Strona 453 z 10058
Pokaż wyniki od 4,521 do 4,530 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Chciałam sobie dziewczynki kupić spódniczkę ciążową z panele
    m i wiecie co, nie sądziłam, że taki mały wybór jest w ubraniach ciążowych. Ogólnie pomimo dużego brzuszka wchodzę we wszystkie swoje ciuszki, ale zawsze mam odpięty guzik w spodniach, a czeka mnie w sobotę następną dość duża impreza rodzinna, także trzeba się prezentować, bo będzie parę osób "obserwatorów" i "komentatorów"
    W końcu znalazłam jakąś co spełniała moje oczekiwania i zamówiłam, ciekawa jestem jak przyjdzie co to będzie hehhe
    Zamowilas z internetu? Podeslesz linka?
    A ja bylam na zakupach zrobilo mi sie ciemno przed oczami i bie moglam ustac na nogach .. Musialam isc usiasc i Pani dala mi wode bo masakra;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A ja bylam na zakupach zrobilo mi sie ciemno przed oczami i bie moglam ustac na nogach .. Musialam isc usiasc i Pani dala mi wode bo masakra;(
    Kochana, polecam serdecznie takie spódnice http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_source=ars
    W zeszłym tygodniu dostałam paczkę i są po prostu rewelacyjne zwłaszcza na taki okres- nadają się na luźno do pracy i eleganckie wyjścia A co najważniejsze są mega elastyczne i "rosną" z nami

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    Kochana,
    polecam serdecznie takie spódnice http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...ars_source=ars
    W zeszłym tygodniu dostałam paczkę i są po prostu rewelacyjne zwłaszcza na taki okres- nadają się na luźno do pracy i eleganckie wyjścia A co najważniejsze są mega elastyczne i "rosną" z nami
    Dzieki Sloneczko wygladaj suoer, wiec chyba sie na nie skusze i to w kilku kolorach ;P na jesien tez sa dobre?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzisiaj taki upał, że lepiej zostać w domu. Ja to wyszłam z psem na spacer krótki i tak miałam dość po 5 minutach.

Zamówiłam taką, bo lubię spódnice w kształcie tulipana
    http://allegro.pl/spodnica-ciazowa-t...587026236.html

Basikan również fajna, ale np. nie lubię opinających ołówkowych, bo natura mnie obdarzyła duuuuuuuuuuużą pupą hehee a nie będę chodzić jak Kim Kardishian

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Dzisiaj taki upał, że lepiej zostać w domu. Ja to wyszłam z psem na spacer krótki i tak miałam dość po 5 minutach.

Zamówiłam taką, bo lubię spódnice w kształcie tulipana
    http://allegro.pl/spodnica-ciazowa-t...587026236.html

Basikan również fajna, ale np. nie lubię opinających ołówkowych, bo natura mnie obdarzyła duuuuuuuuuuużą pupą hehee a nie będę chodzić jak Kim Kardishian
    też fajna jest na allegro nawet kilka rzeczy fajnych da się znaleźć ale za duzo to nie niestety...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    też fajna jest na allegro nawet kilka rzeczy fajnych da się znaleźć ale za duzo to nie niestety...
    Taka spódniczka to się nam przyda, bo i od święta do szpilek i na co dzień do japonek, a lubię ciuszki z panelem bardzo, bo ładnie brzuszek wygląda i jest przede wszystkim wygodnie, nic się nie wcina, nie obciska. Mam leginsy również z panelem i mogłabym ciągle w nich chodzić rewelacja

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ja co prawda za dużo jeszcze nie przytyłam i mieszcze się w moje leginsy, ale wiadomo lato jest więc inaczej sprawa wygląda jesienią gdy trzeba będzie się cieplej ubrać. Myśląc przyszłościowo o ubraniach ciążowych to one są uniwersalne czy mają jakieś rozmiary? Wiadomo każda startuje z inną waga i każda ma inny brzuszek więc tak się zastanawiam jak się kupuje ciążowe ciuszki. U mnie w mieście zapewne będzie mały wybór więc pozostanie pewnie internet.
    I jeszcze jedno pytanko mam, jakich kremów na rozstępy używacie i jakie polecacie? :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Taka spódniczka to się nam przyda, bo i od święta do szpilek i na co dzień do japonek, a lubię ciuszki z panelem bardzo, bo ładnie brzuszek wygląda i jest przede wszystkim wygodnie, nic się nie wcina, nie obciska. Mam leginsy również z panelem i mogłabym ciągle w nich chodzić rewelacja
    ja bym musiała pokupować sobie jakieś leginsy, ale to bliżej jesieni chyba bo teraz to i tak chodze tylko w sukienkach albo krotkich spodenkach

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Widzę, że do tematu pracy macie zdrowe podejście, ja niestety spotkałam się z nielada zdziwieniem ze strony położnej u lekarza bo wg niej nie powinnam zgrywać "bohaterki" Parę osób też wyraziło taką opinię, że zaczęłam się zastanawiać czy to może ze mną jest coś nie tak :/

Ja ogólnie prowadzę swoją firmę i dodatkowo pomagam koleżance rozkręcić jej biznes- praca ogólnie biurowa, na necie i z telefonem w ręku. Zero stresów, klientów mamy bezproblemowych- praca typowo umysłowa, do wyjazdów i wykonawstwa na halach mam pracowników- pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, korepetycje, tworzenie specjalistycznej dokumentacji, szkolenia, usługi komputerowe, prace z zakresu automatyki i robotyki oraz elektryka. Niestety skoro jestem na własnej działalności, a posiadam ją stosunkowo niedługo to w świetle nowych przepisów nie wyobrażam sobie iść na L-4 bo dostanę po przeliczeniu z ZUS ochłapy...A kogo w dzisiejszych czasach stać by zapłacić ok. 3 tys. swojego ZUS-u, podatki, utrzymać firmę i opłacić pracowników oraz ich ZUS-y?! Życie w tym Państwie to kpina
    Wybaczcie za takie żale ale mi się "wylało".
    Wiadomo, nie zamierzam szkodzić ani sobie, ani bejbikowi dlatego tylko jak coś się zacznie dziać powołam pełnomocnika i odejdę w cień

Co do tego opalania to po Waszych wpisach i ogólnie tym co na necie piszą zrezygnowałam z opalana- odbiję sobie w przyszłym roku- teraz zdrowie i dobre samopoczucie są najważniejsze

Gratuluję mamusi, która dowiedziała się, że będzie syneczek- teraz czekam z niecierpliwością na imię

A Wy pozostałe kochane- już wiecie jaka będzie płeć i macie imię wybrane?? Pochwalcie się!!!!
    My nadal z mężem czekamy bo podczas ostatniej wizyty dzidzia się wstydziła i nic nie pokazała, ale dokładnie 02.09 będzie wiadomo Podejrzewamy, że będzie syneczek bo druidzkie przesądy mówią, że jeśli nie ciągnie Cię na słodkie i na brzuchu "wyrósł" pasek włosków to będzie chłopak

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja co prawda za dużo jeszcze nie przytyłam i mieszcze się w moje leginsy, ale wiadomo lato jest więc inaczej sprawa wygląda jesienią gdy trzeba będzie się cieplej ubrać. Myśląc przyszłościowo o ubraniach ciążowych to one są uniwersalne czy mają jakieś rozmiary? Wiadomo każda startuje z inną waga i każda ma inny brzuszek więc tak się zastanawiam jak się kupuje ciążowe ciuszki. U mnie w mieście zapewne będzie mały wybór więc pozostanie pewnie internet.
    I jeszcze jedno pytanko mam, jakich kremów na rozstępy używacie i jakie polecacie? :-)
    niektóre ubrania ciązowe są uniwersalne i się 'rozciągają" Tak jak Basikan dała linka do spódnicy która 'rosnie' " ;D razem z nami hihi / co do kremów ja uzywam od 4 msc z Ziaji z serii mamma mia polecam póki co nie moge narzekać A Ty cos uzywasz?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów