Strona 509 z 10091
Pokaż wyniki od 5,081 do 5,090 z 100907

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ja mam ogromna ochotę na owoce. Mogłabym zjeść w każdych ilościach wszystkie
    Nie wiem czy to przypadkiem nie przez te upały, ale przynajmniej nie muszę pić tyle wody, bo już mnie odrzucało od tego.

Z innej beczki:
    Mam pytanie o pielęgnację ciała.
    Ja smaruję brzuch i biust specjalnym kremem przeciw rozstępom. A czy co do pozostałych partii ciała macie jakieś specjalne kremy dla kobiet w ciąży, czy tez używacie tego co dotychczas?
    Czytam i czytam o tych składnikach "zakazanych" i dochodzę do wniosku, że chyba trzeba byłoby skończyć farmację żeby się w tym odnaleźć ......

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ja mam
    ogromna ochotę na owoce. Mogłabym zjeść w każdych ilościach wszystkie
    Nie wiem czy to przypadkiem nie przez te upały, ale przynajmniej nie muszę pić tyle wody, bo już mnie odrzucało od tego.

Z innej beczki:
    Mam pytanie o pielęgnację ciała.
    Ja smaruję brzuch i biust specjalnym kremem przeciw rozstępom. A czy co do pozostałych partii ciała macie jakieś specjalne kremy dla kobiet w ciąży, czy tez używacie tego co dotychczas?
    Czytam i czytam o tych składnikach "zakazanych" i dochodzę do wniosku, że chyba trzeba byłoby skończyć farmację żeby się w tym odnaleźć ......
    Tylko brzuszek i uda smaruje krememz ziaji na rozstepy. A reszte ciala nawilzam normalnie balsamem z nivea

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusie u mnie upalu ciag dalszy...jestem w pracy staram sie ostro wziac do roboty ale slabo mi to wychodziOla 19 tydzien ja pomylilam bo mi orzychodza wiadomosci od poloznej I ona cos tam wyslala w zwiazku z badaniem a ja jakos tak wbilam sobie ten 20 dziekuje ze masz pod kontrola wszystko zachcianki mialam na ryz na mleku ale ostanio przeszlo teraz nutella w ruchu

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej mamusie u mnie upalu ciag dalszy...jestem w pracy staram sie ostro wziac do roboty ale slabo mi to wychodziOla 19 tydzien ja pomylilam bo mi orzychodza wiadomosci od poloznej I ona cos tam wyslala w zwiazku z badaniem a ja jakos tak wbilam sobie ten 20 dziekuje ze masz pod kontrola wszystko zachcianki mialam na ryz na mleku ale ostanio przeszlo teraz nutella w ruchu
    Ola Cie pilnuje weź się w koncu za ta prace weź

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Haha ale ty wiesz ze ja juz z tymi tygidniami nie wiem bo cos mi ostatnio jakas ulotka wpadla I ja tam poczytalam I mi wyszlo ze 16 tydzien teraz mam ake od poloznej dostaje wiadomisc ze wlasnie 19 I nigdy nie wiem sie zaczyna czy konczy eh no nic trzymam sie Oli hehe najlepiej nic nie czytac o ja ostanio kupilam nive balsam pod prysznic to znaczy myjesz sie mydelkiem a pozniej na mokro tym balsamem super sprawa takze zobacz czy u ciebie jest pisze shower balsam cos takiego polecam

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Haha ale ty wiesz ze ja juz z tymi tygidniami nie wiem bo cos mi ostatnio jakas ulotka wpadla I ja tam poczytalam I mi wyszlo ze 16 tydzien teraz mam ake od poloznej dostaje wiadomisc ze wlasnie 19 I nigdy nie wiem sie zaczyna czy konczy eh no nic trzymam sie Oli hehe najlepiej nic nie czytac o ja ostanio kupilam nive balsam pod prysznic to znaczy myjesz sie mydelkiem a pozniej na mokro tym balsamem super sprawa takze zobacz czy u ciebie jest pisze shower balsam cos takiego polecam
    tak wiem świetny jest tez miałam go jakis czas temu dobra rzecz

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    tak wiem świetny jest tez miałam go jakis czas temu dobra rzecz
    Ja mam tez taka olivke pod prysznic ale ten zapach mi nie pasuje wiec uzywam nivea

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Ja mam tez taka olivke pod prysznic ale ten zapach mi nie pasuje wiec uzywam nivea
    ja wgl lubie kosmetyki z nivea, mam całą serie do demakijażu bo jest bardzo dobra

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    hehhee bo tylko między nami różnicy 2 dni, także jestem czujna jak pojadę na porodówkę to też dam znać, żeby Veronika się szykowała hahahha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    hehhee bo tylko między nami różnicy 2 dni, także jestem czujna jak pojadę na porodówkę to też dam znać, żeby Veronika się szykowała hahahha
    haha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów