Strona 587 z 10065
Pokaż wyniki od 5,861 do 5,870 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    A ja zamiast gofrow jadlam galaretke z owocami i bita smietana i zasnelam po tym na kanapie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dzieci u tesciow... Cisza jakas taka w domu takie plany na wieczor byly z tym wyjsciem a mi sie juz tak nie chce... Poduszka jakas taka wygodna sie zrobila...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Co do gor to my jedziemy do Swieradowa w polowie wrzesnia. Mialo byc Zakopane ale jest takie popularne, ze wybralismy Swieradow Zdroj

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Veronika mało tego, bo jeszcze do pełni smaku potrzeba frużeliny owocowej mmmmm
    Maliny I jagody wystarcza pojade kupie gofrownice I bede napierdzielac gofry o

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Co do gor to my jedziemy do Swieradowa w polowie wrzesnia. Mialo byc Zakopane ale jest takie popularne, ze wybralismy Swieradow Zdroj
    A my w gory I lasy jedziemy za dwa tygodnie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Pati juz po wlozyli jej 2 jajeczka ma lezec ,nic nie robic a w poniedzialek test zrobic matko ja mysle ze nedzie pozytywny w sumie jaki ma byc

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Pati juz po wlozyli jej 2 jajeczka ma lezec ,nic nie robic a w poniedzialek test zrobic matko ja mysle ze nedzie pozytywny w sumie jaki ma byc
    bedzie pozytywny !! na pewno

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    bedzie pozytywny !! na pewno
    Lekarz powiedzial ze roznie moze byc a ona taka dzielna naprawde, mowi ze jak sie nie uda to zrobia jeszcze raz cieszy mnie jej nastawienie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Lekarz powiedzial ze roznie moze byc a ona taka dzielna naprawde, mowi ze jak sie nie uda to zrobia jeszcze raz cieszy mnie jej nastawienie
    no nastawienie ma pozytywne bo nie mozna sie poddawac

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    Dawno nie pisałam, ale czytam Was na bieżąco Jesteście wszystkie piękne bez wyjątku! Ja mam na imię Ania.
    Natalia- to też będzie imię mojej córeczki
    Wyraźne ruchy których jestem pewna jak niczego innego czuję w sumie od niedawna Tak to cały czas wydawało mi się, że może to już to- ale pewności cały czas nie było. Teraz czuję albo kopanie "do wewnątrz", albo tak, że jak przyłożę rękę do brzucha bądź na niego patrzę to już nie mam żadnych wątpliwości Cudowne uczucie, szkoda, że tak rzadko!

Witamin dla kobiet w ciąży też nie biorę... Jedynie Eutyrox, Jodid i dalej kwas foliowy. Aaa no i teraz jeszcze Urosept ze względu na bakterie w osadzie moczu. Moja lekarka nie jest za suplementacją przy dobrych wynikach i prawidłowej diecie, ale też się martwię, czy czegoś Maluchowi nie zabraknie... Ryb również jakoś specjalnie nie jadam, więc myślę czy nie zaopatrzyć się chociaż w te kwasy DHA

USG połówkowe mam 1 września i już nie mogę się doczekać, bo ostatni raz moją Malutką widziałam w 13 tygodniu na prenatalnych

Co do wagi- wolałabym ją wyrzucić z domu :P Mam już 7kg na plusie i szczerze gdyby nie cyferki to sama bym w to nie uwierzyła. Chyba jestem rekordzistką na tym forum:P

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_8855.JPG
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	74.3 KB
ID:	89290 Zdjęcie brzuszka sprzed tygodnia, więc teraz jest jeszcze większy Przynajmniej wiem, że w ciąży jestem:P

Mieliśmy ostatnio pierwszą rocznicę ślubu i też długo myślałam nad prezentem. W końcu wybraliśmy się na wspólną kolację, bo to jednak nie chodzi o te pierdółki których i tak jest pełno

Pozdrawiam Was serdecznie!
    Ostatnio edytowane przez cotton ; 21-08-15 o 18:58

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów