Strona 512 z 10091
Pokaż wyniki od 5,111 do 5,120 z 100909

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ponoć najgorzej jak jest nacięcie krocza to dłużej się goi, ale damy radę :-) musimy dać he he. No i nie wiadomo czy cesarki nie będzie, ale tego bym nie chciała...jakoś tak nieświadoma przy porodzie i dłużej się leży.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ponoć najgorzej jak jest nacięcie krocza to dłużej się goi, ale damy radę :-) musimy dać he he. No i nie wiadomo czy cesarki nie będzie, ale tego bym nie chciała...jakoś tak nieświadoma przy porodzie i dłużej się leży.
    Mnie tez cesarka przeraza jakby nie patrzec to jest operacja mam nadzieje ze sie obede bez cesarki...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A chodzilyscie albo planujecie się zapisać do szkoły rodzenia?
    Ja nawet nie wiem czy tu takie cos jest ja chodze na pilates dla ciezarnych I babka mowila ze beda cwiczenia oddechowe,jakies na rociaganie krocza to moze cos tam zalapie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ja planuje się zapisać. Mam nadzieje dowiedzieć się tam czegoś ciekawego ale zobaczymy jak wyjdzie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ja tu czekam spokojnie na ruchy a Wy już i porodzie. Nie straszcie mnie

A co do tygodni to mi się wydaje ze to się liczy podobnie jak lata. Czyli np jak mam 30te urodziny to skończyłam 30 lat ale leci mi już 31 rok. A jak ktoś się pyta o wiek to tez się mówi 30. Więc ja jestem w 18 tygodniu a w czwartek będzie 19

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja tu czekam spokojnie na ruchy a Wy już i porodzie. Nie straszcie mnie

A co do tygodni to mi się wydaje ze to się liczy podobnie jak lata. Czyli np jak mam 30te urodziny to skończyłam 30 lat ale leci mi już 31 rok. A jak ktoś się pyta o wiek to tez się mówi 30. Więc ja jestem w 18 tygodniu a w czwartek będzie 19
    No chyba tak sie liczy ale sa jakies tygodnie ksiezycowe jak ja czytalam tej ulotce... ja dostaje wiadomosci od poloznej I ciagle cos a ja sie gubie w tym wszystkim najlepiej nie czytac za wiele

Witam, byłam dziś na usg! Będzie Syn!! Strasznie się cieszę bo to od zawsze byli moje marzenie- mieć syna i nazwać go Staś, po moim tacie, który zmarł gdy miałam 7mscy. Jak Pani doktor powiedziała że syn, to plakalam. Szok- jakie to niespotykane uczucia wzbudza dziecko, nawet nienarodzone. Nic nie miałam do tej pory, aż na internecie znalazłam nagle dziewczynę, która sprzedawała po swoim synku 50 szt ciuszków po 150 zł(3zl za sztukę, żal nie brać). Przejrzałam, stan super, wzięłam! A chwilę potem bujaczek leżaczek super firmy też w idealnym stanie kupiłam a najlepsze jest to, że moja Pani doktor powiedziała mi, że Przychodnia przyszpitalna w szczecinie- stąd jestem dostała duża kasę na bardzo wysokiej jakości sprzęt do badań od Unii Eur. Ale w zamian za to prowadzi badania za darmo- prenatalne w 1 szym Trymestrze i połowkowe w drugim! Więc się zapisałam na połowkowe, Pani doktor mówi, że sprzęt jest taki że jak przykładają do brzucha głowice to jakby dziecko było z nami - taki jest efekt. Nie mogę się doczekać!! Mega szczęście Dziś. I dobrze bo ostatnio jakoś ciężko jest, mąż ma bardzo dużo pracy i stres do domu przynosi ;( ale dziś to był udany dzień!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Talliana Zobacz posta
    Witam, byłam dziś na usg! Będzie Syn!! Strasznie się cieszę bo to od zawsze byli moje marzenie- mieć syna i nazwać go Staś, po moim tacie, który zmarł gdy miałam 7mscy. Jak Pani doktor powiedziała że syn, to plakalam. Szok- jakie to niespotykane uczucia wzbudza dziecko, nawet nienarodzone. Nic nie miałam do tej pory, aż na internecie znalazłam nagle dziewczynę, która sprzedawała po swoim synku 50 szt ciuszków po 150 zł(3zl za sztukę, żal nie brać). Przejrzałam, stan super, wzięłam! A chwilę potem bujaczek leżaczek super firmy też w idealnym stanie kupiłam a najlepsze jest to, że moja Pani doktor powiedziała mi, że Przychodnia przyszpitalna w szczecinie- stąd jestem dostała duża kasę na bardzo wysokiej jakości sprzęt do badań od Unii Eur. Ale w zamian za to prowadzi badania za darmo- prenatalne w 1 szym Trymestrze i połowkowe w drugim! Więc się zapisałam na połowkowe, Pani doktor mówi, że sprzęt jest taki że jak przykładają do brzucha głowice to jakby dziecko było z nami - taki jest efekt. Nie mogę się doczekać!! Mega szczęście Dziś. I dobrze bo ostatnio jakoś ciężko jest, mąż ma bardzo dużo pracy i stres do domu przynosi ;( ale dziś to był udany dzień!
    No to mamy Stasia na forum gratuluje synka jak masz okazje to kupuj bo I tak trzeba kupic... super taki sprzet teraz to wogole dobrze nie musimy czekac do narodzin zeby bejbko zobaczyc szczesciary z nas

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Talliaa gratulacje chlopca!!!
    Wy tak o tych porodach a ja staram sie narazie o tym nie myslec.. Po co sie stresowac damy rade, jaknie my to kto?! Ja w czwartek zaczynam 20 tydzien!! Jej jak to zlecialo! Do szkoly rodzenia nie chce isc ale jak pojde na zwolnienie to zapisze sie na basem albo poszukam zajec z pilatesu () cos trzeba bedzie robic w koncu haha
    Truskawkowa to wiek sie zaniza a tygodnie zawyza ? Oj Ty haha.

A ja w pracy juz znowu!! Po pracy musze na jakies zakupki spozywcze sie wybrac bo pustki hihi

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    A wy jakie macie podejście i obawy do porodu?
    Ja staram się o tym nie myśleć i się nie nakręcać za wcześnie, ale uspokaja mnie myśl, że mój mąż ze mną będzie a wiem że z nim będzie mi łatwiej przetrwać Ogólnie mówie sobie jak moja mamuśka dała radę z czwórką dzieci, to i ja dam na razie jedno urodzić trzeba myśleć pozytywnie

Wychodzę z założenia że nie ma co dać się zwariować, tyle kobiet na całym świecie urodziło bez szkół rodzenia, to i my urodzimy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów