Strona 600 z 10048
Pokaż wyniki od 5,991 do 6,000 z 100475

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez symi Zobacz posta
    Dzień dobry Mamuśki widzę że Wy też ranne ptaszki ja wczoraj nastawiłam się na działanie i lista zakupów się powiększa.... i rozróżniam śpioszki, body i pajacyk a profilowana wanienka wg mnie super sprawa. Nigdy takiej niewidziałam. Ja dzisiaj zaczęłam niedziele ambitnie bo 40 min poćwiczyłam trochę i od razu jakoś lepiej.... a teraz obiadek i czas wystawić nos na powietrze dobrego i miłego dnia Wam życzę
    co ćwiczyłas Kochana

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    jezu musze isc pod prysznic bo jestem cała mokra przez te wszystkie herbatki ;o ale czuje sie lepiej i to najwazniejsze bo ten ostatni tydzien do pracy chciałabym isc.

Senior Member
    symi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-27 zobacz kalendarz
    Ściągnęła z netu ćwiczenia dla kobiet w ciąży Tiffany Roth. 3 odcinki po 12 min i do tego sobie pyknełam mell b na uda i pośladki 10 min. Szkoda mi Cię że tak Cię męczy to przeziębienie Uważaj na siebie i na dzidziusia. Herbata z sokiem z malin i czarnego bzu działa cuda w przeziębieniach przynajmniej na mnie. Jak jutro będzie Cię jeszcze trzymać to może spróbuj. Buźka

Senior Member
    symi

O mnie
    Dziewczyny a do którego miesiąca zamierzacie pracować?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Dziewczyny a do którego miesiąca zamierzacie pracować?

Wlasnie pije herbatke z malimkami.cytryna i miodem jestem juz po prysznicu i leze w lozeczku. Co do cwiczen to przed ciaza prowadzilam bardzo aktywny tryb zycia cwiczylam codziennie. Ale w ciazy jakos mam stracha wlasnie.ja ide od 1 wrzesnia na zwolnienie bo jest tak wygodniej i mi i mojemu kierownikowi a Ty? Jak dlugo zamierzasz pracowac? I gdzie pracujesz?

Senior Member
    symi

O mnie
    Ja dostałam zgodę od gina. Pytałam też rehabilitanta który okleja mi plecy taśmami i powiedział że jak najbardziej tylko by tętno za bardzo nie skoczyło. Zaczęłam już z 5 tyg temu ale czasu mi brakuje wieczorami po robocie. I miałam przerwę. Dlatego też zastanawiam się do kiedy pracować. Zwłaszcza że sporo nerwów.....

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Wróciłam do domu i to wracam do codziennego pisania na forum Oczywiście pamiętam o zdjęciu, ale to jak zgram z wakacji to wstawię
    Ja jutro mam wizytę po 5 tygodniach, ale ten czas szybko zleciał Ciekawa jestem co tm słychać u maluszka.
    Witam nowe mamusie które się w międzyczasie pojawiły.
    Iza, kuruj się kuruj, co jutro już będziesz się dobrze czuła.
    A ja się zbieram, bo zaraz jedziemy na grila do teściów, przywieźliśmy oscypki z gór i będziemy je grillować z boczkiem bo nam zasmakowało na wakacjach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Ja dostałam zgodę od gina. Pytałam też
    rehabilitanta który okleja mi plecy taśmami i powiedział że jak najbardziej tylko by tętno za bardzo nie skoczyło. Zaczęłam już z 5 tyg temu ale czasu mi brakuje wieczorami po robocie. I miałam przerwę. Dlatego też zastanawiam się do kiedy pracować. Zwłaszcza że sporo nerwów.....
    Jesli masz.stresujaca prace i ciezka to idz na zwolnienie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Wróciłam do domu i to wracam do
    codziennego pisania na forum Oczywiście pamiętam o zdjęciu, ale to jak zgram z wakacji to wstawię
    Ja jutro mam wizytę po 5 tygodniach, ale ten czas szybko zleciał Ciekawa jestem co tm słychać u maluszka.
    Witam nowe mamusie które się w międzyczasie pojawiły.
    Iza, kuruj się kuruj, co jutro już będziesz się dobrze czuła.
    A ja się zbieram, bo zaraz jedziemy na grila do teściów, przywieźliśmy oscypki z gór i będziemy je grillować z boczkiem bo nam zasmakowało na wakacjach
    Podeslij mi oscypka

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Iza bardzo chętnie Ci podeślę, tylko musimy najpierw ugrilowac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów