Strona 520 z 10049
Pokaż wyniki od 5,191 do 5,200 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja dziś wstąpiłam do sklepu typowo dla noworodków i byłam pod wrażeniem tych wysokich cen. Na lumpku kupowałam piękne, niespotykane rzeczy za 1zł do 5zł, a nowe zwykłe i to niezbyt ładne body za 16zł, śpiochy za 29zł. Ale to dobrze, bo nawet nie miałam ochoty kupować hehehe wzięłam jedynie czapeczkę bawełnianą do szpitala taką wiązaną i skarpeteczki taki malusieńkie także jak będę w większym mieście to jeszcze się wybiorę do odzieży używanej już nawet większe ciuszki pokupować bo później już nie będzie tak czasu buszować po lumpkach i innych sklepach, a teraz trzeba korzystać
    U mnie do szpitala nie bierze sie nic tylko na wyjscie rzeczy znaczy to na wierz bo koszulke.czapeczke,skarpetki.rekawiczki to oni daja razem z bejbikiem bo poprostu nie piora wszystkie rzeczy ktore ma dziecko w szpitalu zabierasz ze soba dla mnie to samo nie moge miec nic swojego koszulki daja w sumie jak bedzie dobrze wszystko to jeden dzien sie jestbw szpitalu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Veronika są płyny do prania i płyny do płukania, ale ja np. w samym proszku będę prała, a Ty jak lubisz to oczywiście w sklepie wybór tych dziecinnych płynów jest
    Ja nie wiem czy u nas sa nusze zobaczyc moja bratowa to chyba w normalnym proszku wszystko prala... nie lubie bez plynu bo takie sztywne mi sie wydaje

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    no niestety proszki dla dzieci sa drogie ;/ ale moja siostra tylko na poczatku np prała w takim proszku później juz w normalnym

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    no niestety proszki dla dzieci sa drogie ;/ ale moja siostra tylko na poczatku np prała w takim proszku później juz w normalnym
    Ja też właśnie mam taki zamiar, bo na początku ta skórka jest bardzo delikatna, dlatego wolę nie ryzykować, a później również już w zwykłych proszkach będę prała, a wszystko i tak samo wyjdzie w praktyce

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Ja też właśnie mam taki zamiar, bo na początku ta skórka jest bardzo delikatna, dlatego wolę nie ryzykować, a później również już w zwykłych proszkach będę prała, a wszystko i tak samo wyjdzie w praktyce
    no jasne tak najlepiej

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    W plynach loveli do plukania ciuszki sa bardzo mile w dotyku i meciutkie i maja przyjemny bardzo delikatny zapach. Nasza domowa bielizne tez w tym plynie pralam. Ale faktycznie gdy darmowe mi sie skonczyly to Aczelam w normalnych plynach i proszkach. Mysle ze do pol roku max rok zupelnie wystarczy. Chyba ze dziecko jest alergikiem...

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    znajoma poleciła mi świetną książkę "W oczekiwaniu na dziecko" Heidi Murkoff. książka ma świetne recenzje a znajoma mówiła, że bardzo wielu rzeczy się z niej dowiedziała. słyszałyście o niej? muszę się po nią do księgarni wybrać.
    Kochana, polecam Ci tą książkę z czystym sumieniem!!! Jest bardzo obszerna ale super opisuje ciążę i poród na każdym kroku. Razem ze szwagierką jesteśmy w ciąży i całą naszą wiedzę opieramy na zdaniu lekarza i niej Tylko moja rada- czytaj tylko fragmenty, które Ciebie dotyczą w danym momencie, a pomijaj rzeczy nieistotnie i przede wszystkim nie wyprzedzaj faktów i nie czytaj o porodzie, nacinaniu krocza i komplikacjach- moja szwagierka popełniła ten błąd i miała mega stresa :/

Później jest jeszcze drugie wydanie tej samej książki "Pierwszy rok życia dziecka"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    W plynach loveli do plukania ciuszki sa bardzo mile w dotyku i meciutkie i maja przyjemny bardzo delikatny zapach. Nasza domowa bielizne tez w tym plynie pralam. Ale faktycznie gdy darmowe mi sie skonczyly to Aczelam w normalnych plynach i proszkach. Mysle ze do pol roku max rok zupelnie wystarczy. Chyba ze dziecko jest alergikiem...
    na samym proszku do prania mozna zbankrutowac haha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Veronika skubne Ci pomysł i zrobie w piatek krokiety z pieczarkami w sosie serowym o dzieki haha

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    na samym proszku do prania mozna zbankrutowac haha
    Lovela jest dosc wydajna.. Nie dozuje sie tego pkynu tyle co np viziru, persilu itd .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów