze dziecko szybko z nich wyrasta i max przez mies sie ich uzywa, a potem lepiej przejsc na 2...
    Doświadczoną mamą nie jestem, ale ciocią i osobą pracującą m.in. w asortymencie pampersowym Mogę powiedzieć, że tych new born na prawdę nie trzeba kupować dużo. One są od 2-5kg, natomiast 2 już od 3 kg, a noworodki najczęściej mają około tych 3kg

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    tak też myslałam...
    tak sobie siedze i czytam i chyba zle musialam zrozumiec ta babke dzis na badaniu, albo ona sie przejezyczyla, bo to niemozliwe, zeby moja mała miała juz 33 cm!!! hehe, moze chodzilo jej o 23cm...mam nadzieje, dowiem sie w nast tyg na wizycie u poloznej, ale 33 cm niemozliwe, to bylaby naprawde wielgachem :P hihihi a to przeciez nasza mala gwiazdeczka

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dziewczyny mojej przyjaciolce test wyszedl pozytywny w srode idzie na usg I zobaczy czy dwa sa czy jedno ciesze sie razem znia oby nic sie po drodze nie wydarzylo.....
    O super! Fajnie ze wyszło za pierwszym razem. Teraz niech dużo wypoczywa i będzie wszystko ok

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    tak też myslałam...
    tak sobie siedze i czytam i chyba zle musialam zrozumiec ta babke dzis na badaniu, albo ona sie przejezyczyla, bo to niemozliwe, zeby moja mała miała juz 33 cm!!! hehe, moze chodzilo jej o 23cm...mam nadzieje, dowiem sie w nast tyg na wizycie u poloznej, ale 33 cm niemozliwe, to bylaby naprawde wielgachem :P hihihi a to przeciez nasza mala gwiazdeczka
    Hehe no chyba ze podała razem z nóżkami?
    A na zdjęciu z usg nie masz napisane?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Witajcie dziewczynki i nowe mamusie po krótkiej weekendowej przerwie! Miło, że o mnie pamiętacie dziękuję, kochane jesteście! Wczoraj cały dzień na zakupach, bo maż wyjeżdza i trzeba było go zaopatrzyć w prowiant żeby mi nie usechł hehehee

Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Też muszę się wziąć za listę. Ola mnie trochę przeraziła swoją ilością ciuszków ja to w polu jeszcze jestem z przygotowaniami
    Ja to miałam fazę na kupowanie od razu jak się dowiedziałam, że dziewczynka będzie i tak uderzyłam na ciuszki używane więc można powiedzieć, że całą wyprawkę mam za jakieś 150-200zł plus jeszcze parę ciuszków po chrześnicy, ale malutko bo siostra wiedziała, że już dzieci nie będzie mieć i wszystko sprzedawała. Oczywiście wczoraj na zakupach kupiłam piękne skarpeteczki z kokardami

Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    A Wy dziewczyny w ktorym tygodniu mialyscie lub bedziecie mialy to polowkowe?
    Ja mam w czwartek, także w 20t2d dokładnie.

Tosienka
    śliczna mamusia z Ciebie i oczywiście pupilek cudowny jak i mój heheh

Natalia jeżeli chodzi o ten wózek roki brano czy nano czy Holland to nie są aż takie masywne jak niektóre kolumbryny co widziałam to masakra, a np. ja jestem wysoka bo 1.89 i mąż jeszcze wyższy także chcemy wózeczek też taki, żeby się Nam dobrze prowadziło na żywo je widziałam, dla mnie super wiadomo każdemu się co innego podoba, ale opinii jeszcze nie zasięgałam w sklepach

A powiem Wam jeszcze, że w sobotę późnym wieczorek miałam wrażenie, że Malutka mnie kopnęła kilka razy, później w niedzielę w restauracji po obiadku siedzimy z mężem rozmawiamy, a tu dalej takie coś jakby kopniaczek tak jak w sobotę aż łzy pojawiły się w moich oczach, ale dziś przez cały dzień cisza, ale bulgotki za to były

o są Veronika dzięki, pomogłaś
    jestem juz po wizycie i powiem Wam, że kolejny raz się zawiodłam...te baby holenderskie są tak głupie, że szkoda gadac...zrobila mi to badanie w 20 minut na odpierdziel (no bo przeciez glupia Polka przyszla) prawie nic nie mowila i do widzenia!!! ciesze sie, ze zrobilam to badanie w Pl u mojego gina, gościu ma o wiele lepszy sprzet, przynajmniej zobaczylismy małą w 3d a tu nic...opowiadał powoli wszystko co i jak...no i siedzielismy w gabinecie ponad 40minut, wiec duuuza roznica! czasem sie wkurzam, co za glupi kraj wybralismy na życie...ja chce do PL

aha młoda waży 400g i ma 33cm moja wielka kobietka :*
    Dobrze Cię rozumiem. W Niemczech lekarze też mają takie podejście, więc kiedy tylko mogę to idę do lekarza w PL. Ale znalazłam sobie polskiego lekarza tu na miejscu i jestem zadowolona. Muszę mu płacić co prawda za każdą wizytę, ale przynajmniej jestem spokojna.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Leze i zdycham. Krzyze mi odpadaja.. No to sie pewnie zaczynaja u mnie te gorsze uroki ciazy
    Czytam wasze posty i sie usmiecham, wszystkie takie mile i zyczliwe, chetne do pomocy fajne to

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów