Strona 502 z 10048
Pokaż wyniki od 5,011 do 5,020 z 100476

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja jestem wygodna i na zakupy samochodem.haha
    No ja też :-) ale potem muszę to wnieść na 2 piętro :-P

Winko i piwko było dobre oj dobre :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    No ja też :-) ale potem muszę to wnieść na 2 piętro :-P

Winko i piwko było dobre oj dobre :-)
    U mnie sie smieja ze jak bede rodzic to.z butelka wina beda czekac az dzidzia juz zwita i wtedy szybka lampka bialego, polslodkiego

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    U mnie sie smieja ze jak bede rodzic to.z butelka wina beda czekac az dzidzia juz zwita i wtedy szybka lampka bialego, polslodkiego
    He he taki mały bonusik do mleczka dzidzia by miała :-) nie czasami mam mega ochotę na piwo coś mocno gazowane ale wybieram mniejsze zło jakiś zwykły napój :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    He he taki mały bonusik do mleczka dzidzia by miała :-) nie czasami mam mega ochotę na piwo coś mocno gazowane ale wybieram mniejsze zło jakiś zwykły napój :-)
    ja akurat piwa malo pilam,wina prawie wcale a gazowane pilam i pije jak mam ochote to pije pepsi wogole nie daje sie zwariowac zyje tak jak przed ciaza i poki sie nic nie dzieje tak mam zamiar zyc

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej Mamusie ja wyspana a maleńką czuję dziś od raa bo jest baaardzo aktywna co cieszy za oknem mokro i sie ochłodziło no ale może to i dobrze.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Hej Mamusie ja wyspana a maleńką czuję dziś od raa bo jest baaardzo aktywna co cieszy za oknem mokro i sie ochłodziło no ale może to i dobrze.
    Hejo ale świetnie, że Malutka od rana daje o sobie znać na pewno super uczucie to jest
    My dość późno z imprezy rodzinnej przyjechaliśmy, torcik smakował i się podobał dostaliśmy z mężem od mojej siedmio letniej chrześnicy rożek niemowlęcy w baranki który sama kupiła dla kuzynki za swoje kieszonkowe kochana dziewczynka! już się nie może doczekać kuzynki hehehhe i od cioci ręcznik kąpielowy dla Małej

Pisałyście o grzeszkach i tak myślę i myślę i ...... nic mi nie przychodzi do głowy. Jedynym to, że zbyt często się denerwuje, stresuje, a wiem że wtedy Malutka razem ze mną

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Hejo ale świetnie, że Malutka od rana daje o sobie znać na pewno super uczucie to jest
    My dość późno z imprezy rodzinnej przyjechaliśmy, torcik smakował i się podobał dostaliśmy z mężem od mojej siedmio letniej chrześnicy rożek niemowlęcy w baranki który sama kupiła dla kuzynki za swoje kieszonkowe kochana dziewczynka! już się nie może doczekać kuzynki hehehhe i od cioci ręcznik kąpielowy dla Małej

Pisałyście o grzeszkach i tak myślę i myślę i ...... nic mi nie przychodzi do głowy. Jedynym to, że zbyt często się denerwuje, stresuje, a wiem że wtedy Malutka razem ze mną
    o jej 7 latka a juz takie prezenciki robi świetna kuzynka z niej bedzie co do stresu to ja tez sie denerwuje niestety ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    o jej 7 latka a juz takie prezenciki robi świetna kuzynka z niej bedzie co do stresu to ja tez sie denerwuje niestety ;/
    jest bardzo dojrzała na swój wiek i bardzo kochana Jak była u mnie i miałam taki okres, że musiałam się w dzień zdrzemnąć to gdy zasnęłam przynosiła koc i przykrywała mnie, żeby dzidziuś nie zmarzł

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    jest bardzo dojrzała na swój wiek i bardzo kochana Jak była u mnie i miałam taki okres, że musiałam się w dzień zdrzemnąć to gdy zasnęłam przynosiła koc i przykrywała mnie, żeby dzidziuś nie zmarzł
    haha Kochana to moja chrześniaczka (4latka) ostatnio mówiła bo mi sie chciało siku w sklepie a ona tak na pół sklepu do sowjej mamy "mamo słyszałaś Cioci dzisiuś chce siusiu zrobic'

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dzieci sa kochane i szczere w swojej prostocie. Pamietam jak moja corka majac 4 lata i siedzac na ubikacji z babcia w lazience w dzien sw. Mikolaja odbyla rozmowe..
    Babcia: czemu jestes taka smutna?
    Corka: bo nie dostalas zadnego prezentu a ja tak duzo a przeciez bylas grzeczna
    B: alez dostalam najwiekszy prezent. Ciebie ...
    C: od Mikolaja?????? Chyba od Pana Boga babciu!!!

Ps. Sa specjalne ksiazeczki na zapiski haselek, dialogow z dziecinstwa swoich dzieci.. Warto zapisywac, tymbardziej ze moze to tez byc wspanialy prezent gdy nasze dzieci urodza swoje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów