Strona 61 z 10063
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Cytat Zamieszczone przez Tuśka89 Zobacz posta
    Witam Wszystkich !
    Czytam Was od początku i postanowiłam do Was dołączyć, jeśli oczywiście mnie przyjmiecie
    Staramy się z Moim o dziecko drugi miesiąc- czekam na @ , a właściwie to modle się ,żeby nie przyszła
    Jeśli się udało to będę styczniową mamą
    Witaj
    Kiedy testujesz ??

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Tuśka89
    Mieszka w
    Poznań
    W pt powinnam dostać @. Nie wiem czy mam jutro zrobić, czy czekać jak się rozwinie sytuacja . Mam też piekielnie trudną sytuację w pracy więc od tego też zależy czy złoże wypowiedzenie czy nie .
    W ogóle pokomplikowało się u mnie wszystko

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    W pt powinnam dostać @. Nie wiem czy mam jutro zrobić, czy czekać jak się rozwinie sytuacja . Mam też piekielnie trudną sytuację w pracy więc od tego też zależy czy złoże wypowiedzenie czy nie .
    W ogóle pokomplikowało się u mnie wszystko
    ale w zeszły piatek, czy w przyszły ? No z pracóą róznie bywa, rozumiem, że jak będziesz w ciazy to nie złożysz wypowiedzenia ?

Member
    chewy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Tynka a Ty nie masz czasami złej daty porodu wpisanej w profilu :P

Mieszka w
    Poznań
    W ten w tamtym miesiącu zrobiłam chyba z miliard testów ;/ jak się uda to nie dam wypowiedzenia
    Bardzo długo namawiałam Mojego,żebyśmy się w końcu zdecydowali na dziecko -na mnie już czas a on też najmłodszy nie jest :P
    Wydawało mi się ,że to pójdzie bardzo szybko, a tu psikus ;/
    Miałam też problem z torbielami - dwa razy pękła mi torbiel na tym samym jajniku,ale niby wszystko jest teraz w porządku...
    Sama się już nakręcam, bo tak jak większość z Nas tutaj bardzo chciałabym zostać mamą

A wszystkim przyszłym Mamom serdecznie gratuluje !!

Member
    chewy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    W ten w tamtym miesiącu zrobiłam chyba z miliard testów ;/ jak się uda to nie dam wypowiedzenia
    Bardzo długo namawiałam Mojego,żebyśmy się w końcu zdecydowali na dziecko -na mnie już czas a on też najmłodszy nie jest :P
    Wydawało mi się ,że to pójdzie bardzo szybko, a tu psikus ;/
    Miałam też problem z torbielami - dwa razy pękła mi torbiel na tym samym jajniku,ale niby wszystko jest teraz w porządku...
    Sama się już nakręcam, bo tak jak większość z Nas tutaj bardzo chciałabym zostać mamą

A wszystkim przyszłym Mamom serdecznie gratuluje !!

Test możesz zrobić jutro

Mieszka w
    Poznań
    No niby mogę i nawet kupiłam dzisiaj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam nowe Styczniówki! :-)

Dziewczyny, przyroslo! Szału nie ma bo teraz jest 4 626, ale przyroslo o 1500 w dwa dni. Ostatni przyrost byl 2000 w tydzień więc jestem dobrej myśli! I okazalo się, ze z tego samego laboratorium choć dwa inne miejsca.

Marzena super, cieszę się ja juz nie wiem co robić, plamię teraz już z krwią, nie wiem czy dzwonić do gina, skoro test nie wyszedł rano, beta dopiero w środę, eh..
    ciążowo też się już nie czuję, brzuch boli jak na @

Cytat Zamieszczone przez sylvi1979 Zobacz posta
    Marzena super, cieszę się ja juz nie wiem co robić, plamię teraz już z krwią, nie wiem czy dzwonić do gina, skoro test nie wyszedł rano, beta dopiero w środę, eh..
    ciążowo też się już nie czuję, brzuch boli jak na @
    Sylvi jak chcesz, ale pewnie Ci powie, że masz poczekać skoro test negatywny :-(
    Lekarze sie niestety nie rozdrabniaja...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów