Strona 45 z 10066
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    FONDIE a jaka beta u Ciebie?
    2477 potem 2788 jakos tak i w ten sam dzien kazał mi zrobić gin nową bete i po 6 h ( bo ta 2788 była z rana a druga popołudniu ) wyszła 4407

więc słaby .. ale gin mowi, że jajko dobrze wygląda i beta dość wysoka więc tylko ten krwiak!!!! i że to on mógł spowolnić bete ... nie wiem ale po moich poronieniach nie mach dobrych myśli ani doświadczeń ze słabymi przyrostami bety. Tylko, że wtedy była w granicach 217 tylko

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie ból piersi najbardziej odczuwalny w nocy przy przekrecaniu. Dwa razy byla przerwa ( w tym przedwczoraj i wczoraj) dzis w nocy ból powrócił. Odkąd biorę luteine to jestem senna i mam delikatne mdlosci ale tez bez szału. Psychicznie - jestem rozwalona.
    bolące piersi to bardzo dobry znak. Ja mam tez bardzo bolące ale ja jestem obstawiona maksymalnie lekami

Senior Member Awatar judyta92
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, podczytuję tu Was trochę, bo bardzo prężnie rozmawiacie Mam być mamą grudniową 2015, ale termin porodu mam na 26.12 (termin z USG), więc równie dobrze mogę urodzić w styczniu i w sumie chyba bym tak wolała, maluszek byłby rok młodszy Ale chcieć to ja sobie mogę. Na początku myślałam, że na 100% urodzę w 2015r., ponieważ termin z miesiączki wychodzi ma na 15.12, ale mam baaardzo długie cykle, więc u mnie owulacja musiała się przesunąć o 2 tygodnie. Też leżałam w szpitalu z powodu plamienia i braku zarodka. Jak się później okazało zarodek pojawił się później bo ciąża jest młodsza i teraz wszystko jest w porządku. Serduszko usłyszałam dopiero w tym tygodniu, czyli 8t5d zgodnie z miesiączką a wg USG 6t5d. Dlatego nie denerwujcie się gdy nie wszystko idzie książkowo, bo ja jestem niby w 9, ale w sumie to dopiero w 7 tygodniu :P A wszystko jest w najlepszym porządku. Co do testów, ja zrobiłam w 32dc i tylko pod światło było coś widać. Kolejny w 34dc nadal bez szału, dopiero w 40dc kreska była bardzo wyraźna. Ale ja mam długie cykle: 38 dni ostatni przed zajściem w ciążę. Czujemy się dobrze i Wam również życzę, aby te przejściowe niepewności i problemy, które Wam towarzyszą skończyły się dobrze i żebyście za 8 miesięcy mogły tulić w ramionach wymarzony Skarb Pozdrawiam!

Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    2477 potem 2788 jakos tak i w ten sam dzien kazał mi zrobić gin nową bete i po 6 h ( bo ta 2788 była z rana a druga popołudniu ) wyszła 4407

więc słaby .. ale gin mowi, że jajko dobrze wygląda i beta dość wysoka więc tylko ten krwiak!!!! i że to on mógł spowolnić bete ... nie wiem ale po moich poronieniach nie mach dobrych myśli ani doświadczeń ze słabymi przyrostami bety. Tylko, że wtedy była w granicach 217 tylko
    Moja po tygodniu przyrosla 2 tysięce. Zrobiłam jeszcze wczoraj i następna w poniedziałek.
    Lekarz powiedział, żeby się nie martwic bo odpowiada tyg ciazy. Swoja pierwsza biochemiczna mialam tez przy 200 cos... a przy drugim poronieniu nie robilam zadnej bety.

Judyta dziekujemy Ci za slowa otuchy. Faktycznie, moj lekarz mniej zmartwil sie ta beta niz ja. Trzymam za Ciebie kciuki!

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    fonde - miałam, moze nie tyle mdłosci co reakcja na jakies mieso, sosy, dopiero wtedy mi byo niedobrze :P od 7 do 14 tygodnia.

judyta - witaj czyli tez może byc u ciebie przełom grudnia i stycznia W sume u mnie podobnie, bo te dwa tygodnie w ty łapią grudzień Kiedy będzie to będzie, oby zdrowe

Moja po tygodniu przyrosla 2 tysięce. Zrobiłam jeszcze wczoraj i następna w poniedziałek.
    Lekarz powiedział, żeby się nie martwic bo odpowiada tyg ciazy. Swoja pierwsza biochemiczna mialam tez przy 200 cos... a przy drugim poronieniu nie robilam zadnej bety.
    i nie trzeba się martwic takimi przyrostami? a jaka jest teraz? bo może masz bardzo wysoką i po pewnym tam jakimś limicie chyba wolniej rośnie ale nie wiem jakim

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    wogole jakie to jest straszne.. prawie nie ma kobiety na naszym forum, która nie przeszła poronienia..to jest straszne po prostu ja szczerze mówiąc mysłałam, że będę jedyna po takich przejściach.

chciałam was jeszcze prosić dajcie linka gdzieś, gdzie moge obliczyć dokładny tydzień ciąży co? w sensie wszystkie jakie znajduję pokazują zaokrąglony tydzień

Senior Member Awatar kot78
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    chciałam was jeszcze prosić dajcie linka gdzieś, gdzie moge obliczyć dokładny tydzień ciąży co? w sensie wszystkie jakie znajduję pokazują zaokrąglony tydzień
    Wpisz w Google "kalkulator tygodnia ciąży". Mnie wychodzi 5tc, a lekarka wczoraj podczas USG kilka razy powtarzała, że 6.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów