Strona 496 z 10044
Pokaż wyniki od 4,951 do 4,960 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    I widać, że nastał weekend, bo na Naszym forum nastąpiła cisza, także życzę Wam mamuśki udanego weekendu trzymajcie się cieplutko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Czesc mamusie dzis moje samopoczucie znacznie lepsze bolu glowy brak ,katar mniejszy no tylko chrypka pozostala bylismy u poloznej z malutka wszystko dobrze byla uczennica I moje usg bylo dosc dlugie bo jej pokazywali co I jak mi pasowalo bo sie napatrzylam seruduszko ok ,ma 14 cm wazy 190 g malutka od poczatku ale wazne ze zdrowa boziu lezala jak na plazy raczki pod glowka kochana moja dopiero jak ja obudzili zaczela fikac ,ziewac ciesze sie bardzo ze znia dobrze

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    I widać, że nastał weekend, bo na Naszym forum nastąpiła cisza, także życzę Wam mamuśki udanego weekendu trzymajcie się cieplutko
    dziękuję bardzo i ja Wam również życzę udanego weekendu

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Czesc mamusie dzis moje samopoczucie znacznie lepsze bolu glowy brak ,katar mniejszy no tylko chrypka pozostala bylismy u poloznej z malutka wszystko dobrze byla uczennica I moje usg bylo dosc dlugie bo jej pokazywali co I jak mi pasowalo bo sie napatrzylam seruduszko ok ,ma 14 cm wazy 190 g malutka od poczatku ale wazne ze zdrowa boziu lezala jak na plazy raczki pod glowka kochana moja dopiero jak ja obudzili zaczela fikac ,ziewac ciesze sie bardzo ze znia dobrze
    hej Veronika wiadomo było że malutkiej nic nie jest dobrze że i Ty czujesz sie lepie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Witam nowe mamusie u mnie dzis fajny troszke chlodniejszy dzien ale jutro upalu ciag dalszy... teraz z mezem przyjechalismy cos zjesc pozniej na zakupy I do domku relaksowac sie dalej korzystam z tego odpoczynku od poniedzialku musze nadrobic zaleglosci w pracy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Witam nowe mamusie u mnie dzis fajny troszke chlodniejszy dzien ale jutro upalu ciag dalszy... teraz z mezem przyjechalismy cos zjesc pozniej na zakupy I do domku relaksowac sie dalej korzystam z tego odpoczynku od poniedzialku musze nadrobic zaleglosci w pracy
    ja tez byłam na zakupach dla malutkiej kilka ciuszków nakupowałam tak mi się spoodbało że za jakiś czas znowu pojade hihi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej Veronika wiadomo było że malutkiej nic nie jest dobrze że i Ty czujesz sie lepie
    Ciesze sie ze mala dobrze I ja tez sie onwiele lepiej czuje widze ze I ty zaczelas szalec z zakupkami dka malutkiej dobrze jak cos ci sie podoba to kupuj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Ciesze sie ze mala dobrze I ja tez sie onwiele lepiej czuje widze ze I ty zaczelas szalec z zakupkami dka malutkiej dobrze jak cos ci sie podoba to kupuj
    wszystko z umiarem dużo tych "początkowych'ciuszków nie bede kupowac bo dostane jeszcze rzeczy od mojej siostry a jej córeczka tez zimą się urodziła także coś się tam wybierze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    ja tez byłam na zakupach dla malutkiej kilka ciuszków nakupowałam tak mi się spoodbało że za jakiś czas znowu pojade hihi
    My jedziemy dla meza do pracy cos tam kupic ja nadal sie wstrzymuje ale tylko dlatego ze u bratowej sa jakies rzeczy a po drugie bedzie ta impreza na ktora musze zrobic liste co mi maja kupic I bezsensu jest kupowac tyle rzeczy malutkich ktorych byc moze malutka nie zalozy kupilabym kombinezon na zime ale niestey u nas takowych brak narazie nadal lato mysle ze jutro z bratowa przegladniemy te jej rzeczy posciel doblozeczka kupie jak bedzie gotowy pokoj bo wtedy zobacze co I jak

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    wszystko z umiarem dużo tych "początkowych'ciuszków nie bede kupowac bo dostane jeszcze rzeczy od mojej siostry a jej córeczka tez zimą się urodziła także coś się tam wybierze
    No wlasnie tych malutkich nie ma co duzo kupowac wiem ze mama cos kupila takze ja nic nie kupuje chociaz kusza te rzeczy bardzo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów