Strona 48 z 10058
Pokaż wyniki od 471 do 480 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    w sumie mamy podobnie tylko ja jeszcze mam krwiaka
    Może ja też mam... nie bylam jeszcze na usg. Czy to przy badaniu ginekologicznym się stwierdza?

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Może ja też mam... nie bylam jeszcze na usg. Czy to przy badaniu ginekologicznym się stwierdza?
    tak albo jak sie plami ale spokojnie na pewni nie masz

Na szczęście nie plamię. Może jeszcze ruszy z kopyta.

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    fondie - tak jakos 11-12, ale to jeszcze nie było takie regularne, lekarka pwiedziła ze sie tworzy dopiero, kilka sekwenjcji tylko zauważyła, ale kazda ciaz inna, w poprzedniej ciaży kilka dni póniej tez nie było serduszka a córa zdrowa, takze tym nie ma co się sugerować

Dziewczyny też macie wilczy apetyt? Ja od wczoraj jem co godzinę bo ciagle jestem glodna. I jeszcze jedno pytanie o krem przeciw rozstępom. Możecie jakiś polecić? Dziewczyny, które stosowaly. Zrobił mi się mały drań na piersi.

W pierwszej ciąży stosowałam Galenic Elancyl - krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 150 ml, głównie na brzuch i udało mi się go uchronić, mimo że był wielki Teraz pewnie też do niego wrócę, o ile będzie szansa...Dalej lekko plamię, niby tylko na papierze, ale cos tam się dzieje

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Dziewczyny też macie wilczy apetyt? Ja od wczoraj jem co godzinę bo ciagle jestem glodna. I jeszcze jedno pytanie o krem przeciw rozstępom. Możecie jakiś polecić? Dziewczyny, które stosowaly. Zrobił mi się mały drań na piersi.
    ja wlasnie nie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Marzena - taak jem cały czas ;/ i co chwile jestem głodna ... a co do rozstępów to ja w pierwszej ciazy nic nie stosowałąm, na brzuchu nie miałam zadnego, tylko na piersiach własnie, ale widziałam jakies dzis w rossmanie, coś na pewno wybiore, do piersi własnie

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Ja też mam dzisiaj apetyt. Nadrabiam wczorajszy dzień, kiedy mało co zjadłam.
    12.2014 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    05.2015 - 6 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    09.2015 - 10 tc[*] (ciąża obumarła, łyżeczkowanie)
    04.2016 czwarta ciąża: Duphaston+Prolutex+Encorton+IG Vena 5tc,9tc,13tc - jestem Grudniówką 2016

Senior Member Awatar judyta92
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Spokojnie z tymi serduszkami, jesteście na samym początku, rozumiem nerwy, bo mnie też zjadały, ale pamiętajcie, że stres źle wpływa na maluszka Każda ciąża rozwija się indywidualnie i każdy lekarz ma inny sprzęt. U jednego będzie już coś widać, bo ma najnowocześniejszy, a u innego nie, bo ma nieco straszy. Więc głowy go góry i myślimy pozytywnie!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów