Strona 533 z 10065
Pokaż wyniki od 5,321 do 5,330 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja sie nie wysypiam od ponad 8 lat, ale mozna sie do tego przyzwyczaic nawet jak jestesmy z mezem bez dzieci w domu czy na wyjezdzie to organizm i tak zaprogramowany jest na wczesne wstawanie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczynky Wy też może taki przekrwiony nos? tzn jak smarkam to zawsze papier jest czerwony z krwi. Nigdy wcześniej nawet krew mi nie leciała z nosa, a teraz za każdym razem wydmuchuje katar z krwią. Gdzieś słyszałam, że w ciąży to naturalne, bo mamy wszystko bardziej ukrwione ale Wy też coś takiego zaobserwowałyście?
    Oj tez to mam :/ juz dwa razy nawet mi pociekła...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Wolalabym byc na zwolnieniu i sie potwornie nudzic, robic wielkie nic, bo gwarantuje Wam, wszystkie bedziemy marzyc jeszcze o takich chwilach

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Natalko, jestem Alicja i mam 26 lat. Z całą pewnością do 30stki nie zdaze się wyrobić z 3 tak jak Ty

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Co do spania na zwolnieniu to chyba jedna z najlepszych rzeczy właśnie wstaje na śniadanko hehe. Ale nie leniuchuje, tylko zbieram siły na styczeń bo się przydadzą. Jeszcze mówisz ze to ostatnie takie długie spanie, później maks do 8 to już w ogole trzeba korzystać

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Witam dziewczynki po krótkiej przerwie Widzę, że dużo się u Was dzieje My wczoraj wieczorkiem wróciliśmy z meżem ze skróconego urlopu, bo mieliśmy być na nim aż do niedzieli i dzisiaj mam doła z tego powodu A wróciliśmy dlatego, że pierwotny plan był taki, że wyjeżdzamy nad morze no ale baliśmy się, że dostanę skurczy jak ostatnio i zostaliśmy w domu u rodziców no i mąż stwierdził, że jak mamy tak siedzieć bezczynnie a wszyscy w pracy to lepiej zrezygnować z urlopu i odebrać go wtedy kiedy będzie nam bardziej potrzebny heh no niby ma rację ale mi bardzo smutno teraz, bo bardzo lubię być u rodzinki a my mieszkamy 500 km od moich rodziców i nie mogę do nich pojechac za każdym razem jak mi się zachce heh...

Ja mam na imię Monika i mam 27 lat

Co do przekrwionego nosa to mi praktycznie non stop albo leci krew albo mam katar albo to i to naraz.

My jak na razie do pokoju maluszka zamówiliśmy tapetę, jak przyjdzie dobierzemy do niej odcień ścian i przemalujemy pokoik Jak to już będzie zrobione zamówimy rolety (może nawet dzisiaj jak mąż wróci z pracy pojedziemy się za nimi rozejrzeć), mebeliki no i potem będziemy dobierali dodatki Nie mogę się doczekać A co do spania to mamy taki plan żeby na początku maluszek spał z nami w sypiali w koszu mojżesza, w tym koszu też mam zamiar go przenosić na dół w ciągu dnia, bo nie wyobrażam sobie żebym ja była na dole a on sam zostawał na górze, łóżeczko w pokoiku będzie cały czas miał no i czas pokaże kiedy zacznie w nim sypiać

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dziewczynki a ile kompletów ubranek macie zamiar kupić na początek ? Zastanawiam się ile kupić w rozmiarze 56 i ile w 62 ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Milo mi Monika i Alicja fajnie znac Wasze imiona

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Co do spania na zwolnieniu to chyba jedna z najlepszych rzeczy właśnie wstaje na śniadanko hehe. Ale nie leniuchuje, tylko zbieram siły na styczeń bo się przydadzą. Jeszcze mówisz ze to ostatnie takie długie spanie, później maks do 8 to już w ogole trzeba korzystać
    Max do 8 ale z nocnymi przerwami hahaha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Dziewczynki a ile kompletów ubranek macie
    zamiar kupić na początek ? Zastanawiam się ile kupić w rozmiarze 56 i ile w 62 ?
    Kulka ciuszkow w 56 bo dzidzia i tak moze urodzic sie wieksza

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów