Strona 481 z 10091
Pokaż wyniki od 4,801 do 4,810 z 100909

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Musze z kierownikiem porozmawiac
    Jakie plany na dzien dzisiejszy?
    Na pewno sie dogadacie ja dzis uciekam z dziecmi do kolezanki, na jej basen.. Dzieci sie pobawia, my poplotkujemy i czas do usg szybciej minie biore ze soba wiatrak zeby powiew wiatru mnie nie opuszczal ani na chwile hahaha

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Cześć dziewczynki Ja mam dzisiaj o 16
    usg połówkowe a potem od razu po nim wyjeżdamy z mężem na kilka dni do moich rodziców, taki długi weekend sobie robimy Rodzice mieszkają aż 500 km od nas Tak więc muszę nas spakować, popodlewać dobrze kwiatki i ogólnie porobić takie czynności przed wyjazdowe w domku Zastanawiamy się tylko jak to zrobimy, bo nasz psiak musi z nami jechać też na usg, bo to jest po drodze do rodziców więc szkoda nadrabiać drogi i zostawiać go w domu a potem po niego wracać no i zastanawiamy się co z nim zrobić w czasie tego usg, bo mąż chciałby pójść ze mną ale psiaka w samochodzie samego przecież nie zostawimy w takie upały...zobaczymy, może poprosimy ochroniarza żeby go potrzymał na smyczy

fghjkz jeżeli zaczynasz czuć się coraz bardziej zmęczona to pewnie, że idź na zwolnienie, tak jak napisała nayana musisz mieć potem siłę żeby zajmować się maleństwem

nayana o której Ty masz dzisiaj usg ? też masz dzisiaj usg połówkowe ?
    Wypocznijcie psiaka ktos przygarnie na wizyte

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Na pewno sie dogadacie ja dzis uciekam z
    dziecmi do kolezanki, na jej basen.. Dzieci sie pobawia, my poplotkujemy i czas do usg szybciej minie biore ze soba wiatrak zeby powiew wiatru mnie nie opuszczal ani na chwile hahaha
    Ale masz faaaajnie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Na 16.45 aaaaaaaaa doczekac sie nie moge..
    Dzis mam polowkowe ale na 2D a 25.08 tez polowkowe ale na 3|4D i u innego specjalisty, ktory przyjezdza do naszego miasta. Usg trwa wtedy 40 min. Dostajemy zdjecia i film z calego usg. Wiec na pewno badanie bedzie dokladniejsze niz to dzisiejsze.
    Jestem zla na siebie, bo dostalam bzika ze musi to byc chlopak (mamy 2 corki) a przeciez najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe! I czuje ze jak potwierdzi lekarz ze to dziewczynka to bede smutna i rozczarowana... Nie podoba mi sie ze tak to czuje...
    Zazdtoszcze urlopu. My mielismy sie wybrac jeszcze raz na wakacje na grecka wyspe ale odpuscilismy na rzecz domu, by wiecej w nim zrobic..
    Postanowilam ze jutro ide na szmatki po ubranka bez wzgledu na tone dziewczecych ciuchow w domu. Wytlumaczylam sobie ze corki rodzily sie wiosna-lato a nie zima wiec inna odziec potrzebuje w takich malych rozmiarach
    Daj Kochana znac jak u Ciebie po usg i udanego, wspolnego odpoczynku!!
    Kochana a jak jetes na zwyklym usg to nie dostajesz plytki ze soba? Bo ja za kazdym razem dostalam do domku plytke ze zdjeciami i filmem

Senior Member
    nayana

O mnie
    Pijecie kawe w ciazy? Ja nigdy nie pilam.. Zaczelam sporadycznie przed ciaza, a teraz mam takie smaki ze szok. Ale ograniczam sie do jednej i to slabej... W poprzednich ciazach jak czulam tylko zapach kawy to od razu na kibelek lecoalam, a teraz jest tak pieeeekny ten zapach

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Iza a pewnie ze idź jesienią zawsze tak szaro ze chce się więcej spać i będziesz miała czas na wymyślenie kącika dla małej

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Kochana a jak jetes na zwyklym usg to nie dostajesz plytki ze soba? Bo ja za kazdym razem dostalam do domku plytke ze zdjeciami i filmem
    Nie wczoraj wlasnie pisalam ze tylko jedno zdjecie mam... Lekarz sprzetu nie ma tego najnowszego, ale wybralam lekarza ze wzgledu na umiejetnosci i podejcie do pacjentki i tematu ciazy.. Jest najlepszym specjalista u nas i to zawazylo na decyzji. Zdjec dziecku napstrykam po porodzie :P ale dzis sie upomne o zdjecie, oj upomne

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Pijecie kawe w ciazy? Ja nigdy nie pilam.. Zaczelam sporadycznie przed ciaza, a teraz mam takie smaki ze szok. Ale ograniczam sie do jednej i to slabej... W poprzednich ciazach jak czulam tylko zapach kawy to od razu na kibelek lecoalam, a teraz jest tak pieeeekny ten zapach
    Ja pije ale sporadycznie i rozpuszczalna. Na 1-2 można sobie spokojnie pozwolić zamieniłam poranna kawę na inke. Nie to samo ale jakiś tam posmak kawy jest

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Pijecie kawe w ciazy? Ja nigdy nie pilam..
    Zaczelam sporadycznie przed ciaza, a teraz mam takie smaki ze szok. Ale ograniczam sie do jednej i to slabej... W poprzednich ciazach jak czulam tylko zapach kawy to od razu na kibelek lecoalam, a teraz jest tak pieeeekny ten zapach
    Musze jedna dziennie bo mam niskie cisnienie ;/ szkoda ze tak malo zdjec dostajesz.. Ale nie zdjecia najwazniejsze tylko podejscie lekarza racja

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja
    pije ale sporadycznie i rozpuszczalna. Na 1-2 można sobie spokojnie pozwolić zamieniłam poranna kawę na inke. Nie to samo ale jakiś tam posmak kawy jest
    Ja pilam inke w I trymestrze ale bylam zmeczona strasznie i wgl i przerzucilam sie na jedna zwykla ze wzgl na cisnienie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów