Strona 510 z 10046
Pokaż wyniki od 5,091 do 5,100 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dziś leżałam i rozmawiałam z córeczką, żeby wkońcu kopnęła mamuśkę hheehee i tak mi zaczęło bulgotać nagle, że śmiałam się że córcia już rozumie co mamuśka mówi do niej tylko pies się dziwnie na mnie patrzył i kręcił głową

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    hehhee bo tylko między nami różnicy 2 dni, także jestem czujna jak pojadę na porodówkę to też dam znać, żeby Veronika się szykowała hahahha
    Ta zebym nie zapomniala haha

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ta zebym nie zapomniala haha
    A najpierw da Nam znać Izka

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Dziś leżałam i rozmawiałam z córeczką, żeby wkońcu kopnęła mamuśkę hheehee i tak mi zaczęło bulgotać nagle, że śmiałam się że córcia już rozumie co mamuśka mówi do niej tylko pies się dziwnie na mnie patrzył i kręcił głową
    No I ja bulgotki czuje takze lada dzien kopniak bedzie e

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja ostatnio mam takie dziwne sny ake dzis to juz nie wiem horror, dramat , komedia nie wiem jak to okteslic mianowicie snilo mi sie ze szykowalam sie do porodu a dokladnie fotelik dziecka a juz bylam w kolejnej ciazy I tak myslalam jak ja tebdzieci bede karmic bo mysle to zaraz urodze a nastepne bedzie juz tez zaraz I jak ja to ogarne.... obudzilam sie I taka ulge poczulam ze szok haha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    A najpierw da Nam zna
    ć Izka
    Dam dam znac ja istatnio z moja malutka w pracy rozmawialam ;D to moj kolega ze zmiany sie na mnie patrzal haha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja o
    statnio mam takie dziwne sny ake dzis to juz nie wiem horror, dramat , komedia nie wiem jak to okteslic mianowicie snilo mi sie ze szykowalam sie do porodu a dokladnie fotelik dziecka a juz bylam w kolejnej ciazy I tak myslalam jak ja tebdzieci bede karmic bo mysle to zaraz urodze a nastepne bedzie juz tez zaraz I jak ja to ogarne.... obudzilam sie I taka ulge poczulam ze szok haha
    Tez mam czasem glupie sny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ja już sama nie wiem jak liczyć te tygodnie. Jedni jak jest np 17 + 3 dni to liczą to jako już 18 tydzień a inni zanizaja jako nadal 17. Moja lekarka chyba jest z tych zanizajacych.
    Jutro pójdę sobie badania z robić żeby mieć na czwartek :-) krew, mocz, toxoplazmoze i tsh.
    U nas dzisiaj pogoda była znosniejsza bo 25 stopni i było pochmurnie także lepiej na dworze. :-) a nie licząc emigrantek to z jakich rejonów polski jesteście? Bo ja wielkopolska :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja już sama nie wiem jak liczyć te tygodnie. Jedni jak jest np 17 + 3 dni to liczą to jako już 18 tydzień a inni zanizaja jako nadal 17. Moja lekarka chyba jest z tych zanizajacych.
    Jutro pójdę sobie badania z robić żeby mieć na czwartek :-) krew, mocz, toxoplazmoze i tsh.
    U nas dzisiaj pogoda była znosniejsza bo 25 stopni i było pochmurnie także lepiej na dworze. :-) a nie licząc emigrantek to z jakich rejonów polski jesteście? Bo ja wielkopolska :-)
    Co nie liczav emigrantek ja przyjade do Polski to spotkanie styczniowek zorganizuje a bedzie gdzie dom jest I okolica sliczna z Kolobrzega jestem no z tymi tygodniami to popierdolka lekka ale ja sie Oli pilnuje

Ja z centrum. Ja tez jutro jadę na badania wirusologiczne. Mam tez do odbioru podstawowe. A w piatek wizyta w matce polce. Ciekawe czy zapadnie decyzja o założeniu pessara. Z jednej strony go nie chce. Z drugiej zaś bylibyśmy bezpieczniejsi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów