Strona 503 z 10049
Pokaż wyniki od 5,021 do 5,030 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dzieci sa kochane i szczere w swojej prostocie. Pamietam jak moja corka majac 4 lata i siedzac na ubikacji z babcia w lazience w dzien sw. Mikolaja odbyla rozmowe..
    Babcia: czemu jestes taka smutna?
    Corka: bo nie dostalas zadnego prezentu a ja tak duzo a przeciez bylas grzeczna
    B: alez dostalam najwiekszy prezent. Ciebie ...
    C: od Mikolaja?????? Chyba od Pana Boga babciu!!!

Ps. Sa specjalne ksiazeczki na zapiski haselek, dialogow z dziecinstwa swoich dzieci.. Warto zapisywac, tymbardziej ze moze to tez byc wspanialy prezent gdy nasze dzieci urodza swoje
    dzieciaki są bardzo mądre! czasem aż mnie zatka jak ta mała coś powie.. jak tu ich nie kochać )) / co do tych zapisków fajny pomysł

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Dziewczyny!
    muszę Wam powiedziec, ze ja juz tez czuje wreszcie moja maleńką na razie nie jakos mega mocno, ale ostatnio jak trzymalam reke na brzuchu, to dostalam 3 kopniaczki i jak leze na wznak, szczegolnie po jedzeniu, to czuje, ze jest aktywna i wierzga nóżkami moja Niuńka kochana <3
    teraz czekam na obiadek, mamusia mnie rozpieszcza, codziennie pyszne jedzonko...
    ja tez sie czasem duzo stresuje, szczegolnie, ze teraz na urlopie mamy troche problemy z męża mamą (choruje) i czlowiem z tej bezradności sie stresuje...
    jeszcze kilka dni i znowu bede w NL troche mi smutno, ale na szczescie we wrzesniu przylatuja moi rodzice do nas wiec luzik...
    U nas nadal upalnie i nie da sie wysiedziec na dworzu, masakra jakas...chcialam sie wybrac nad morze, ale w takich upalach w ogole brak ochoty na jakikolwiek wyjazd. Jedyne co to w przyszlym tyg planujemy zaliczyc Licheń trzeba jechac podziekowac za wszystkie dobro i wymodlic kolejne łaski...bo już coraz bliżej...
    życze milej niedzieli!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej Dziewczyny!
    muszę Wam powiedziec, ze ja juz tez czuje wreszcie moja maleńką na razie nie jakos mega mocno, ale ostatnio jak trzymalam reke na brzuchu, to dostalam 3 kopniaczki i jak leze na wznak, szczegolnie po jedzeniu, to czuje, ze jest aktywna i wierzga nóżkami moja Niuńka kochana <3
    teraz czekam na obiadek, mamusia mnie rozpieszcza, codziennie pyszne jedzonko...
    ja tez sie czasem duzo stresuje, szczegolnie, ze teraz na urlopie mamy troche problemy z męża mamą (choruje) i czlowiem z tej bezradności sie stresuje...
    jeszcze kilka dni i znowu bede w NL troche mi smutno, ale na szczescie we wrzesniu przylatuja moi rodzice do nas wiec luzik...
    U nas nadal upalnie i nie da sie wysiedziec na dworzu, masakra jakas...chcialam sie wybrac nad morze, ale w takich upalach w ogole brak ochoty na jakikolwiek wyjazd. Jedyne co to w przyszlym tyg planujemy zaliczyc Licheń trzeba jechac podziekowac za wszystkie dobro i wymodlic kolejne łaski...bo już coraz bliżej...
    życze milej niedzieli!
    To super, że czujesz swojego dzidziusia :-) Mi się dzisiaj śniło, że czuję ruchy swojego i obudziłam się taka rozczarowana,że to tylko sen :-( no ale czekamy dalej w końcu się doczekam :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej
    Dziewczyny!
    życze milej niedzieli!
    Mile uczucie czuc swoje Seruszko nale prawda? fajnie ze rodzice do Ciebie przyjada, pewnie jak urodzisz to tez Cie odwiedza. O Licheniu rowniez myslalam, bylam bardzo dawno temu ifajnie byloby znowu pojechac

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To
    super, że czujesz swojego dzidziusia :-) Mi się dzisiaj śniło, że czuję ruchy swojego i obudziłam się taka rozczarowana,że to tylko sen :-( no ale czekamy dalej w końcu się doczekam :-)
    No jasne ze sie doczekasz

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    hej dziewuszki oj cisza na forum....no weekend my juz u brata mojego sie basenujemy, upal masakryczny 43st no lato w pelni korzystam z cienia,hamaczka i moczenia nog heheehdzis skurcz nogi zlapal lo matko bol okrutny zazylam magnez bo ponoc pomaga bede go brala moze co drugi dzien nie wiem zapytam poloznej jutro,bratowa mowila zeby wziasc....malutka pewnie bryka ale jej nie czuje,przylozylam reke to jakies bulgotki czulam ale konkretnie nieczekam nadal

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    hej dziewuszki oj cisza na forum....no weekend my juz u brata mojego sie basenujemy, upal masakryczny 43st no lato w pelni korzystam z cienia,hamaczka i moczenia nog heheehdzis skurcz nogi zlapal lo matko bol okrutny zazylam magnez bo ponoc pomaga bede go brala moze co drugi dzien nie wiem zapytam poloznej jutro,bratowa mowila zeby wziasc....malutka pewnie bryka ale jej nie czuje,przylozylam reke to jakies bulgotki czulam ale konkretnie nieczekam nadal
    magnez powinien pomóc a u nas dzis deszczowo nie mocno ale pokropiło troszke. Niestety tydzien zaczyna sie od nowa i do pacy jutro ;/ porozmawiam z kierownikiem na temat zwolnienia lekarskiego o ile bedzie czas rozmawiac. A teraz pod prysznic i do lozka bo jakos taka zmeczona jestem Dobranoc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    magnez powinien pomóc a u nas dzis deszczowo nie mocno ale pokropiło troszke. Niestety tydzien zaczyna sie od nowa i do pacy jutro ;/ porozmawiam z kierownikiem na temat zwolnienia lekarskiego o ile bedzie czas rozmawiac. A teraz pod prysznic i do lozka bo jakos taka zmeczona jestem Dobranoc
    pogadaj ,jesli zmeczona jestes to idzja ci powiem ze nie chcialabym w domu siedziec pare dni fajnie ale nie wiem czy dluzej bym chciala no ale kazdy robi co uwazaja jutro bede ostro zajeta mam zaleglosci w pracy zjadlam arbuza z bita smietana i padlam hehehe dobranoc Kochana

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    witaj! Tobie także wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! jak się czujesz jako świeżo upieczona żonka? ja się czuje świetnie

dziś wróciliśmy z podróży poślubnej. w sobotę leżeliśmy plackiem na plaży i prosto z plaży do wawy jechaliśmy, przespaliśmy się i do radomia. w sumie to przestaliśmy żałować, że pogoda za bardzo nam nie dopisała. mąż (hihi ) spiekł się, że ledwo się rusza, ja się kryłam w cieniu i tylko plecy opaliłam. rany jak cudownie było mi się położyć na brzuchu! już od dawna tak nie leżałam. wykopałam sobie w piasku dziurę na brzuszek i nic mi nie przeszkadzało i brzuszka nie gniotłam
    no a jutro sesja zdjęciowa ciekawe czy w kieckę wejdę
    Przepraszam, że późno odpisuję. Ja też czuję się o wiele lepiej! I podobnie jak Ty tydzien w podróży po ślubie byłam. Deszcz padał codziennie, ale i tak pięknie było.
    Najlepszego jeszcze raz

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To super, że czujesz swojego dzidziusia :-) Mi się dzisiaj śniło, że czuję ruchy swojego i obudziłam się taka rozczarowana,że to tylko sen :-( no ale czekamy dalej w końcu się doczekam :-)
    Mam podobnie, w oczekuje ruchów...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów