Strona 595 z 10065
Pokaż wyniki od 5,941 do 5,950 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    symi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-27 zobacz kalendarz
    Cieszę się bardzo bo mam momenty, kiedy nie wiem co powinnam robić poza sprawami medycznymi (tym rządzi lekarz) i dzisiaj też mnie przerosło to zagubienie.... mojemu mężulkowi też się małe kazanie dostało, że wszystko zostawia na mojej głowie i nie zaangażował się wystarczająco.... na szczęście pojechał na noc do pracy a ja znalazłam Wasz wątek....
    U nas córcia będzie jeśli nic się nie odmieni ja jakoś nastawiłam się na chłopca a tu dziewczynka, mąż chciał dziewczynkę ale tak naprawdę to chcieliśmy tylko by dzidzia była zdrowa.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez symi Zobacz posta
    Cieszę się bardzo bo mam momenty, kiedy nie wiem co powinnam robić poza sprawami medycznymi (tym rządzi lekarz) i dzisiaj też mnie przerosło to zagubienie.... mojemu mężulkowi też się małe kazanie dostało, że wszystko zostawia na mojej głowie i nie zaangażował się wystarczająco.... na szczęście pojechał na noc do pracy a ja znalazłam Wasz wątek....
    U nas córcia będzie jeśli nic się nie odmieni ja jakoś nastawiłam się na chłopca a tu dziewczynka, mąż chciał dziewczynkę ale tak naprawdę to chcieliśmy tylko by dzidzia była zdrowa.
    Wybraliscie juz imie i wozek? Skad jestes?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    oj dziewczyny widze ze jestescie w bojowych nastrojach dzis wrrrrrr.... moj o malo tez nie dostal dzis opie.... ale kolega jest to go uratowalo hehehe bo pytal co ubrac on ma noz kur.. a co mnie to obchodzi nigdy nie pyta a dzis wyskoczyl z pytaniem no ale jakos mu uszlo jedziemy na obiadek a juz glodna taka jestem ze szok paczka zjadlam po drodze z budyniem ale zeby bylo smieszne to nie lubie budyniu a dzis mnie naszlo na paczka z budyniem i wez tu byc madry czlowieku

Senior Member
    symi

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-27 zobacz kalendarz
    Nic jeszcze kompletnie nie zrobiliśmy, a mamy niewiele czasu bo mąż wyjeżdża od października na delegację służbową wiec czasu mamy nie wiele mieszkamy w Warszawie

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    w ciszy hahhaa
    Ja oglądam jakąś komedie na TVN...
    A co sądzicie o tych nietypowych imionach? Możliwość dawania zagranicznych?
    Trudno znaleźć wyczucie w imieniu oryginalnym ale żeby nie było dziwaczne na tle innych dzieci. Moja koleżanka stwierdziła, że niedługo imiona pospolite zaczną być oryginalne jak takie nietypowe zaczną być typowe :-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja oglądam jakąś komedie na TVN...
    A co sądzicie o tych nietypowych imionach? Możliwość dawania zagranicznych?
    Trudno znaleźć wyczucie w imieniu oryginalnym ale żeby nie było dziwaczne na tle innych dzieci. Moja koleżanka stwierdziła, że niedługo imiona pospolite zaczną być oryginalne jak takie nietypowe zaczną być typowe :-)
    Mi sie podoba Jeremiasz i Samuel, ale to biblijne... Ale tez i zagraniczne hehehe u mnie w miescie duzo Alanów albo jaskow i adasiow. Wrocila moda na dawne imiona. Hela, hania, marysia..

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    oj dziewczyny widze ze jestescie w bojowych nastrojach dzis wrrrrrr.... moj o malo tez nie dostal dzis opie.... ale kolega jest to go uratowalo hehehe bo pytal co ubrac on ma noz kur.. a co mnie to obchodzi nigdy nie pyta a dzis wyskoczyl z pytaniem no ale jakos mu uszlo jedziemy na obiadek a juz glodna taka jestem ze szok paczka zjadlam po drodze z budyniem ale zeby bylo smieszne to nie lubie budyniu a dzis mnie naszlo na paczka z budyniem i wez tu byc madry czlowieku
    Jak fajnie brzmi że ty na obiadek się wybierasz a u nas to już pozna kolacja he he :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Mi sie podoba Jeremiasz i Samuel, ale to biblijne... Ale tez i zagraniczne hehehe u mnie w miescie duzo Alanów albo jaskow i adasiow. Wrocila moda na dawne imiona. Hela, hania, marysia..
    W klasie mojej siostry są takie imiona jak Oskar, Gracjan, Alex, Olaf, Fabian u dziewczyn pełno Zuzi, Vaness, Amelek. Zosi

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej Dziewczyny, ja już w Nl niestety... Czytałam Was cały czas, ale jakoś nie było czasu, żeby napisać!!! Od środy walczę z mega przeziebieniem... Odezwę się jutro jak usiądę przy kompie, a mam sporo do napisania i koniecznie zdjęcie muszę dodać... Buziaki i do jutra ide spać, bo po podróży jestem mega padnieta...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    W klasie mojej siostry są takie imiona jak Oskar, Gracjan, Alex, Olaf, Fabian u dziewczyn pełno Zuzi, Vaness, Amelek. Zosi
    u mnie na chlopca bylo Oscar albo Milosz Viviana mi sie podoba ale mojemu nieee

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów