Strona 589 z 10063
Pokaż wyniki od 5,881 do 5,890 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Pati juz po wlozyli jej 2 jajeczka ma lezec ,nic nie robic a w poniedzialek test zrobic matko ja mysle ze nedzie pozytywny w sumie jaki ma byc
    Trzymam bardzo mocno kciuki żeby się udało ! A ma zrobić test zwykły czy z krwi beta HCG ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Trzymam bardzo mocno kciuki żeby się udało ! A ma zrobić test zwykły czy z krwi beta HCG ?
    Chyba zwykly bo z tego co mowila ze juz chciala kupic to raczej zwykly a pozniej jak cos to beda ta bete pewnie robic....narazie czeka

Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Prawdziwą szczęściarą My straciliśmy bardzo dużo nerwów podczas tych starań o pieniądzach na leczenie nie wspominając, ja nie raz się załamywałam i płakałam ale ważne, że dobrze się skończyło i teraz noszę naszego synka pod serduszkiem Jedyny plus z tego taki, że wiemy z mężem, że możmy na siebie liczyć w każdej sytuacji No bo jednak taka walka o dzieciątko z jednej strony bardzo łączy z drugiej trzeba mieć bardzo dużo cierpliwości i zrozumienia do siebie, bo nerwy nie raz puszczają.
    Nawet sobie nie potrafię wyobrazić jakie trudne to musiały być chwile dla Was. Brawa dla Ciebie i męża, że się nie poddaliście i potrafiliście się starać wspólnie. Wydaje mi się, że niewielu facetów stać na taki wysiłek i walkę. Oni chyba inaczej podchodzą do kwestii dzieci... ale może się mylę. W każdym razie- najważniejsze, że jest wszystko w porządku

a po jakim czasie Wam wyszly pozytywne testy ??

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Talliana Zobacz posta
    Ja robiłam test ciążowy najpierw 7 dni po owulacji, potem 10 dni po owulacji i dwa były negatywne, staciłam już nadzieję na to, że się mogło udać ale 12 dni po owulacji miałam wizytę u ginekologa żeby sprawdzić czy pęcherzyki pękły (brałam zastrzyk na pęknięcie) a przed wizytą miałam zrobić bete no i jak wyszła pozytywna i kobieta wręczała mi wynik to mało co nie zemdlałam z wrażenia, musiała mnie podtrzymać żebym nie upadła Beta wyszła ponad 100 a jak następnego dnia tak już z ciekawości zrobiłam zwykły test ciążowy o czułości 10 nadal nie było widać ani bladej kreseczki, dlatego też ja testom ciążowym sikanym nie wierzę.

A jako ciekawostkę powiem Wam, że w tymcyklu w którym zaszłam w ciąże podczas stymulacji miałam trzy pęcherzyki, trzy pękły i były trzy ciała żółte więc była duża szansa na to, że będą trojaczki albo bliźniaki
    Ostatnio edytowane przez Mysia88 ; 21-08-15 o 20:44

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Ja wogole nie wiedzialam ze jestem w ciazy bo jej nie planowalam ,rozmawialismy z mezem ze czas na bejbi ale chcielismy do Polski leciec we wrzesniu bo moj maz nie byl w Polsce 12 lat nie mial papierow I poprostu nie mogl I po powrocie sie starac a tu prosze niespodzianka poprostu po powrocie z Meksyku sie spotrzeglam ze ja okresu cos nie mam I zrobilam test ,wyszedl pozytywny mi kokardy opadly a moj wystraszony hehhe jak dwa glupki stalismy nad tym testem hahaha I poszlam do lekarza I sie okazalo ze to 6 tydzien o taka to historia

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A my 3 planowane i 3 razy za 1 podejsciem.. Tylko cos syna splodzic nie potrafimy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny
    Dawno nie pisałam, ale czytam Was na bieżąco Jesteście wszystkie piękne bez wyjątku! Ja mam na imię Ania.
    Natalia- to też będzie imię mojej córeczki
    Wyraźne ruchy których jestem pewna jak niczego innego czuję w sumie od niedawna Tak to cały czas wydawało mi się, że może to już to- ale pewności cały czas nie było. Teraz czuję albo kopanie "do wewnątrz", albo tak, że jak przyłożę rękę do brzucha bądź na niego patrzę to już nie mam żadnych wątpliwości Cudowne uczucie, szkoda, że tak rzadko!

Witamin dla kobiet w ciąży też nie biorę... Jedynie Eutyrox, Jodid i dalej kwas foliowy. Aaa no i teraz jeszcze Urosept ze względu na bakterie w osadzie moczu. Moja lekarka nie jest za suplementacją przy dobrych wynikach i prawidłowej diecie, ale też się martwię, czy czegoś Maluchowi nie zabraknie... Ryb również jakoś specjalnie nie jadam, więc myślę czy nie zaopatrzyć się chociaż w te kwasy DHA

USG połówkowe mam 1 września i już nie mogę się doczekać, bo ostatni raz moją Malutką widziałam w 13 tygodniu na prenatalnych

Co do wagi- wolałabym ją wyrzucić z domu :P Mam już 7kg na plusie i szczerze gdyby nie cyferki to sama bym w to nie uwierzyła. Chyba jestem rekordzistką na tym forum:P

Załącznik 89290 Zdjęcie brzuszka sprzed tygodnia, więc teraz jest jeszcze większy Przynajmniej wiem, że w ciąży jestem:P

Mieliśmy ostatnio pierwszą rocznicę ślubu i też długo myślałam nad prezentem. W końcu wybraliśmy się na wspólną kolację, bo to jednak nie chodzi o te pierdółki których i tak jest pełno

Pozdrawiam Was serdecznie!
    Piękne imię masz :-) faworyt mojego męża jeżeli okaże się córcia.
    A kwas foliowy do którego tygodnia kazał Wam brać lekarz?
    A jeżeli mowa o prezentach to niedługo mój mąż ma imieniny i tez zaczynam głowkowac co mu sprawić :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    U mnie to było spontaniczne hehhe mąż od dłuższego czasu nalegał na potomka, ja znów zwlekałam bo zaczęłam nową pracę. Pewnego dnia napadła mnie straszna chęć bycia mamusią i zadzwoniłam do męża, że to ten dzień właśnie dziś nastał na potomka i żeby się szykował hahahaa i tak noszę w brzuszku moją Malutką a test robiłam w dniu miesiączki to wyszedł negatywny, a dwa dni póxniej słabe kreseczki że trzeba było się wpatrywać, a jeszcze dwa dni później piękne dwie kreski. Mój otworzył piwko, usiadł i nie dowierzał

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Piękne imię masz :-) faworyt mojego męża jeżeli okaże się córcia.
    A kwas foliowy do którego tygodnia kazał Wam brać lekarz?
    A jeżeli mowa o prezentach to niedługo mój mąż ma imieniny i tez zaczynam głowkowac co mu sprawić :-)
    Do II trymestru brałam kwas foliowy, a od II jak zaczęłam brać witaminy, odstawiłam kwas foliowy, bo te witaminy go zawierają w takiej samej dawce.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów