Strona 459 z 10065
Pokaż wyniki od 4,581 do 4,590 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Witam dziewczynki My wczoraj z meżem wieczorkiem wróciliśmy z wesela alle było jescze tyle rzeczy w domku do zrobienia a potem byłam już tak wykończona, że nawet nie miałam siły do Was napisać. No więc tak wszystkie moje obawy czy jechać czy nie okazały się niepotrzebne W samochodzie było chłodno, klimatyzacja dawała radę, do kościoła pojechaliśmy na drugą połowę mszy, tak żeby zdążyć na przysięgę i to był bardzo dobry wybór, bo było w nim strasznie duszno a na najważniejszej części byliśmy Na sali było wręcz chłodno i musiałam siedzieć w sweterku, ponieważ siedzielismy pod klimatyzacją i nawet miałam obawy czy się nie przeziębię A co do samej zabawy to bardzo niewiele tańczyliśmy, więcej siedzieliśmy przy stole i rozmawialiśmy Ogólnie było fajnie i cieszę się, że zdecydowaliśmy się pojechać

Co do pokoiku dla naszego synka to my też już wiemy jak będzie wyglądał Mamy już zamówioną tapetę, taką w biało- beżowe pionowe paseczki na jedną ścianę, tą na której będzie stało łóżeczko a kolor reszty ścian będzie jesno beżowy Mebelki też białe a dodatkie do tego wszystkiego jasno niebieskie

Co do cesarek to dzisiaj czytałam dosyć fajny artykuł: http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,13...ma_sprawy.html

Miłego dnia Stycznióweczki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Widzę,
    że tu poranny poniedziałkowy rozruch juz jest To i ja się dołączam, mam urlop to mogę pisać a nie do pracy się szykować
    Veronika to już zamysł macie, a to najważniejsze Ładny pokoik się szykuje
    Pysia, najważniejsze że poród zakończony zdrową córcią. Niestety niby wszystko idzie do przodu w medycynie, tylko historie porodowe są coraz straszniejsze. W ogóle mam takie spostrzeżenie, że coraz mniej kobiet jest "gotowych" na porody siłami naturalnymi. Sama się męczyłam 18 godzin (przy zielonych wodach płodowych), i żadne środki nie były w stanie zwiększyć rozwarcia, o oczywiście skończyło się cesarką. Ale odsetek cesarek jest naprawdę duży a lekarze całymi siłami próbują by te porody kończyły się naturalnie. Czasem niestety nie wyczuwając granicy, co kończy się śmiercią dzieci. A tak mnie wzięło z rana na przemyślenia

Miłego dnia kobietki,ja niedługo wstaję i ruszam do Gdańska do lekarza A potem odwiedzę h&m mama Liczę na fajne dżinsy ciążowe
    Daj znac jak upatrzysz cos w Gdansku przyjemnej wizyty

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Witam
    dziewczynki :-) My wczoraj z meżem wieczorkiem wróciliśmy z wesela alle było jescze tyle rzeczy w domku do zrobienia a potem byłam już tak wykończona, że nawet nie miałam siły do Was napisać. No więc tak wszystkie moje obawy czy jechać czy nie okazały się niepotrzebne :-) W samochodzie było chłodno, klimatyzacja dawała radę, do kościoła pojechaliśmy na drugą połowę mszy, tak żeby zdążyć na przysięgę i to był bardzo dobry wybór, bo było w nim strasznie duszno a na najważniejszej części byliśmy Na sali było wręcz chłodno i musiałam siedzieć w sweterku, ponieważ siedzielismy pod klimatyzacją i nawet miałam obawy czy się nie przeziębię A co do samej zabawy to bardzo niewiele tańczyliśmy, więcej siedzieliśmy przy stole i rozmawialiśmy :-) Ogólnie było fajnie i cieszę się, że zdecydowaliśmy się pojechać :-)

Co do pokoiku dla naszego synka to my też już wiemy jak będzie wyglądał Mamy już zamówioną tapetę, taką w biało- beżowe pionowe paseczki na jedną ścianę, tą na której będzie stało łóżeczko a kolor reszty ścian będzie jesno beżowy Mebelki też białe a dodatkie do tego wszystkiego jasno niebieskie

Co do cesarek to dzisiaj czytałam dosyć fajny artykuł: http://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/1,13...ma_sprawy.html

Miłego dnia Stycznióweczki
    Ale bym sobie poszla na wesele fajnie ze dobrze sie bawilas :-) kazsy biale mebelki bierze ale sie nie dziwie bo sa uniwersalne i pasujs do wszystkiego

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czy ktoras z Was boli kosc ogonowa? Ja jak cos porobie (wcale nie musze sie zmeczyc) mam takie bole, ze nie moge wytrzymac. Ostatnio nie moglm wysjsc spod prysznica, pomagal mi Maz, a do pokoju szlam z placzem. Na dodatek bole sie nasilaja, sa coraz czestrze i mocniejsze, praktycznie codzinnie boli.
    I tak zastanawiam sie czy isc na dodatkowa wizyte do lekarza w tym tygodniu czy czekac do swojej planowanej, ktora mam 1 wrzesnia. Jak myslicie? Macie lub mialyscie cos podobnego w poprzednich ciazach?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Dziewczyny czy ktoras z Was boli kosc
    ogonowa? Ja jak cos porobie (wcale nie musze sie zmeczyc) mam takie bole, ze nie moge wytrzymac. Ostatnio nie moglm wysjsc spod prysznica, pomagal mi Maz, a do pokoju szlam z placzem. Na dodatek bole sie nasilaja, sa coraz czestrze i mocniejsze, praktycznie codzinnie boli.
    I tak zastanawiam sie czy isc na dodatkowa wizyte do lekarza w tym tygodniu czy czekac do swojej planowanej, ktora mam 1 wrzesnia. Jak myslicie? Macie lub mialyscie cos podobnego w poprzednich ciazach?
    Idz do lekarza nie zastanawiaj sie nawet. To nie jest mile jak boli :/ a moze zbilas sobie kosc ogonowa co?

Dziewczyny czy ktoras z Was boli kosc ogonowa? Ja jak cos porobie (wcale nie musze sie zmeczyc) mam takie bole, ze nie moge wytrzymac. Ostatnio nie moglm wysjsc spod prysznica, pomagal mi Maz, a do pokoju szlam z placzem. Na dodatek bole sie nasilaja, sa coraz czestrze i mocniejsze, praktycznie codzinnie boli.
    Mnie nie boli kość ogonowa tylko pośladki. I czasem uda. Lekarz powiedzial ze maluchy naciskają na nerwy. Wtedy mam klasc się na boku który mniej boli i miedzy nogi duza poduchę. Pomaga.

Nie odzywam się bo odpoczywamy na dzialce. Jest basen i kurtyna wodna wiec do wytrzymania. Brzuszek juz duży. Ruchy wyraźne. Dno macicy mam juz pod pępkiem. Czasem jedno tak się ułoży ze mam wybrzuszenie z jednej strony. Wizyta dopiero 21.08 ale jestem spokojna odkąd ruszają się regularnie. W zasadzie caly czas mam w brzuchu ośmiornicę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Mnie nie boli kość ogonowa tylko pośladki. I
    czasem uda. Lekarz powiedzial ze maluchy naciskają na nerwy. Wtedy mam klasc się na boku który mniej boli i miedzy nogi duza poduchę. Pomaga.

Nie odzywam się bo odpoczywamy na dzialce. Jest basen i kurtyna wodna wiec do wytrzymania. Brzuszek juz duży. Ruchy wyraźne. Dno macicy mam juz pod pępkiem. Czasem jedno tak się ułoży ze mam wybrzuszenie z jednej strony. Wizyta dopiero 21.08 ale jestem spokojna odkąd ruszają się regularnie. W zasadzie caly czas mam w brzuchu ośmiornicę
    Fajnie ze z Twoimi malenstwami wszystko dobrze odpoczywaj Kochana

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Idz do lekarza nie zastanawiaj sie nawet. To nie jest mile jak boli :/ a moze zbilas sobie kosc ogonowa co?
    Od podstawowki gralam w koszykowke a jak wiadomo jest to sport kontaktowy i nie wykluczam, ze wtedy moglam miec jakis uraz kosci ogonowej. Teraz w ciazy napewno nic sobie nie zrobilam. Patrzac tak do tylu to na poczatku ciazy bolalo mnie tylko czasami, bardzo rzadko, jak np siedzialam na podlodze ale teraz to juz jest codziennie i nie do wytrzymania czasami

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Od
    podstawowki gralam w koszykowke a jak wiadomo jest to sport kontaktowy i nie wykluczam, ze wtedy moglam miec jakis uraz kosci ogonowej. Teraz w ciazy napewno nic sobie nie zrobilam. Patrzac tak do tylu to na poczatku ciazy bolalo mnie tylko czasami, bardzo rzadko, jak np siedzialam na podlodze ale teraz to juz jest codziennie i nie do wytrzymania czasami
    Pewnie cos kiedys sb uszkodzilas a teraz tak jak Beata mowi dzidzius uciska

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów