Strona 523 z 10092
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,230 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Hejka dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam i musiałam wpierw nadrobić tygodniowe zaległości

Widać, że coraz więcej chłopców przybywa- trzymam kciuki za nayana by też okazało się, że będzie synuś.

Co do ciuszków, mebelków i wózków to macie rację warto się pospieszyć póki jeszcze możemy się sprawnie poruszać i brzuszek nie ogranicza zasięgu naszych rąk
    Ale widzę, że mamy bardzo zbliżone gusta odnośnie urządzania pokoików w bieli, szarości i kolorku dla przełamania.

Uważajcie kochane na te upały, wprawdzie temperatury troszkę zelżały ale jak same opisujecie macie problemy z ciśnieniem, zmęczeniem i nagłym osuwaniem się na podłogę :/ Zdrówka Wam życzymy i bez szaleństw- któraś z Was mądrze napisała, że trzeba w końcu odpocząć przed by byś silnymi na nowe przygody przy naszych maluszkach

Jeśli chodzi o wpisy odnośnie tego, że odczuwacie kopniaczki dzieciaczków to aż mi się łezka w oku zakręciła i współodczuwałam razem z Wami- gratulacje!!! Też, jak pozostałe koleżanki, które jeszcze nie doświadczyły tego odczucia czekam z niecierpliwością

Super też był wpis o grzeszkach w ciąży- ciekawe czemu wszystkie wpadły na pomysł, że mogło chodzić o sex- zbereźnice małe!!!! Chociaż też o tym pomyślałam

Mam pytanie- czy macie może przetestowanie jakieś fajne i sprawdzone aplikacje na Androida odnośnie ciąży??

Buziaki!!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Przed swietami napewno beda promocje u mnie bedzie szal zakupowy w listopadzie przed swietem idnyka I tak do swiat juz bedzie wariacja w sklepach

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Przed swietami napewno beda promocje u mnie bedzie szal zakupowy w listopadzie przed swietem idnyka I tak do swiat juz bedzie wariacja w sklepach
    zazdroszcze Wam tego święta indyka! zawsze chciałam zeby było to w Polsce

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    Hejka dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam i musiałam wpierw nadrobić tygodniowe zaległości

Widać, że coraz więcej chłopców przybywa- trzymam kciuki za nayana by też okazało się, że będzie synuś.

Co do ciuszków, mebelków i wózków to macie rację warto się pospieszyć póki jeszcze możemy się sprawnie poruszać i brzuszek nie ogranicza zasięgu naszych rąk
    Ale widzę, że mamy bardzo zbliżone gusta odnośnie urządzania pokoików w bieli, szarości i kolorku dla przełamania.

Uważajcie kochane na te upały, wprawdzie temperatury troszkę zelżały ale jak same opisujecie macie problemy z ciśnieniem, zmęczeniem i nagłym osuwaniem się na podłogę :/ Zdrówka Wam życzymy i bez szaleństw- któraś z Was mądrze napisała, że trzeba w końcu odpocząć przed by byś silnymi na nowe przygody przy naszych maluszkach

Jeśli chodzi o wpisy odnośnie tego, że odczuwacie kopniaczki dzieciaczków to aż mi się łezka w oku zakręciła i współodczuwałam razem z Wami- gratulacje!!! Też, jak pozostałe koleżanki, które jeszcze nie doświadczyły tego odczucia czekam z niecierpliwością

Super też był wpis o grzeszkach w ciąży- ciekawe czemu wszystkie wpadły na pomysł, że mogło chodzić o sex- zbereźnice małe!!!! Chociaż też o tym pomyślałam

Mam pytanie- czy macie może przetestowanie jakieś fajne i sprawdzone aplikacje na Androida odnośnie ciąży??

Buziaki!!!!
    Veronika zaczęła z tymi zbereźnymi myślami hahaha ! / nie mam żadnych aplikacji bo mam strasznie zawalony telefon zdjeciami ze nie mam miejsca

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Veronika zaczęła z tymi zbereźnymi myślami hahaha ! / nie mam żadnych aplikacji bo mam strasznie zawalony telefon zdjeciami ze nie mam miejsca
    Haha bo to byla moja pierwsza mysl a tak wogole nie zrozumialam pytania aplikacji nie mam bo bym sie zamotala calkowicie z tym wszystkim indora ubij I zrob swieto indykowe

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    [QUOTE=Basikan;2678729

Buziaki!!!![/QUOTE]

Ja w sumie mam cztery aplikacje, ale najbardziej lubię będę mama i asystent ciążowy. Jeszcze mam moja ciaza i kalkulator tygodniowy, ale w sumie doinstalowalam je aby porównać jak liczy tygodnie.
    Dziewczyny co sądzicie o słuchaniu serduszka przez stetoskop? To prawda, że nie jesteśmy w stanie usłyszec tak serduszka?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja mam aplikacje edziecko ale bez szalu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja w sumie mam cztery aplikacje, ale najbardziej lubię będę mama i asystent ciążowy. Jeszcze mam moja ciaza i kalkulator tygodniowy, ale w sumie doinstalowalam je aby porównać jak liczy tygodnie.
    Dziewczyny co sądzicie o słuchaniu serduszka przez stetoskop? To prawda, że nie jesteśmy w stanie usłyszec tak serduszka?
    W dwoch ciazach sluchalam, w zadnej nie uslyszalam ale moze za szajski mialam

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Uwielbiam ten okres przedświąteczny, jest tak nastrojowo i pięknie

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    W dwoch ciazach sluchalam, w zadnej nie uslyszalam ale moze za szajski mialam
    Ja też próbowałam i słyszałam jak mi się przelewa, ale może w późniejszej ciąży się uda :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów