Strona 458 z 10041
Pokaż wyniki od 4,571 do 4,580 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dzień dobry dziewczynki

U mnie taki skwar, że ani dziś nie zamierzam wychodzić z domu.
    A od wczoraj właśnie powiem Wam, że w brzuszku tak dziwnie mi bulgoce co jakiś czas, aż ciężko to określić, szczególnie jak leże to tak wyraźnie słychać, czego wcześniej nie miałam także przypuszczam, że do dzidzia szaleje. To będzie to o czym Wy pisałyście wcześniej Teraz tylko czekać na kopniaczki
    Szaleje szaleje a my wybieramy sie nad morze parasol mam wziety takze bede siedziala w cieniu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To super :-) ja też już się nie mogę
    doczekać brzuszka i dzidzi ruchów ale chyba jeszcze troszkę poczekam
    Ja poczulam dopiero w 18 tygodniu

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Czesc dziewczyny obudzilam sie bolem gardla wrrrr leze dalej I dzis chyba tak spedze dzien po wczorajszych zakupach I grilu mam dosc...a wasza nidziela jak mija Ola gratuluej bulgotkow u mnie cisza wiec czekam nadal...Iza ja praktyczne zakupy zrobilam hehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Szaleje szaleje a my wybieramy sie nad morze parasol mam wziety takze bede siedziala w cieniu
    Zazdroszcze ci tego morza odpoczywaj

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Jestem wykonczona, takze klade sie spac bo jutro rano do pracy niestety... Dobranoc Dziewczyny

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    oj nie dobrze na styczniowkach cisza jak makiem zasial...ja caly dzien leze i sie relaksuje,gardlo nadal boli moze troszke mniej ale jednak... wybralam kolor scian i bedzie kolor szary z rozowym i mebelki jednak biale,bo ladnie sie prezentuja na tym szarymw lozeczku malutka moze spac do 3 lat a moze bedzie nastepne kto wie takze decyzja podjeta pozniej sie zmieni pokoik dla starszaka z ciemnymi meblami i tyle....u mnie dzis bez slonca ale za to z wilgocia okrutna i duchota...a wiec taka marna ta niedziela moja ale za to odpoczelam no nic jutro zaczynamy kolejny tydzien i coraz blizej stycznia a wiec milego poniedzialku dziolszki i pisac co i jak

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    oj nie dobrze na styczniowkach cisza jak
    makiem zasial...ja caly dzien leze i sie relaksuje,gardlo nadal boli moze troszke mniej ale jednak... wybralam kolor scian i bedzie kolor szary z rozowym i mebelki jednak biale,bo ladnie sie prezentuja na tym szarymw lozeczku malutka moze spac do 3 lat a moze bedzie nastepne kto wie takze decyzja podjeta pozniej sie zmieni pokoik dla starszaka z ciemnymi meblami i tyle....u mnie dzis bez slonca ale za to z wilgocia okrutna i duchota...a wiec taka marna ta niedziela moja ale za to odpoczelam no nic jutro zaczynamy kolejny tydzien i coraz blizej stycznia a wiec milego poniedzialku dziolszki i pisac co i jak
    Uwielbiam biale meble ;-) na pewno swietnie to wszystko bedzie wygladac! Niby mowimy" a jeszcze zostalo troche czasu" ale to do stycznia moment zleci ;0 juz zostalo tylko 5 msc ! Zanim sie obejrzymy bedziemy tulic swoje malenstwa :-))

A ja dzis juz w pracy zjadlam sniadanko i dopijam herbatke. Chcialam pozamawiac sobie kilka ciazowych rzeczy bo musze przyznac ze w moje spodnie moze i sie zmieszcze ale strasznie niewygodnie mi w nich zobaczymy co tam poszukam fainego byle do czwartku i zacznie sie weekend bo piatek tez mam wolny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    cześć Dziewczynki my też połaziliśmy sobie w weekend po sklepach, ale nic dla siebie ani córeczki nie kupowałam. mężu dostał kilka nowych ciuchów bo wszystko ekspresem niszczy z łóżeczkiem w końcu czekamy, a teraz na weekend chcemy ze znajomymi nad jezioro wyskoczyć. zobaczymy czy się uda

a co do mojej znajomej to urodziła w sobotę o 16:45. w ogóle jak zadzwoniła z relacją to tak mnie przeraziła, że całą noc mi się porody śniły... koleżanka rodziła 19 godzin, po tym czasie zanikły jej skurcze. w końcu jej cesarkę zrobili. nie wiem jakim cudem ale mała przez te wszystkie godziny nawet do kanału rodnego nie zeszła. biedna się nacierpiała strasznie, a raczej do aktywnych kobiet należy i w tygodniu przed porodem robiła dosłownie wszystko żeby poród przyspieszyć. nawet cienia radości w jej głosie nie słyszałam tylko straszne zmęczenie choć rozmawiałam z nią wczoraj wieczorem. ale na szczęście jej córcia zdrowa. 10/10 w skali apgar 52 cm i 3400 g

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    cześć Dziewczynki my też połaziliśmy
    sobie w weekend po sklepach, ale nic dla siebie ani córeczki nie kupowałam. mężu dostał kilka nowych ciuchów bo wszystko ekspresem niszczy z łóżeczkiem w końcu czekamy, a teraz na weekend chcemy ze znajomymi nad jezioro wyskoczyć. zobaczymy czy się uda

a co do mojej znajomej to urodziła w sobotę o 16:45. w ogóle jak zadzwoniła z relacją to tak mnie przeraziła, że całą noc mi się porody śniły... koleżanka rodziła 19 godzin, po tym czasie zanikły jej skurcze. w końcu jej cesarkę zrobili. nie wiem jakim cudem ale mała przez te wszystkie godziny nawet do kanału rodnego nie zeszła. biedna się nacierpiała strasznie, a raczej do aktywnych kobiet należy i w tygodniu przed porodem robiła dosłownie wszystko żeby poród przyspieszyć. nawet cienia radości w jej głosie nie słyszałam tylko straszne zmęczenie choć rozmawiałam z nią wczoraj wieczorem. ale na szczęście jej córcia zdrowa. 10/10 w skali apgar 52 cm i 3400 g
    O jej biedna ta Twoja znajoma:0
    Pamietacir jak mowilam ze ta kolezanka moja urodzila w 5 msc? Co dzidzius wazyl 1kg? To ta znajoma juz w domku.. A dziecko niestety zmarlo ...

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Widzę, że tu poranny poniedziałkowy rozruch juz jest To i ja się dołączam, mam urlop to mogę pisać a nie do pracy się szykować
    Veronika to już zamysł macie, a to najważniejsze Ładny pokoik się szykuje
    Pysia, najważniejsze że poród zakończony zdrową córcią. Niestety niby wszystko idzie do przodu w medycynie, tylko historie porodowe są coraz straszniejsze. W ogóle mam takie spostrzeżenie, że coraz mniej kobiet jest "gotowych" na porody siłami naturalnymi. Sama się męczyłam 18 godzin (przy zielonych wodach płodowych), i żadne środki nie były w stanie zwiększyć rozwarcia, o oczywiście skończyło się cesarką. Ale odsetek cesarek jest naprawdę duży a lekarze całymi siłami próbują by te porody kończyły się naturalnie. Czasem niestety nie wyczuwając granicy, co kończy się śmiercią dzieci. A tak mnie wzięło z rana na przemyślenia

Miłego dnia kobietki,ja niedługo wstaję i ruszam do Gdańska do lekarza A potem odwiedzę h&m mama Liczę na fajne dżinsy ciążowe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów