Strona 590 z 10063
Pokaż wyniki od 5,891 do 5,900 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    U mnie to było spontaniczne hehhe mąż od dłuższego czasu nalegał na potomka, ja znów zwlekałam bo zaczęłam nową pracę. Pewnego dnia napadła mnie straszna chęć bycia mamusią i zadzwoniłam do męża, że to ten dzień właśnie dziś nastał na potomka i żeby się szykował hahahaa i tak noszę w brzuszku moją Malutką a test robiłam w dniu miesiączki to wyszedł negatywny, a dwa dni póxniej słabe kreseczki że trzeba było się wpatrywać, a jeszcze dwa dni później piękne dwie kreski. Mój otworzył piwko, usiadł i nie dowierzał
    Ja też musiałam już posłuchać męża bo chciał mieć dziecko, mi się niespecjalnie spieszylo. Ale już po próbie robiłam testy jak szalona ;D wszystkie negatywne! Dopiero w dniu.miesiączki gdy zrobiłam, na początku nic nie było widać więc go ze złością wywaliłam ale coś mnie tknelo i wyciągnęłam go ze śmieci a tam kreseczka bledziutka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Talliana Zobacz posta
    Ja też musiałam już posłuchać męża bo chciał mieć dziecko, mi się niespecjalnie spieszylo. Ale już po próbie robiłam testy jak szalona ;D wszystkie negatywne! Dopiero w dniu.miesiączki gdy zrobiłam, na początku nic nie było widać więc go ze złością wywaliłam ale coś mnie tknelo i wyciągnęłam go ze śmieci a tam kreseczka bledziutka
    Ja sobie ten teścik co są dwie kreseczki zachowałam na pamiątkę

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja sobie ten teścik co są dwie kreseczki zachowałam na pamiątkę
    Tez trzymam testy z databi godzina

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Talliana Zobacz posta
    a po jakim czasie Wam wyszly pozytywne testy ??
    My to w sumie cały czas mieliśmy podejście że jak będzie dzidzia to fajnie a jak nie to trudno i cały czas bez zabezpieczenia wspolzylismy. Troszkę zaczęłam się bać, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę bo w sumie tyle czasu i nic.. Ale mój mąż zawsze mnie pocieszal, że to nie takie proste. Jako narzeczeni przed ślubem musieliśmy chodzić do poradni rodzinnej gdzie było o naturalnym planowaniu rodziny i zaciekawiło nas to. W połowie cyklu zaczęłam mierzyc temp. Później cały następny i w tym właśnie zauważyłam że temp mi nie spadła w dzień kiedy powinnam dostać miesiączkę. Na początku myślałqm że jakieś przeziebienie. Po paru dniach zrobiłam test i dwie kreski :-) również zostawiłam na pamiątkę :-) Pewnie też dużo pomogło nam, że schudłam przed ślubem przynajmniej tak mi moja dietetyczka mówiła, że każda młoda dziewczynę co odchudza to wraca z ciaza he he.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Mamy szczescie, ze sie nam udalo.. Teraz coraz czesciej slysze o problemach z zajsciem w ciaze... Smutne to ... Nie wyobrazam sobie, ze moglabym nie miec swoich corek...

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Mamy szczescie, ze sie nam udalo.. Teraz coraz czesciej slysze o problemach z zajsciem w ciaze... Smutne to ... Nie wyobrazam sobie, ze moglabym nie miec swoich corek...
    Dokładnie.... Cieszmy się z tego co mamy :-)
    Mojej Koleżanki znajoma niby chce zajść w ciążę i mieć dzieci ale nie może i chodzi na jakieś inseminacje, wydaje na to kupę kasy
    Jednak co weekend pije pali. Nie bierze żadnych witamin i zawsze ma podejście bo i tak się nie uda. Nie zwraca uwagi na swoje odżywianie i stan zdrowia a to na pewno by dużo pomogło.
    No ale każda kobieta jest inna. Może i jej się uda kiedyś.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Czesc dziewczyny... Myslalam ze dzis pospie a tu 7 pobudka i nawet nieobecnosc dzieci nic nie pomogl :/ Mezus okazalo sie ze idzie dzis do pracy to nim pojade po dzieci mam samotny luuuuuuuzzzzzz... u nas w miescie kolejny dzien karpackich klimatow fajnie wczoraj bylo, ale dziwnie bo to pierwszy rok w ktorym picie alkoholu przezemnie bylo zakazane... A impreza typowo winna ... Dzis ide kolo poludnia z dziecmi, bo pelno kramow z pieknym rekodzielem itd, itp a one lubia takie rzeczy jak ja wiec na pewno cos sobie kupimy
    Wczoraj zgrzeszyla i wypilam lampke winna.. No nie dalo sie, no.... Same budki z winami, wszedzie degustacje, znajomi z kieliszkami w reku, wegierska muzyka, smiechy, swieczki.. To moczylam sobie usta i smialismy sie ze jak urodze to zamiast z kwiatami beda do mnie winem przychodzic
    A tak mi sie przypomnialo jak maz z corka przyjechali po mnie do szpitala po urodzeniu najmlodszej i szedl przez korytarz a ja go nie widzialam bo sie schowal za wielgachnych bukietem moich ukochanych tulipanow. Z pobad 60 ich tam bylo pielegniarki wolaly inne zeby sprawdzic po kogo to maz z takimi kwiatami przyszedl po 3 dziecku to niech sie na 200 szt nastawia hahaha... Ale niespodzianka byla mila, tylko wychodzilismy na raty ze szpitala bo bukiet w dwoch rekach trzeba bylo niesc.. Taki wielki byl.. Lubicie tez kwiaty? Moje ulubione to tulipany, frezje, eustoma, czosnek i polne chabry i maki No i jeszcze mieczyki...
    Dzis pewnie cich na forum bedzie bo week, ale to dobrze, bo oznacza ze milo spedzacie czas z rodzina przesylam moc pozdrowien i usmiechu, trzymajcie sie cieplo i dobrego samopoczucia Wam zycze :*:*:*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej Laski ja ogolnie tez chciałam sobie pospać, ale obudził mnie ból brzucha i kręgosłupa .. już wczoraj dało sie odczu, myślałam ze jak odpoczne to przejdzie.. ale jakos nie ;-/
    witaj Aniu, miło poznać Twoje imie :-) masz piękny brzuszek !! oj serio ostatnio widziałas małą w 13tygodniu? ja bym zwariowała :-D

Talliana co do gór chciałabym pochodzić po szlakach ale zobaczymy jak to bedzie :-D kupiłam sobie buty wygodne do spacerów hihi wiec musze skorzystac

co do testu to pierwszy robiłam w marcu i miałam nadzieje że bedzie pozytywny ale niestety nie zobaczyłam 2kreseczek.. w kwietniu nie zrobiłam bo dostałam okres planowo i nawet tak jakos o tym nie myślałam. Natsepny test zrobiłam 11 maja :-D (ale juz podejrzewałam szybciej) i były 2kreseczki ktore tak bardzo chciałam
    A mój ukochany 13maja ma urodziny i dostał ten test spakowany w takim pudełeczku na prezent i jak go otworzy to tak patrzy i patrzy i mówi "Kochanie ale to dobrze te 2 kreski czyźle??" smiać mi sie chciało z niego, bo mówiłam mu że po co miałabym mu dawać zwykły test z jedną kreską :-D

Natalka jeden kieliszek wina nie zaszkodzi ;-) u mnie dzisiaj tez jest jakiś festyn ale taki ekologiczny czy coś ale bedą pierdółki dla dzieci a że siostra w pracy to przejde się z moją chcrzesniaczką :-- Co do kwiatów tez uwielbiam tulipany są piękne po prostu!! Co ten Twoj mąz zrobi jak to chłopiec sie urodzi z czym on przyjdzie do szptala hahahah? :-D

A my byliśmy wczoraj na kolacji i na spacerze było pysznie objadłam się ale z umiarem :-D haha ubrałam sukienke i brzusiio był mega :-D
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0080_20150822075721160.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	92.6 KB
ID:	89297

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Dziewczyny byłam dziś u lekarza i będzie córcia Cieszę się bardzo ! Wszystko w porządku z maleństwem

Jeśli chodzi o aplikację na telefon to ja polecam "Moja ciąża", liczy tygodnie, kontroluje wagę i dostarcza odpowiednią dawkę informacji odnośnie danego tygodnia.
    Dodatkowo mam aplikację Hi mommy - codziennie dostaję jakieś info od bejbika (np. żebym mu śpiewała). Taka pierdoła, ale cieszy bo to tak jakby do mnie mówiło :P
    Gratulacje córci!!!!!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Bosz... Co za figura !?!?! Moze juz nie wrzucajcie zdjec bo w kompleksy wpadne !!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów