Strona 513 z 10041
Pokaż wyniki od 5,121 do 5,130 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Talliana Zobacz posta
    Witam, byłam dziś na usg! Będzie Syn!! Strasznie się cieszę bo to od zawsze byli moje marzenie- mieć syna i nazwać go Staś, po moim tacie, który zmarł gdy miałam 7mscy. Jak Pani doktor powiedziała że syn, to plakalam. Szok- jakie to niespotykane uczucia wzbudza dziecko, nawet nienarodzone.
    Gratuluję Syna i Nasze forum powiększa się o kolejnego mężczyznę Ja też zawsze jak widzę maleństwo, to się wzruszam i ta łezka w oku się pojawia to jest takie piękne uczucie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar gAndzia19
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-02 zobacz kalendarz
    Witam, byłam dziś na usg! Będzie Syn!! Strasznie się cieszę bo to od zawsze byli moje marzenie- mieć syna i nazwać go Staś, po moim tacie, który zmarł gdy miałam 7mscy. Jak Pani doktor powiedziała że syn, to plakalam. Szok- jakie to niespotykane uczucia wzbudza dziecko, nawet nienarodzone. Nic nie miałam do tej pory, aż na internecie znalazłam nagle dziewczynę, która sprzedawała po swoim synku 50 szt ciuszków po 150 zł(3zl za sztukę, żal nie brać). Przejrzałam, stan super, wzięłam! A chwilę potem bujaczek leżaczek super firmy też w idealnym stanie kupiłam a najlepsze jest to, że moja Pani doktor powiedziała mi, że Przychodnia przyszpitalna w szczecinie- stąd jestem dostała duża kasę na bardzo wysokiej jakości sprzęt do badań od Unii Eur. Ale w zamian za to prowadzi badania za darmo- prenatalne w 1 szym Trymestrze i połowkowe w drugim! Więc się zapisałam na połowkowe, Pani doktor mówi, że sprzęt jest taki że jak przykładają do brzucha głowice to jakby dziecko było z nami - taki jest efekt. Nie mogę się doczekać!! Mega szczęście Dziś. I dobrze bo ostatnio jakoś ciężko jest, mąż ma bardzo dużo pracy i stres do domu przynosi ;( ale dziś to był udany dzień!
    Hej, przy którym to dokładnie szpitalu?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A ja mialam dzis sen, ze lekarka robila mi usg stop i przez te stopy bylo widac buzie i brzuszrk dziecka ale tak mega wyraznie! Babel ssal sobie kciuk i przewracal strony w ksiazce okazalo sie ze tomoja olezanka i zribila mi dodatkowo usg brzucha i powiedziala ze to dziewczynka ot i taki sen

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    A Ty Ola czemu tak wczesnie wstalas ?

Cytat Zamieszczone przez gAndzia19 Zobacz posta
    Hej, przy którym to dokładnie szpitalu?
    Tym na Wojciecha, przy Kaskadzie. Klinika nazywa się Diagen

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    A ja dostalam kilka milych kopniaczkow na dzien dobry hihi

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Witam, byłam dziś na usg! Będzie Syn!! Strasznie się cieszę bo to od zawsze byli moje marzenie- mieć syna i nazwać go Staś, po moim tacie, który zmarł gdy miałam 7mscy. Jak Pani doktor powiedziała że syn, to plakalam. Szok- jakie to niespotykane uczucia wzbudza dziecko, nawet nienarodzone. Nic nie miałam do tej pory, aż na internecie znalazłam nagle dziewczynę, która sprzedawała po swoim synku 50 szt ciuszków po 150 zł(3zl za sztukę, żal nie brać). Przejrzałam, stan super, wzięłam! A chwilę potem bujaczek leżaczek super firmy też w idealnym stanie kupiłam a najlepsze jest to, że moja Pani doktor powiedziała mi, że Przychodnia przyszpitalna w szczecinie- stąd jestem dostała duża kasę na bardzo wysokiej jakości sprzęt do badań od Unii Eur. Ale w zamian za to prowadzi badania za darmo- prenatalne w 1 szym Trymestrze i połowkowe w drugim! Więc się zapisałam na połowkowe, Pani doktor mówi, że sprzęt jest taki że jak przykładają do brzucha głowice to jakby dziecko było z nami - taki jest efekt. Nie mogę się doczekać!! Mega szczęście Dziś. I dobrze bo ostatnio jakoś ciężko jest, mąż ma bardzo dużo pracy i stres do domu przynosi ;( ale dziś to był udany dzień!
    Masz jakies namiary na ta przychodnie? Z checia sama bym sie zapisala, bo tez jestem ze Szczecina

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dzwonilam do tej kliniki Diagen w Szczecinie i zeby moc zapisac sie na te darmowe badania o ktorych mowila Talliana trzeba spelniac kilka warunkow, ktore sa podane na ich stronie w zakladce PRogram NFZ. Niestety ja nie spelniam żadnego z nich...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Dziewczyny dzwonilam do tej kliniki Diagen
    w Szczecinie i zeby moc zapisac sie na te darmowe badania o ktorych mowila Talliana trzeba spelniac kilka warunkow, ktore sa podane na ich stronie w zakladce PRogram NFZ. Niestety ja nie spelniam żadnego z nich...
    Warunkow?kurcze jestem na tele. Podaj przyklady

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A Ty Ola czemu tak wczesnie wstalas ?
    Nie miałam spania, a jak nie śpię to zaraz rano dopada mnie mały głód hehehe także zjadłam kawałek jabłecznika i wypiłam szklankę mleka, zaglądnęłam do Was i na drugą turę spania się udałam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów