Strona 450 z 10046
Pokaż wyniki od 4,491 do 4,500 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    A mojemu jak nie kupie, to on sobie na pewno nie kupi, bo twierdzi, że nigdy nie ma czasu, a ja to zrobię lepiej
    Moj sobie sam wszystko kupuje ale chyba wolabym ja jemu kupowac bo nigdy nie wroci z jedna rzecza hehe chociaz pojdzie po jedna

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Ja to we wcześniejszej pracy
    słyszałam co chwilę, aż w końcu nerwowo nie wytrzymałam tam i się zwolniłam sama, to kilka miesięcy szukał na moje miejsce, a jak już ktoś przyszedł to po dwóch dniach, tygodniu odchodził.
    Polska madry kraj ;/ ciesze sie ze ja mam normalna umowe o prace

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Moj sobie sam wszystko kupuje ale chyba
    wolabym ja jemu kupowac bo nigdy nie wroci z jedna rzecza hehe chociaz pojdzie po jedna
    Wszystko da mu sie wcisnac?;D haha

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    A mojemu jak nie kupie, to on sobie na pewno nie kupi, bo twierdzi, że nigdy nie ma czasu, a ja to zrobię lepiej
    jakbym mojego słyszała. a potem jest płacz, bo on nie ma tego, tego i tamtego i muszę z nim iść bo sam sobie nie kupi haha albo z praniem, zamiast do kosza na brudne rzeczy wrzucić to schowa do swojej szafy a potem płacze, że nie uprałam...

Ja to we wcześniejszej pracy słyszałam co chwilę, aż w końcu nerwowo nie wytrzymałam tam i się zwolniłam sama, to kilka miesięcy szukał na moje miejsce, a jak już ktoś przyszedł to po dwóch dniach, tygodniu odchodził.
    to samo było u mnie. niemal codziennie ta sama śpiewka, a jakoś chętnych do pracy nadal nie mają choć już ponad 5 miesięcy szukają... no ale cóż. jakby ludzi jak g*wno nie traktowali to by znaleźli bez problemu, tylko po co? lepiej zgnoić, wmówić że jest się totalnym zerem, żeby tylko harować a jak przyjdzie wypłata to zawsze jakaś taka dziwnie nieadekwatna do przepracowanych godzin... tylko współczuje dziewczynom które zostały.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    jakbym mojego słyszała. a potem jest płacz, bo on nie ma tego, tego i tamtego i muszę z nim iść bo sam sobie nie kupi haha albo z praniem, zamiast do kosza na brudne rzeczy wrzucić to schowa do swojej szafy a potem płacze, że nie uprałam...
    oj Ci nasi mężczyźni bez kobiet ani rusz
    Mojego teraz duma rozpiera, że będzie tatusiem

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Wszystko da mu sie wcisnac?;D haha
    Zawsze trafia na promocje hahaha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    oj Ci nasi mężczyźni bez kobiet ani rusz
    Mojego teraz duma rozpiera, że będzie tatusiem
    Moj to raczej samodzielny I umie o siebie zadbac od 18 roku zycia byl sam wiec musial na szvzescie juz mi nic nie kupuje bezkonsulacji bo juz nieraz kupil a ja potajemnie oddawal albo zamienialam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Witam styczniowe mamusie!!! Chyba jestem ostatnią dochodzącą
    Mam pytanie czy któraś z przyszłych mam ma również problemy z rosnącą nadżerką przy dzieciaczku??- w jaki sposób wasi lekarze podchodzą do tego tematu, jak leczą??
    Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego rozwiązania.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    Mam pytanie czy któraś z przyszłych mam ma również problemy z rosnącą nadżerką przy dzieciaczku??- w jaki sposób wasi lekarze podchodzą do tego tematu, jak leczą??
    Witamy kolejną mamusię gorąco
    Ja niestety nie pomogę, ale może inne koleżanki coś wiedzą na ten temat

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Basikan Zobacz posta
    mialam nadzerke o ktorej dowiedzialam sie w pierwszej ciazy , wtedy lekarz powiedzial mi ze nic sie z nia nie robi w okresie blogoslawionym,.. po urodzeniu córki miala ja wypalona (teraz pomoc tez sie juz nie wypala tylko wymraza) od teego czasu spokoj, jednak przy 2 porodzie gdy trafilam ze skurczami na porodowke okazalo sie ze mam 0 cm rozwarcia a skurcze silne. szyjka nie chciala sie rozwierac przez blizne po nadzerce. Lekarz przepraszam za wyrazenie szarpnal mi w srodku na skurczu i rozwarcie polecialo tak szybko ze po godzinie i 20 minutach od wejscia na porodwce tulilam juz swoja coreczke do siebie i jej 4,08 kg a jak bedzie teraz przy porodzie to sie okaze. mam nadzieje ze juz nie bedzie problemu...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów