Strona 498 z 10063
Pokaż wyniki od 4,971 do 4,980 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Veronika, ciuszki tez tam piekniejsze macie...
    To prawda juz nie jedna paczke robilam jak sie kuzynce coreczka urodzila inwszyscy byli zachwyceni I wcale nie drogie wlasnie patrzylam na body 6 szt kolorowe za 5 dolarow prawie darmo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    To prawda juz nie jedna paczke robilam jak sie kuzynce coreczka urodzila inwszyscy byli zachwyceni I wcale nie drogie wlasnie patrzylam na body 6 szt kolorowe za 5 dolarow prawie darmo
    Coooo? Takie ceny? Za 5 dolcow to ja w sklepie jednej szt nie kupie to ja ci pieniadze przeleje na zakupy i paczke do pl a ty mi tam wyprawke skompletujesz

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Coooo? Takie ceny? Za 5 dolcow to ja w sklepie jednej szt nie kupie to ja ci pieniadze przeleje na zakupy i paczke do pl a ty mi tam wyprawke skompletujesz
    Hahaha za 8 masz spodenki,body I bluze czasem skarpetki czy opaska do tego takze nie sa drogie I naprawde jest w czym wybierac takze musze miec baaardzo silna wole zeby nie kusilo ale cos tam kupie napewno

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Dziewczyny wlasnie wrocilismy od lekarza. Potwierdzil ze na 100% bedzie chlopak Maz pawie skakal z radosci hehe. Z Malym wszystko dobrze, rosnie a to najwazniejsze. 1 wrzesnia mam polowkowe. Pytalam o bol kosci ogonowej to powiedzial ze bol moze byc spowodowany tym ze uprawialam sport kontaktowy, i w duzym stopniu tym ze kregoslup w ciazy sie wygina i to moze powodowac bol. Dodatkowo Maluszek moze uciskac i tez bedzie bolalo. Zalecil masaze i w miare mozliwosci basen i niestety trzeba wytrzymac do konca ciazy. A teraz gorsza wiadomosc... mam troche podwyzszone cisnienie, w sumie od samego poczatku ciazy. Dostalam leki, mam mierzyc cisnienie 6 razy dziennie i zobaczymy co bedzie dalej. Jak nic sie nie zmieni polozy mnie do szpitala. Powiedzial tez zeby na razie sie nie martwic bo Maly rozwija sie prawidlowo, jest odpowiednio duzy jak na ten etap ciazy i mam sie nie denerwowac.
    Teraz czekam do 1 wrzesnia
    Na pewno będzie wszystko dobrze :-) dużo odpoczywaj i bierz leki i wszystko będzie wporzadku :-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hahaha za 8 masz spodenki,body I bluze czasem skarpetki czy opaska do tego takze nie sa drogie I naprawde jest w czym wybierac takze musze miec baaardzo silna wole zeby nie kusilo ale cos tam kupie napewno
    To nie fair ze u nas wszystko drogie. Durne spodnie dlugie na dziecko to koszt Ok.20 dolarow

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    mamunie milej soboty i mniej goracej ja juz w lozeczku pojadlam nalesnikow i padlam hehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    jegobaba gratulacje chłopczyka sam doktor mówi żeby sie nie martwić Kochana
    Veronika to ja tez przeleje Ci pieniądze haha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Veronika to ja tez przeleje Ci pieniądze haha
    Iza przecież mamy lecieć do Chicago, więc zakupki zrobimy same

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Iza przecież mamy lecieć do Chicago, więc zakupki zrobimy same
    a no faktycznie kompletnie o tym zapomniałam Veronika pokaże nam jakieś fajne sklepy i zapłacimy za nadbagaż na lotnisku haha

Senior Member
    nayana

O mnie
    Zdarza sie Wam jeszcze wymiotowac??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów