Strona 607 z 10063
Pokaż wyniki od 6,061 do 6,070 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Mi lekarz zgodę na ćwiczenia dal ale zaznaczyl ze jeśli chodzi o basen to żeby był czysty haha ciekawe co on rozumie przez czysty Veronika niestety tacy ludzie się zdarzają ale najlepsze jest to ze tak fajnie sobie poradziłas z ich "ugoszczeniem" Ja niee jestem przeciwniczka imprez ale dyskotekowe tryb życia już dawno za mną i jakoś nie mam z tym problemu Wolę się ze znajomymi spotkać np na grilla Ja wrocilam niedawno ze spotkania 4 chłopów i ja, musiałam im wytłumaczyć kilka spraw ale chyba byli nieco zdezorientowani co tam im baba będzie tłumaczyć a dalsza część popołudnia to właśnie jade po mezulka do pracy później na pierogi do babci a wieczór dla nas
    Ja lubie wychodzic ale nie w niedziele wieczorem gdzie do pracy rano trzeba isc a pozatym wiedza ze jestem w ciazy I nie zawsze musze miec ochote na wyjscie... ale to chodzilo o mojego meza za jak ja nie chce isc to ta jego dziewczyna chetnie mi dotrzyma towarzystwa w domu a oni sami pojda... juz nie przyjada hehehe tego jestem pewna

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Uuuu pierozki babci mniam

Junior Member
    Sabina1980

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie!

Podczytuję Was od dawna, ale dopiero dziś postanowiłam się ujawnić Może dlatego, że od wczoraj poczułam konkretne ruchy Dziecka. I dziś znów cały dzień się nimi cieszę. Z wielką przyjemnością dowiaduję się od Was ciekawych nowinek. Mam już 7-letniego synka. Usg połówkowe mam 14 września, są szanse na dziewczynkę, ale na razie nie nastawiam się na to.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Veronika bardzo fajnych gości miałas współczuje dziewczynie takiego faceta mieć ;/ dobrze ze juz jada dzisiaj hahah jestem tak samo goscinna jak Ty hihi :P
    Czuje sie juz lepiej dziekuje :* byłam w pracy takze nie moze byc tak źle a Olka nasza pewnie ma dzisiaj lenia hihi

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Mi lekarz zgodę na ćwiczenia dal ale zaznaczyl ze jeśli chodzi o basen to żeby był czysty haha ciekawe co on rozumie przez czysty Veronika niestety tacy ludzie się zdarzają ale najlepsze jest to ze tak fajnie sobie poradziłas z ich "ugoszczeniem" Ja niee jestem przeciwniczka imprez ale dyskotekowe tryb życia już dawno za mną i jakoś nie mam z tym problemu Wolę się ze znajomymi spotkać np na grilla Ja wrocilam niedawno ze spotkania 4 chłopów i ja, musiałam im wytłumaczyć kilka spraw ale chyba byli nieco zdezorientowani co tam im baba będzie tłumaczyć a dalsza część popołudnia to właśnie jade po mezulka do pracy później na pierogi do babci a wieczór dla nas
    czysty basen? hmm ciekawe gdzie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Sabina1980 Zobacz posta
    Witajcie!

Podczytuję Was od dawna, ale dopiero dziś postanowiłam się ujawnić Może dlatego, że od wczoraj poczułam konkretne ruchy Dziecka. I dziś znów cały dzień się nimi cieszę. Z wielką przyjemnością dowiaduję się od Was ciekawych nowinek. Mam już 7-letniego synka. Usg połówkowe mam 14 września, są szanse na dziewczynkę, ale na razie nie nastawiam się na to.
    Cześć Sabinka miło że wreszcie sie ujawniłas jak samopoczucie?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Veronika bardzo fajnych gości miałas współczuje dziewczynie takiego faceta mieć ;/ dobrze ze juz jada dzisiaj hahah jestem tak samo goscinna jak Ty hihi :P
    Czuje sie juz lepiej dziekuje :* byłam w pracy takze nie moze byc tak źle a Olka nasza pewnie ma dzisiaj lenia hihi
    Dobrze dobrze no taka wredna jestem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    czysty basen? hmm ciekawe gdzie
    W domu pompowany

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Sabina1980 Zobacz posta
    Witajcie!

Witaj

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witamy nowa koleżanke na forum :-)
    Ja dzisiaj jak byłam zapłacić rachunki weszłam do sklepiku z odzieżą dziecięca i kupiłam pierwsze ubranko dla mojego maleństwa :-) Co prawda białe uniwersalne i rozmiar 68, mniejsze były tylko różowe i niebieskie więc narazie się wstrzymałam. Taki słodki komplecik pajacyk, dwa kaftaniki, czapeczka i sliniaczek i od razu humor lepszy :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów