Strona 469 z 10046
Pokaż wyniki od 4,681 do 4,690 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczyny ja tak przy okaz
    ji jak jestem to pokażę Wam jeden z ciuszków co kupiłam za 5zł w sumie za wszystko

Załącznik 89029
    Oddaj!!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Oddaj!!!!
    Oj nie nie od wczoraj siedzę i ciągle przeglądam non stop te ciuszki hehee

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    Tsh warto sprawdzić jeszcze raz bo lubi skakać :-) ale prawdą jest zw w ciąży max 2,5 i to w 3 trymestrze. Wiem bo juz przed pierwszą ciąża miałam walkę z tarczyca. A norma do 4 to dla starszych pań bliżej menopauzy niż dalej.
    Jak zaszłam w ciążę miałam tsh 2,9 biorę eutyrox połówkę 25. Teraz mam pilnować by nie było więcej niż 1.5.
    No właśnie słyszałam że w wieku rozrodczym, czyli do około 40tki idealnie jest jak jest niższe. ale myślę że jak na najbliższej wizycie pokażcie swoje wyniki gin to bedzie ok. Nie ma co się spinac i specjalnie umawiać się do specjalistów. Jak Wasz prowadzący uzna coś nie tak to napewno Was poinformuje

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja tak przy okazji jak jestem to pokażę Wam jeden z ciuszków co kupiłam za 5zł w sumie za wszystko

Załącznik 89029
    Piękne <3

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Oj nie nie od wczoraj siedzę i
    ciągle przeglądam non stop te ciuszki hehee
    Tez chce na takie zakupy ;D

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Tez chce na takie zakupy ;D
    Ja byłam pierwszy raz na takich zakupkach na szmatkach dla dzieci i chyba jeszcze nie raz się udam, tylko w późniejszym okresie bo na razie tyle tego nakupiłam, że nie wiem czy we wszystkim córcia zdąrzy się zaprezentować heheh

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Cześć dziewczynki Ale ja mam dosyć juz tych upałów, codziennie rano chce mi się wymiotować...Mieliśmy z mężem zaplanowany tygodniowy wyjazd nad morze w przyszłym tygodniu ale przez te upały poważnie zastanawiam się czy z niego nie zrezygnować...jak w lipcu byliśmy nad morzem i nie było jeszcze takich upałów i jak poleżałam na plaży pod parasolem to dostałam skurczy i teraz ginekolog kategorycznie zabronił mi wychodzenia na słońce nawet pod parasolem więc jak pojedziemy a będzie nadl taka pogoda a my będziemy musieli siedzieć w domu to się zanudzimy...sama już nie wiem co robić.

PysiaRysia mi zależało żeby łóżeczko miało regulowaną wysokość i żeby była możliwość zdemontowania sczebelek przynajmniej z jednej strony i w przyszłości zrobienia z niego tapczanika, do tego ma pasować do reszty mebelków Jeszcze nie zamówiliśmy ale będziemy zamawiać te mebelki:
    http://www.caramella.pl/do_pokoju/meble
    bardzo ładne, ale nie na naszą kieszeń. my chcemy kupić na razie tylko łóżeczko i ewentualnie przewijak- komodę. dopóki dom nie wybudowany to nie mamy gdzie tego wszystkiego trzymać. no i białe meble do końca do mnie nie przemawiają. myślałam raczej o kolorze buku albo olchy. nie mogę się doczekać kiedy mąż będzie miał trochę czasu, żebyśmy mogli razem podjechać do jakiegoś sklepu i pooglądać...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja tak przy okazji jak jestem to pokażę Wam jeden z ciuszków co kupiłam za 5zł w sumie za wszystko

Załącznik 89029
    Śliczne !

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A ja uwielbiam biale meble. Sa mega eleganckie. Pasuja do kazdego stylu i koloru

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Tez sie budujemy. Teraz czeka nas wylewka, rozprowadzenie wody i podlogowki i pradu. Pozniej posadzki i tynki i mozna bedzie umeblowywac. Czyli to na co tak czekam i czekam poki co wynajmujemy dom wiec nie szaleje ze zmienianiem kolorow scian czy mebli bo zrobilismy to wprowadzajac sie. Zreszta przy 3 dziecku jest juz zupelnie inne podejscie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów