Strona 60 z 10065
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez kot78 Zobacz posta
    Umówiłam się do mojego lekarza na 17.45.
    ok toczekamy

2. dzieckozakupy.pl
    Umówiłam się do mojego lekarza na 17.45.
    a czulas sie jakos ciazowo bardziej a teraz mniej?

kot78, może jeszcze nie wszystko stracone, nie denerwuj się i poczekaj do wizyty. U mnie rano jakby zaczął się okres, teraz narazie plamię tylko znów na brązowo, ale pewnie to jednak początek okresu, tak się czuję przynajmniej. No nic trzeba poczekać do środy na betę, a jak się @ nie rozkręci to i tak mam umówioną wizytę na czwartek. Ale ten poranny test raczej nie dał mi nadziei.

Przestaje narazie o tym myśleć, muszę się skupić na moim synku, bo przez te stresy trochę go zaniedbałam ostatnio.

Fondi, lekką kawę możesz śmiało wypić, przy tak niskim ciśnieniu to nawet wskazane, szkodliwe są tylko duże dawki kofeiny

Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    kocie dzwonilas do gina??? mnie dzis tez spadek czeka nie spieszno mi do 20
    Cholera dziewczyny musimy być dobrej myśli!

ja nie jestem i wiem, że nie mam oznak ciazowych a to tylko o jednym swiadczy. Po tylu stratach juz wiem co kiedy ma byc

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Cholera dziewczyny musimy być dobrej myśli!
    Dopóki mi lekarz nie powie, że to koniec, to dalej będę mieć nadzieję. Mam też przygotowaną torbę na wypadek, gdybym musiała iść do szpitala. Dam wam znać wieczorem po wizycie.

Dopóki mi lekarz nie powie, że to koniec, to dalej będę mieć nadzieję. Mam też przygotowaną torbę na wypadek, gdybym musiała iść do szpitala. Dam wam znać wieczorem po wizycie.
    super kochana podejscie a jak sie czujesz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    super kochana podejscie a jak sie czujesz
    Czuję się ok. Początkowo dostałam histerii, po czym wzięłam prysznic, ogoliłam co trzeba, zjadłam wielki obiad i wróciłam do łóżka. Nie mam żadnego wpływu na to, co się wydarzy.

Czuję się dobrze, oprócz tego, że kręci mi się w głowie, ale to może być z emocji. No i dalej czuję jakby rozciąganie w brzuchu, ale w sumie to może być kurczenie się macicy.

W poprzedniej ciąży przeżywałam dosłownie katusze. Dostałam strasznie bolesnych skurczy, które powracały co jakiś czas, więc w końcu musieliśmy wezwać karetkę, która zawiozła mnie do szpitala. Teraz nic mnie nie boli.

Junior Member
    Lidia22

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-30 zobacz kalendarz
    FONDIE1 W poprzedniej ciąży też tak jak Tobie spadało mi ciśnienie a tętno rosło nawet do 120. Lekarka powiedziała, że w żadnym wypadku nie wolno iść spać tylko należy się poruszać. I najlepiej kontroluj ciśnienie. Dziewczyny tak poczytałam głębiej temat i możliwe, że mam zaburzenia hormonalne ale @ jak nie miałam tak nie mam. Jutro chyba zrobię beta Hcg i myślę, że wtedy będzie to miarodajne badanie. Bo w testach wychodzi druga kreska, ale trzeba się naprawdę dobrze wpatrzeć. Jak na razie przestało boleć mnie podbrzusze i czuję się bardzo dobrze. Czy może jest jakaś Mamusia, która po porodzie jak już dostała pierwszą @ to nie miała drugiej dość długo ?

Senior Member Awatar Tuśka89
    Mieszka w
    Poznań
    Witam Wszystkich !
    Czytam Was od początku i postanowiłam do Was dołączyć, jeśli oczywiście mnie przyjmiecie
    Staramy się z Moim o dziecko drugi miesiąc- czekam na @ , a właściwie to modle się ,żeby nie przyszła
    Jeśli się udało to będę styczniową mamą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów