Strona 598 z 10063
Pokaż wyniki od 5,971 do 5,980 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dla mnie ta wanienka jest genialna, dzieciatko sie nie zeslizguje i latwo mozna umyc.. Choc jak zobaczycie bedac w szpitalu jak polozne myja dzieci to wam dopiero odbierze mowe
    Aż tak źle to robią? ;-)

2. dzieckozakupy.pl
    Natknęłam się dziś na bloga z wpisem pod tytułem "Kierunek porodówka."

Zawiera przydatne informacje! Zamieszczam fragment.

Całość na http://www.mamalife.pl/wyprawka-czas-start/

CO POTRZEBUJE MAMA :

2 biustonosze do karmienia
    3 koszule nocne ( ja spędziłam w szpitalu 4 doby, komfortem dla mnie było mieć na pierwsze 3 doby świeżą koszulę)
    kapcie i klapki pod prysznic
    skarpety ( po porodzie może być Ci zimno w stopy – zadbaj więc o nie i włóż coś ciepłego )
    majtki 4 szt.
    wkłady poporodowe lub bardzo chłonne podpaski – paczka
    wkładki laktacyjne
    kosmetyczka a w niej szampon, żel pod prysznic, pasta do zębów, szczoteczka
    2 ręczniki
    sztućce i kubek
    telefon plus ładowarka
    woda mineralna ( nie pakuj od razu całej zgrzewki, w szpitalu znajdziesz sklep i tam Dumny Tata w każdej chwili kupi Ci zapas wody)
    Może przydać Ci się również : wyjątkowa kura do karmienia lub jasiek, czy też mały rogal, laktator ( w razie nawału pokarmu )

Ponadto zawczasu zgromadź potrzebne DOKUMENTY:

dowód osobisty
    ubezpieczenie
    karta ciąży
    karta grupy krwi z czynnikiem Rh
    wyniki WR, Hbs, ostatnia morfologia, ostatnie badanie moczu, ostatnie usg, wymaz na paciorkowce

Podejrzewam, że tak sprawnie i bez emocji ;p- co do kąpieli dzieci przez położne.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    U nas myja pod kranem i to doslownie, dziecko trzymajac na jednej rece.. Lezy brzuszkiem na lewym przedramieniu trzymajac dlonia pod szyjka dziecka (dziecko ma oczy skierowane ku podlodze) druga reka namydla i splukuje. Trwa to 1 minute i dziecko umyte... Przezylam szok z wiazku z zwinnoscia z jaka to panie robily ale wiekszy jednak zwiazany byl ze sposobem.. Lekko przerazajacy

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Co do listy rzeczy do szpitala to koleżanka opowiadała że majtki w ogóle niepotrzebne bo jeżeli było nacięcie krocza to lepiej żeby bez majtek leżeć szybciej się zagoi. https://m.youtube.com/watch?v=KnBZaDWM39w

Na początku jak to widziałam to byłam lekko Przerażona, jednak widać, że maluszkowi dobrze :-)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Natalia jako najbardziej doświadczona z nas wszystkich co myślisz o tej wanience: http://allegro.pl/shnuggle-wanienka-...593816263.html
    Ja byłam na nią właściwie zdecydowana ale teraz jeszcze zastanowię się nad tą co Ty masz Tutaj jeszcze filmik: https://www.youtube.com/watch?v=5d_NdsWXwKA

Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Co do listy rzeczy do szpitala to koleżanka opowiadała że majtki w ogóle niepotrzebne bo jeżeli było nacięcie krocza to lepiej żeby bez majtek leżeć szybciej się zagoi. https://m.youtube.com/watch?v=KnBZaDWM39w

Na początku jak to widziałam to byłam lekko Przerażona, jednak widać, że maluszkowi dobrze :-)
    Jejku jakie to cudowne <3 chce juz mojego synka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Wez sopie ciepla ale nie goroca kapiel, wloz dresy i koniecznie skarpetki, w ktorych spij dzisiejszej nocy. Leniuchuj, lez sobie caly dzien, ogladnij film na kinomaniak.tv, moge przeslac ci dane do konta zebys za free ogladala i zmiazdz film. " za jakie grzechy dobry boze" poczujesz sie lepiej :*
    Natalia przypomniał mi się ten film i zrozumiałam, że Ty możesz mieć taką sytuację hahah <3

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Natalia jako najbardziej doświadczona z nas wszystkich co myślisz o tej wanience: http://allegro.pl/shnuggle-wanienka-...593816263.html
    Ja byłam na nią właściwie zdecydowana ale teraz jeszcze zastanowię się nad tą co Ty masz Tutaj jeszcze filmik: https://www.youtube.com/watch?v=5d_NdsWXwKA
    To niemowle na filmiku ma ze 3 miesiace.. Noworodka tak nie polozysz. Jest malo miejsca w tej wanieneczce i jakos nie wyobrazam sobie jak oprocz polewania dziecka woda mialabym umuc mu plecki, pupke, krocze itd... Jak dla mnie zupelnie nie porecznie...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej dziewczyny .. Ja czuje sie juz lepiej ale wczoraj plakalamz bolu bo nie moglam sie ruszyc tak bolay mnie wszystkie kosci, na dodatek nie mialam apetytui goraczke, moj uparl sie ze pojedziemy na dyzur i lekarka sprawdzila czy wszystko ok,zapisala mi paracetamol aja jestem przeciwna braniu tabletek... jak przyjechalismy wzielam to cos, pozniej wypilam herbate lipowa mieszanke z czosnkiem i kosci przestaly bolec a goraczka zeszla. Teraz jest juz lepiej ale nie wychodze dzis z lozka, oby do jutra przeszlo... Dzieki dziewczyny za dobre rady. Natalka kochana jestes!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów