Strona 507 z 10092
Pokaż wyniki od 5,061 do 5,070 z 100916

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    ja czuje ruchy od kilku dni...pod koniec 20 tyg zaczelam je czuc i to jest mega uczucie, ale jak sobie przypomne jak pozniej moja siostra narzekala, ze juz chce urodzic, bo mala siedziala jej nogami caly czas pod żebrami, to sobie mysle, ze pozniej pewnie i my bedziemy stekac hihihi
    jak na razie mega sie ciesze jak czuje Małą bo to fajne uczucie, a zarazem dziwne, ze maly czlowieczek we mnie rosnie i buszuje hihi
    u nas nadal upal. a mialo byc juz troche chlodniej...za to w NL ciagle pada, wiec juz wole polska ladna pogode zycze milego dnia! i powodzenia dla Wszystkich mam na wizytach!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Dziś 19+2, nadal czekam Choć w książce którą czytam, napisane jest, że ruchy czuć od 20 tygodnia. Oczywiście wszystko zależy od kobiety....
    Raz czułam jakieś bulgotki, ale nie wiem jeszcze czy to to?
    A Ty?
    No to ja jestem najwcześniejsza bo zaczęłam 17 tydzień :-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    U nas niebo za chmurami, cieplo jest tak akurat w sam raz... W koncu jest czym oddychac Chyba nawet bedzie padac. Dzieci sie bawia w ogrodzie, a ja z dzidzia w brzuszku gotujemy obiadek.. Kolejne usg za tydzien, doczekac sie nie moge.. Ruchy poczulam w 17|18 tyg ale potem ucichly do prawie konca 19. Wiem juz ze bylo to spowodowane lozyskiem na przedniej scianie macicy, ktora wlasnie amortyzuje ruchy babelka teraz juz sie tak nie marywie bo czuje po kazdym jedzeniu..

Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    No to ja jestem najwcześniejsza bo zaczęłam 17 tydzień :-)
    Raczej skonczylas 17 tc (wg suwaczka). Przynajmniej tak mawia mój lekarz. A w matce polce określają jeszcze inaczej. I wg nich ja jestem obecnie 16/17.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jeszcze tydzien i zacznie sie 6 miesiac )) ale ten czas leci ))

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    U nas niebo za chmurami, cieplo jest tak akurat w sam raz... W koncu jest czy
    m oddychac Chyba nawet bedzie padac. Dzieci sie bawia w ogrodzie, a ja z dzidzia w brzuszku gotujemy obiadek.. Kolejne usg za tydzien, doczekac sie nie moge.. Ruchy poczulam w 17|18 tyg ale potem ucichly do prawie konca 19. Wiem juz ze bylo to spowodowane lozyskiem na przedniej scianie macicy, ktora wlasnie amortyzuje ruchy babelka teraz juz sie tak nie marywie bo czuje po kazdym jedzeniu..
    Co dobrego robicie?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    ja czuje ruchy od kilku dni...
    pod koniec 20 tyg zaczelam je czuc i to jest mega uczucie, ale jak sobie przypomne jak pozniej moja siostra narzekala, ze juz chce urodzic, bo mala siedziala jej nogami caly czas pod żebrami, to sobie mysle, ze pozniej pewnie i my bedziemy stekac hihihi
    jak na razie mega sie ciesze jak czuje Małą bo to fajne uczucie, a zarazem dziwne, ze maly czlowieczek we mnie rosnie i buszuje hihi
    u nas nadal upal. a mialo byc juz troche chlodniej...za to w NL ciagle pada, wiec juz wole polska ladna pogode zycze milego dnia! i powodzenia dla Wszystkich mam na wizytach!
    Kiedy wracasz do NL?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Co dobrego robicie?
    Jestvu mnie corka bratowej ktora je jedynie rosol, wiec z indyka sie wlasnie hotuje a maz zazyczyl sobie syte leczo, wiec w drugim garczku tez sie gotuje. Dzieci wolaja o nalesniki z nutella i bananami

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Jestvu mnie corka bratowej ktora je jedynie rosol, wiec z indyka sie wlasnie hotuje a maz zazyczyl sobie syte leczo, wiec w drugim garczku tez sie gotuje. Dzieci wolaja o nalesniki z nutella i bananami
    Dla kazdego co innego

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Jestvu mnie corka bratowej ktora je jed
    ynie rosol, wiec z indyka sie wlasnie hotuje a maz zazyczyl sobie syte leczo, wiec w drugim garczku tez sie gotuje. Dzieci wolaja o nalesniki z nutella i bananami
    Ej a Ona tak nic poza rosolem nie jada?:-D

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów