Strona 488 z 10058
Pokaż wyniki od 4,871 do 4,880 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anastazja83 Zobacz posta
    Tosienka gratuluję córeczki a pościel piękna !!!! Co do wózka to przemawia za mną m.in. funkcja obrotu o 360 stopni, bardzo praktyczna.
    360 czy 180 ?

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Anastazja83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    360 czy 180 ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	262280877_2_644x461_nowoczesny-wozek-coletto-matteo-3w1-za-pol-ceny-dodaj-zdjecia_rev004.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	14.5 KB
ID:	89066

Junior Member
    Flora88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, doradźcie proszę czy słusznie się dziś zirytowałam...
    Prowadzę ciążę na NFZ. Rano poszłam po skierowanie do mojego lekarza na usg, by po południu wybrać się na badanie do szpitala (tak to się u nas odbywa). Lekarz mnie pyta po co przyszłam skoro niedawno byłam (2 tyg. temu). Tłumaczę, że przyszłam po skierowanie na USG, bo myślałam, że dziś połówkowe zrobimy (21 tydz. ciąży) - nie przyszłam od tak sobie, tylko położna kazała tak przyjść. To lekarz pyta kiedy ostatnie usg było robione, to ja mówię, że pod koniec czerwca. Lekarz na to: czemu chce pani tak często usg robić? ale jak pani się upiera to zrobimy. ja na to, że się nie upieram, tylko że myślałam, że już czas. lekarz: a gdzie tam, za wcześnie, ale zrobimy. Pytam czy mogę męża zabrać na badanie. Lekarz: można, ale po co bo i tak guzik zobaczy, bo płci na tym sprzęcie na pewno nie pozna - tyle w skrócie.
    Trochę wkurzył mnie stosunek lekarza, już nie mówiąc o tym, że w 21 tyg. on tak czy siak płaci nie pozna, niezależnie od ułożenia dziecka, bo słaby sprzęt. Wy już w 16 tyg. czasem wiedziałyście, a ten z góry zakłada, że nie pozna. To jak on płci nie zobaczy, to czy on w ogóle coś tam widzi.
    Zobaczymy jak pójdzie badanie...

Junior Member
    Flora88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Mnie czasem też brzuch pobolewa, ale nauczyłam się odróżniać bóle, tzn. wiem, kiedy to jelita, niestrawność, a kiedy macica ciągnie. czasem te bóle są dość silne i jednak trochę niepokoją, ale dobrze brzuch pomasować, ciepła herbata i pomaga, no-spa w ostateczności.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Flora88 Zobacz posta
    Dzie
    wczyny, doradźcie proszę czy słusznie się dziś zirytowałam...
    Prowadzę ciążę na NFZ. Rano poszłam po skierowanie do mojego lekarza na usg, by po południu wybrać się na badanie do szpitala (tak to się u nas odbywa). Lekarz mnie pyta po co przyszłam skoro niedawno byłam (2 tyg. temu). Tłumaczę, że przyszłam po skierowanie na USG, bo myślałam, że dziś połówkowe zrobimy (21 tydz. ciąży) - nie przyszłam od tak sobie, tylko położna kazała tak przyjść. To lekarz pyta kiedy ostatnie usg było robione, to ja mówię, że pod koniec czerwca. Lekarz na to: czemu chce pani tak często usg robić? ale jak pani się upiera to zrobimy. ja na to, że się nie upieram, tylko że myślałam, że już czas. lekarz: a gdzie tam, za wcześnie, ale zrobimy. Pytam czy mogę męża zabrać na badanie. Lekarz: można, ale po co bo i tak guzik zobaczy, bo płci na tym sprzęcie na pewno nie pozna - tyle w skrócie.
    Trochę wkurzył mnie stosunek lekarza, już nie mówiąc o tym, że w 21 tyg. on tak czy siak płaci nie pozna, niezależnie od ułożenia dziecka, bo słaby sprzęt. Wy już w 16 tyg. czasem wiedziałyście, a ten z góry zakłada, że nie pozna. To jak on płci nie zobaczy, to czy on w ogóle coś tam widzi.
    Zobaczymy jak pójdzie badanie...
    Co za arogancki typ!! Nie dziwie sir ze sie wkurzylas!! Co za lekarz....

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	262280877_2_644x461_nowoczesny-wozek-coletto-matteo-3w1-za-pol-ceny-dodaj-zdjecia_rev004.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	14.5 KB
ID:	89066
    padłam

Jakiś głupek ;( współczuję takiego lekarza.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witaj Kochana! Ja też mam termin na 21.01. U mnie również pierwsza ciąża.......
    Ooo ale fajnie znasz płeć??

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    tak, wózek zamawiałam na allegro, tam akurat ten typ był najtańszy, bo na innych stronach nawet powyżej 2 tys!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    padłam
    Dobre

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016