Strona 480 z 10050
Pokaż wyniki od 4,791 do 4,800 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Nayana, też przez ok 3 lata po ślubie mieszkaliśmy w domku aleni nie naszym. I dobrze Cię rozumiem, bo też nie miałam ochoty tam urzadzać, bo wiedziałam że nie nasze. A teraz jest zupełnie inaczej. Zresztą juz finiszujemy o tez trochę się cieszę, że prawie wszytsko wybrane. Teraz juz pojedyncze rzeczy nam zostały. Ale tocałe wybieranie bardzo dużo czasu nam zajęło i dobrze że jest internet bo stamtąd dużo kupiłam. Już sie nie moge doczekac kiedy się wprowadzimy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Nayana, też przez ok 3 lata po ślubie mieszkaliśmy w domku aleni nie naszym. I dobrze Cię rozumiem, bo też nie miałam ochoty tam urzadzać, bo wiedziałam że nie nasze. A teraz jest zupełnie inaczej. Zresztą juz finiszujemy o tez trochę się cieszę, że prawie wszytsko wybrane. Teraz juz pojedyncze rzeczy nam zostały. Ale tocałe wybieranie bardzo dużo czasu nam zajęło i dobrze że jest internet bo stamtąd dużo kupiłam. Już sie nie moge doczekac kiedy się wprowadzimy
    Zycze Wam jak najszybszych wprowadzin

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    My się wprowadziliśmy do swojego domku rok temu i wybieranie mebli i dodatków uważam za wspaniały czas, dawało nam to bardzo dużo radości Do tej pory kompletujemy jeszcze np. obrazy i każda taka rzecz nas bardzo cieszy Wszystkie pokoje mamy już urządzone, tylko pokój przeznaczony dla maluszka stał do tej pory taki pusty i smutny ale już niedługo się to zmieni i też w nim zrobi się przytulnie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Czesc Dziewczynki wy pewnie smacznie sobie spicie a ja juz w pracy :-( musze przyznac ze myslalam aby od wrzesnia isc na zwolnienie (mam zmienione te godziny wszystko fajnie) ale w nocy wstaje z 4 razy siku i ta noc zawsze mija tak szybko ze jak rano wstaje jestem nie do zycia przez to niewyspanie w dzien jest dobrze po pracy zawsze cos zrobie ale wieczorem okolo 20 jestem padnieta ;( wiec mysle ze to chyba dobry pomysl co sadzicie?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Czesc Dziewczynki wy pewnie smacznie sobie spicie a ja juz w pracy :-( musze przyznac ze myslalam aby od wrzesnia isc na zwolnienie (mam zmienione te godziny wszystko fajnie) ale w nocy wstaje z 4 razy siku i ta noc zawsze mija tak szybko ze jak rano wstaje jestem nie do zycia przez to niewyspanie w dzien jest dobrze po pracy zawsze cos zrobie ale wieczorem okolo 20 jestem padnieta ;( wiec mysle ze to chyba dobry pomysl co sadzicie?
    Pewnie ze dobry pomysl.. Tymbardziej ze to w trzecim trymestrze problemy ze spaniem sie nasilaja.. Ja mam to szczescie ze spie jak zabita i spac chce mi sie po calym dniu dopiero kolo 24.. Idz na zwolnienie jak masz taka mozliwosc.. Musimy w koncu miec duzo sil na opieke nad naszymi dziecmi... Tymbardziej ze przyjda krotkie dni i wiekszy, uciskajacy brzuszek... Tak wiec odpoczynek bedzie nam baaaardzo wskazany

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Pewn
    Iie ze dobry pomysl.. Tymbardziej ze to w trzecim trymestrze problemy ze spaniem sie nasilaja.. Ja mam to szczescie ze spie jak zabita i spac chce mi sie po calym dniu dopiero kolo 24.. Idz na zwolnienie jak masz taka mozliwosc.. Musimy w koncu miec duzo sil na opieke nad naszymi dziecmi... Tymbardziej ze przyjda krotkie dni i wiekszy, uciskajacy brzuszek... Tak wiec odpoczynek bedzie nam baaaardzo wskazany
    Musze z kierownikiem porozmawiac
    Jakie plany na dzien dzisiejszy?

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki Ja mam dzisiaj o 16 usg połówkowe a potem od razu po nim wyjeżdamy z mężem na kilka dni do moich rodziców, taki długi weekend sobie robimy Rodzice mieszkają aż 500 km od nas Tak więc muszę nas spakować, popodlewać dobrze kwiatki i ogólnie porobić takie czynności przed wyjazdowe w domku Zastanawiamy się tylko jak to zrobimy, bo nasz psiak musi z nami jechać też na usg, bo to jest po drodze do rodziców więc szkoda nadrabiać drogi i zostawiać go w domu a potem po niego wracać no i zastanawiamy się co z nim zrobić w czasie tego usg, bo mąż chciałby pójść ze mną ale psiaka w samochodzie samego przecież nie zostawimy w takie upały...zobaczymy, może poprosimy ochroniarza żeby go potrzymał na smyczy

fghjkz jeżeli zaczynasz czuć się coraz bardziej zmęczona to pewnie, że idź na zwolnienie, tak jak napisała nayana musisz mieć potem siłę żeby zajmować się maleństwem

nayana o której Ty masz dzisiaj usg ? też masz dzisiaj usg połówkowe ?
    Ostatnio edytowane przez Mysia88 ; 12-08-15 o 08:07

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    usg nie jest szkodliwe. jest neutralne i dla dziecka i dla matki. gdyby było inaczej wszystkie dzieci które były poddawane usg w łonie matki rodziły by się z wadami, mniejszymi bądź większymi. a tak nie jest. kiedyś zamiast usg robili zdjęcie rentgenowskie i to było szkodliwe.
    ten do którego chodzę jest specjistą w ultrasonografii i powiedział że usg ma negatywny wpływ - jednak zdrowiej zbadać dziecko raz na miesiąc i wykryć ewentualne wady,

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Cześć dziewczynki Ja mam dzisiaj o 16 usg połówkowe a potem od razu po nim wyjeżdamy z mężem na kilka dni do moich rodziców, taki długi weekend sobie robimy Rodzice mieszkają aż 500 km od nas Tak więc muszę nas spakować, popodlewać dobrze kwiatki i ogólnie porobić takie czynności przed wyjazdowe w domku Zastanawiamy się tylko jak to zrobimy, bo nasz psiak musi z nami jechać też na usg, bo to jest po drodze do rodziców więc szkoda nadrabiać drogi i zostawiać go w domu a potem po niego wracać no i zastanawiamy się co z nim zrobić w czasie tego usg, bo mąż chciałby pójść ze mną ale psiaka w samochodzie samego przecież nie zostawimy w takie upały...zobaczymy, może poprosimy ochroniarza żeby go potrzymał na smyczy

fghjkz jeżeli zaczynasz czuć się coraz bardziej zmęczona to pewnie, że idź na zwolnienie, tak jak napisała nayana musisz mieć potem siłę żeby zajmować się maleństwem

zapytaj lekarza czy mozesz wprowadzic psa - taki upał chyba zrozumie

ja połówkowe mam za 2 tyg

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta

Na 16.45 aaaaaaaaa doczekac sie nie moge.. Dzis mam polowkowe ale na 2D a 25.08 tez polowkowe ale na 3|4D i u innego specjalisty, ktory przyjezdza do naszego miasta. Usg trwa wtedy 40 min. Dostajemy zdjecia i film z calego usg. Wiec na pewno badanie bedzie dokladniejsze niz to dzisiejsze.
    Jestem zla na siebie, bo dostalam bzika ze musi to byc chlopak (mamy 2 corki) a przeciez najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe! I czuje ze jak potwierdzi lekarz ze to dziewczynka to bede smutna i rozczarowana... Nie podoba mi sie ze tak to czuje...
    Zazdtoszcze urlopu. My mielismy sie wybrac jeszcze raz na wakacje na grecka wyspe ale odpuscilismy na rzecz domu, by wiecej w nim zrobic..
    Postanowilam ze jutro ide na szmatki po ubranka bez wzgledu na tone dziewczecych ciuchow w domu. Wytlumaczylam sobie ze corki rodzily sie wiosna-lato a nie zima wiec inna odziec potrzebuje w takich malych rozmiarach
    Daj Kochana znac jak u Ciebie po usg i udanego, wspolnego odpoczynku!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów