Strona 49 z 10049
Pokaż wyniki od 481 do 490 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez judyta92 Zobacz posta
    Spokojnie z tymi serduszkami, jesteście na samym początku, rozumiem nerwy, bo mnie też zjadały, ale pamiętajcie, że stres źle wpływa na maluszka Każda ciąża rozwija się indywidualnie i każdy lekarz ma inny sprzęt. U jednego będzie już coś widać, bo ma najnowocześniejszy, a u innego nie, bo ma nieco straszy. Więc głowy go góry i myślimy pozytywnie!
    zdaje sobie sprawe, że kazda ciaza inna.. ale kurde moja jest bardzo zagrożona

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Judyta dokładnie każde serduszko musi w swoim rytmie się pojawić

właśnie się dowiedziałam ze moja przyjaciółka jest w 8 tygodniu ale super, ciesze się bardzo

tak patrzę na swoje poprzednie badania i w lutym miałam robiony poziom progesteronu w drugiej połowie cyklu, było 16,21 więc wynik jak najbardziej prawidłowy. mam nadzieję, że nic sie nie zmieniło i nie jest to przyczyną plamień...Co do apetytu to ja średnio, ale dziś już troche lepiej

Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta

właśnie się dowiedziałam ze moja przyjaciółka jest w 8 tygodniu ale super, ciesze się bardzo
    Tynka to będziecie dwie brzuchatki :-)

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tynka89 Zobacz posta

Super wiadomość!
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

kot78, jak dziś u ciebie? ja miałam po południu 4 chłopaków do upilnowania (przedział wiekowy od 4 do 9), więc nie było czasu na negatywne myślenie ale przyznam szczerze, że takiej swojej gromadki to bym chyba nie ogarnęła

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez sylvi1979 Zobacz posta
    kot78, jak dziś u ciebie? ja miałam po południu 4 chłopaków do upilnowania (przedział wiekowy od 4 do 9), więc nie było czasu na negatywne myślenie ale przyznam szczerze, że takiej swojej gromadki to bym chyba nie ogarnęła
    Sylvi, całkiem nieźle. Mniej mnie boli i już się ze mnie tak nie leje krew (tylko trochę plamię). Nie mogę się doczekać jutrzejszej bery, żeby zobaczyć, czy płód się rozwija.
    Podziwiam za opiekę nad taką gromadką - mam nadzieję, że nie dali ci zbytnio w kość! A ty jak się czujesz?
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    to dobrze u mnie już też lepiej, przynajmniej psychika się trochę poprawiła. powiedziałam sobie, że co ma być to będzie i tak nie mam na to wpływu. W nocy i rano nie było już żadnych plamień, tylko mam małe upławy bezbarwnego sluzu.
    Chłopcy na szczęście wczoraj w miarę ładnie się bawili, więc kłótni wiele nie było

Member
    chewy

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-19 zobacz kalendarz
    Witam Was wszystkie )
    Mam do Was pytanko: czy jak robiłyście test przez terminem miesiączki druga kreska była dużo jaśniejsza ?

Cytat Zamieszczone przez chewy Zobacz posta
    Witam Was wszystkie )
    Mam do Was pytanko: czy jak robiłyście test przez terminem miesiączki druga kreska była dużo jaśniejsza ?
    tak, prawie niewidzialna, u mnie nawet po terminie@. dopiero po wyschnięciu testu wyraźniejsza.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów