Strona 6 z 10065
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Kasia88 jutro robisz Betę i jutro będziesz miała wynik? Ile płacisz za badanie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    tym bardziej ze wczoraj miałam jakies chwilowe brązowe plamienie.. a dzis juz mnie tak bardzo brzuch nie boli, ani piersi.. jakos mam złe przeczucie

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Kania nie głupie mi się wydaje ze to naturalne, bardzo chcemy to i oberwujemy się dokłanie i czekamy na różne sygnały, przynajmniej ja też tak mam

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    wiem że to trudne ale trzeba trochę przestać o tym myśleć, skupić się na czymś innym. Obie macie dzieci więc skupcie całą swoją uwagę na nich, ze np trzeba kupić nowe buty, tylko jakie.

Tynka a byłaś już u gin? może ona Ci coś doradzi, podpowie?

Kania, tak jutro, nie mogę się doczekać. Ja pracuje w wawie więc tylko tutaj mogę zrobić badania ( a mam przychodnię obok pracy), płace dużo bo muszę zrobić progesteron do tego. Za betę płacę 45 a za progesteron 50, albo na odwrót, wiem że całość wyniesie mnie 95zł. Niestety żeby zrobić badanie u siebie taniej musiałabym wziąć urlop na jeden dzień a to nie bardzo jest możliwe. Mogłabym też zrobić w szpitalu w sobotę ale czekać z wynikami do poniedziałku to już wolę zapłacić więcej i mieć tego samego dnia
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 23-04-15 o 09:34
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

tynka89 nie martw sie na zapas. Mogłaś zrobić test dzisiaj albo zrób jutro i zobaczysz co wyjdzie. kasia88 no to troche sporo cię to bedzie kosztowało ale warto Mój synek chodzi do przedszkola a ja nie pracuje więc całe dopołudnie mam tylko na rozmyślanie podczas prac domowych

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Kasia- nie no juz poczekam, przed terminem @ to mnie raczej zaden lekarz nie poratuje, moze gdybym się leczyła to tak, wtedy wiadomo ze od razu badają a ja sobie poczekam, co ma być to będzie, myslałam w połowie maja dopiero zapisać sie na wizyte ( o ile nie będzie @ oczywiście :P ) no ale tez nie wiem czy do tej gin na nfz co moja pierwsza ciąze prowadziła czy do kliniki prywatenej do której chodziłam po urodzeniu córki , gdzie tez miałam zabieg ostatnio.. troche drogo tam, i daleko a tu na miejscu ale sprzet słaby, plus tylko taki ze na miejscu i wyniki tez tu robią ... więc aktualnie jestem pomiędzy jednym lekarzem a drugim i jeszcze nie wiem gdzie dalej chce chodzić to troche podrożało hcg patrze bo ja kiedys robiłam chyba po 25 czy 35 zł, ale to w Białymstoku, wtedy jeszcze studiowałam, to byłam tam codziennie prawie teraz tez musiałabym sie zwolnić, a pracuję sama i nawet nie ma komu mnie zastąpić :P hehe chyba za duzo czasu w pray mam i siedze i myśle i sie doszukuje objawów

O mnie
    no warto ja już na te badania mnóstwo kasy wydałam bo za pierwszym razem dużo, teraz a to luteina ato badania jedne i drugie, ale czego się nie robi...
    jak nie pracujesz to jeszcze gorzej bo czasu na myślenie jest dużo. musisz znaleźć sobie jakieś zajęcie zajmujące głowę, np. jakiś internetowy kurs przydatne i pożyteczne
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Tynka ja u siebie za te badania płacę 25 zł, ale niestety to jest warszawa i tu jest drożej. No masz rację, ja się leczę więc jestem pod stałą opieką lekarza, co prawda prywatnie ale bierze niedużo i jest naprawdę świetna. W każdej chwili do niej mogę zadzwonić, i każde wyniki jak mam to też z nią omawiam.

No ja też już troche kasy puściłam. Już prawie dwa lata lecze się prywatnie u ginekologa i endokrynologa. Prawie co miesiąc wizyta 100 a do tego leki badania itp, itd. Masakra jakaś. Ale mam nadzieje że z dobrym skutkiem W 2011r urodziłam syna, W 2013 miałam operacje- torbiel 10 cm zniszczyła mi też jajnik więc jednego jajnika nie mam. Później doszłą ta tarczyca i tak się bujam po lekarzach i aptekach już dwa lata. I już 3 razy po operacji miałam torbiele ale na szczęście lekami wyleczone. Ale nadzieja umiera ostatnia.....

Kasia88 a na co się leczysz (jeśli można spytać)?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów