Strona 494 z 10046
Pokaż wyniki od 4,931 do 4,940 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Dziekuje dziewczyny Kochane

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Talliana Zobacz posta
    Na mnie krzyczy mama, że za szybko chodzę po schodach (mieszka na 4tym piętrze) chociaż ja sama nie odczuwam tej prędkości hah. Czy Was tak potwornie boli kość ogonowa? Czuje się jakby ktoś mnie skopal po plecach.
    Mnie strasznie boli, ruszac sie nie moge i tak codziennie. Dzwonilam do lekarza i kazal przyjsc na wizyte. Jutro ide wiec dam znac

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A ja przed chwila prawie zemdlalam, siadlam i tak mi zawirowalo ze myslalam ze padne. Krzycze do meza zeby przybiegl. Szybko sie polozylam a moje serce malo nie wyskoczylo, taka pikawa, zimne poty i schiz ze wlasnie umieram. Oczywiscie z nerwow dostalam biegunki i wymiotowalam. Teraz juz leze w lozku, jest lepiej ale dziwnie sie czuje i glowo mnie boli... Nienawidze takich dziwnych akcj...
    Ja mam takie jazdy prawie codziennie. Tylko ja mam problem z nadciśnieniem. Może warto pokontrolowac?

Co do ruchów to czułam je juz regularnie i wyraźnie. Ale od dwóch dni nie czuje nic. Troche mnie to martwi, ale wiem ze dzieci mogly się ułożyć odwrotnie i mogę nie czuć wcale. A na tym etapie to calkiem normalne

Member
    Anastazja83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Wczoraj byłam na wizycie....... Lekarz podczas badania wykrył bright spot- plamkę na serduszku Dostałam skierowanie do Krakowa na Ujastek - Szpital mają zrobić echo serca dzidziusiowi. Bardzo się boję, spać nie mogę , jeść mi się nie chce- szkoda gadać...!

Member
    Anastazja83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    A ja przed chwila prawie zemdlalam, siadlam i tak mi zawirowalo ze myslalam ze padne. Krzycze do meza zeby przybiegl. Szybko sie polozylam a moje serce malo nie wyskoczylo, taka pikawa, zimne poty i schiz ze wlasnie umieram. Oczywiscie z nerwow dostalam biegunki i wymiotowalam. Teraz juz leze w lozku, jest lepiej ale dziwnie sie czuje i glowo mnie boli... Nienawidze takich dziwnych akcj...
    Trzymaj się kochana.... To wszystko z tych upałów!! Wczoraj byłam w sklepie, było strasznie duszno- miałam podobne objawy jak ty- dzięki Bogu nie zemdlałam, tylko było mi słabo... Musiałam szybko opuścić sklep....

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anastazja83 Zobacz posta
    Wczoraj byłam na wizycie....... Lekarz podczas badania wykrył bright spot- plamkę na serduszku Dostałam skierowanie do Krakowa na Ujastek - Szpital mają zrobić echo serca dzidziusiowi. Bardzo się boję, spać nie mogę , jeść mi się nie chce- szkoda gadać...!
    Kochana niczym sie nie przejmuj, bo to tylko szkodzi dzidziusiowi,a taka sytuacja zdarza sie u 2-5% zdrowych dzieci. Przede wszystkim nie jest to wada serca.. Nalezy tylko to kontrolowac, zrobic echo plodu itd... Zobaczysz kochana, ze wszystko z dzidzia bedzie dobrze, tymbardziej ze lekarz nie widzial zadnych innych parametrow odbiegajacych od normy ... Odpoczywaj, duzo sily ci zycze i pozytywnego myslenia :*

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    a przed ciążą Ci się takie akcje zdarzały? ja 3 lata temu miałam straszny problem i wyglądało mniej więcej jak u Ciebie. okazało się że mam ortostatyczne spadki ciśnienia i nie mogę gwałtownie zmieniać pozycji ciała (np. z leżącej na siedzącą, z siedzącej na stojąca, pochylać się) bo mdleje. lekarka kazała mi zmieniać pozycje stopniowo. i jak ręką odjął. od 3 lat nie zemdlałam ani razu, a wcześniej to w sumie norma u mnie była.

postaraj się uspokoić. to jeszcze o niczym nie świadczy. jedź zrób dokładniejsze badania w Krakowie i głowa do góry. Dzidziuś czuje, że się martwisz.

Trzymaj się kochana.... To wszystko z tych upałów!! Wczoraj byłam w sklepie, było strasznie duszno- miałam podobne objawy jak ty- dzięki Bogu nie zemdlałam, tylko było mi słabo... Musiałam szybko opuścić sklep....
    ja tak mam ale tylko w jednym sklepie. w rossmanie w Radomiu. wszędzie mogę łazić, ale jak tam wejdę od razu mi słabo. nawet w innych rossmanach mogę zakupy robić tylko w tym jednym jak wejdę to zaraz muszę wyjść. myślę że coś nie tak z klimą mają, w przeciwnym razie w każdym sklepie czułabym się tak samo.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    PysiaRysia, ja mam niskie cisnienie 90/65 zazwyczaj.. Uwazam na zmiany pozycji. Wczoraj siedzialam i nagle sie tak stalo. Ale moze macica mi nacisnela na zyle... Dzis jakas taka wystraszona jestem ze znow bedzie taka akcja... No nic, jakos trzeba dotrwac do konca tej ciazy..

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Anastazja wiem, że na pewno się wystraszyłaś, ale trzymaj się Kochana. Pojedziesz na wizytę i zobaczysz, że na pewno z Twoim bejbikiem będzie wszystko w porządku. Zdaje sobie sprawę co musisz czuć, ale wiesz że musisz być dzielna dla swojej Kruszynki którą nosisz pod serduszkiem! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, bo na pewno tak jest!

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    PysiaRysia, ja mam niskie cisnienie 90/65 zazwyczaj.. Uwazam na zmiany pozycji. Wczoraj siedzialam i nagle sie tak stalo. Ale moze macica mi nacisnela na zyle... Dzis jakas taka wystraszona jestem ze znow bedzie taka akcja... No nic, jakos trzeba dotrwac do konca tej ciazy..
    kochana ja też mam niskie cisnienie. mój rekord - 60/40. a te ortostatyczne spadki ciśnienia pojawiają się nie od razu przy zmianie pozycji tylko po kilku minutach. dlatego tyle lat o tym pojęcia nie miałam i fikałam gdzie popadnie. a teraz jeszcze te upały, pij dużo płynów, bo może za gęstą krew masz i też z tego to może wynikać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów