Strona 448 z 10066
Pokaż wyniki od 4,471 do 4,480 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    a ja ide pod prysznic bo jest tak gorąco ze jestem mokra

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    O 200 km to nie tak blisko ja juz zaliczyłam 2 wesela w ciąży. W kościele faktycznie trochę duszno. Usiądź gdzieś z tyłu, weź wodę i najlepiej sama w ławce. Jak tak ludzie gęsto siedzą to nie ma czym oddychać. Co prawda ja od domu na salę miałam tylko 30km to i tak jestem za tym żeby jechać na sali nie jest tak źle. Mi bardziej przeszkadzała głośna muzyka ale spacer kolo 22 i było ok.
    Veronika akurat nie porównywałabym nas kobiet XXI wieku z tymi sprzed 200 lat. Wtedy był inny rytuał dnia. Miały inne potrzeby i wymagania. Każda kobieta musiała iść w pole bo nie miała innego wyboru. Teraz praca w biurze i to jeszcze z klima a impreza weselna ma być przyjemnością
    Nie wszystkie kobiety pracuja w biurze a poaztym ciaza teraz czy 100 lat temu tak samo przebiegala ale tak jak mowiesz wymagania sie zmienily ja jakbym nie pracowala w biurze I to zmama musialabym pracowac bo w usa nie ma zwolnien!I co maja zrobic kobiety ktore nie maja wlasnegi biznesu? A czesto pracuja fizycznie? Pracowac albo siedziec bez pieniedzy takze wiesz nie wszystko tak pieknie wyglada

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Nie wszystkie kobiety pracuja w biurze a poaztym ciaza teraz czy 100 lat temu tak samo przebiegala ale tak jak mowiesz wymagania sie zmienily ja jakbym nie pracowala w biurze I to zmama musialabym pracowac bo w usa nie ma zwolnien!I co maja zrobic kobiety ktore nie maja wlasnegi biznesu? A czesto pracuja fizycznie? Pracowac albo siedziec bez pieniedzy takze wiesz nie wszystko tak pieknie wyglada
    z tym to macie przechlapane ;/

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ja rano tez ledwo wstaje ale jak dojde do lazienki jestbjuz dobrze co rano biore prysznic I sie pobudzam do zycia sprobuj rano wziac prysznic taki chlodniejszy moze ci pomoze mi pomaga I szklanke wode wypij z cytryna moze byc letnia bo ponoc trawienie poprawia ja odkat pije nie mam zaparc
    W sumie może spróbuję z tym prysznicem może coś pomoże :-) co do wody to butelkę mineralnej mam przy łóżku całą noc i co się przebudze to lyczusia biorę :-) na zaparcia jak narazie nie mogę narzekać :-) witaminki też mam przypisane i biorę od początku ciąży także nie wiem co jeszcze może mi dodać energii ale trzeba korzystać póki dzidzi nie ma :-)
    U mnie dzisiaj pokazuje 40 stopni!! Masakra i tak do połowy sierpnia ma być ponoć

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dziewczyny gdzie wklejalyscie te linki z suwaczkami że Wam widać pod każdym postem? Też sobie je wkleilam w sygnature i nie widzę może coś źle zrobiłam? Na profilu widzę je, ale pod podstami moimi nie.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny gdzie wklejalyscie te linki z suwaczkami że Wam widać pod każdym postem? Też sobie je wkleilam w sygnature i nie widzę może coś źle zrobiłam? Na profilu widzę je, ale pod podstami moimi nie.
    chyba jak dodajesz posta to tam taka opcja jest zeby zaznaczyc aby było widoczne

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    W sumie może spróbuję z tym prysznicem może coś pomoże :-) co do wody to butelkę mineralnej mam przy łóżku całą noc i co się przebudze to lyczusia biorę :-) na zaparcia jak narazie nie mogę narzekać :-) witaminki też mam przypisane i biorę od początku ciąży także nie wiem co jeszcze może mi dodać energii ale trzeba korzystać póki dzidzi nie ma :-)
    U mnie dzisiaj pokazuje 40 stopni!! Masakra i tak do połowy sierpnia ma być ponoć
    u mnie tez upał!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    z tym to macie przechlapane ;/
    No przechlapane mam znajoma ktora w sklepie pracowala I szefowa a wielka laska skrocila jej godziny bo pracowala po 9 godzi a niestety zrezygnowac nie mogla bo swoja pensje musiala odkladac na czas po urodzeniu bo pozniej tylko z neza pensji zyc by musieli takze nie wszystkie sanw konfortowej sytuacji...ja po urodzeniu tez musze wrocic do pracy bo mama sama nie poradzi sobie ze wszystkim ja nie mam maciezynskiego akurta pensje biore pracuje czy nie bo to da zyski ale tak to nic sie nie dostaje wiec musze sie zorganizowac po uridzeniu nie wiem jeszcze jak ake musze mize mama bedzie ze 2 dni z mala a ja wtedy sama w pracy I tylko swoje bede robila nie wiem jeszcze a kogos zatrudnic na chwile nie chce bo co pozniej powiem ze co to bylo przewidziane tylko na chwile

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    No przechlapane mam znajoma ktora w sklepie pracowala I szefowa a wielka laska skrocila jej godziny bo pracowala po 9 godzi a niestety zrezygnowac nie mogla bo swoja pensje musiala odkladac na czas po urodzeniu bo pozniej tylko z neza pensji zyc by musieli takze nie wszystkie sanw konfortowej sytuacji...ja po urodzeniu tez musze wrocic do pracy bo mama sama nie poradzi sobie ze wszystkim ja nie mam maciezynskiego akurta pensje biore pracuje czy nie bo to da zyski ale tak to nic sie nie dostaje wiec musze sie zorganizowac po uridzeniu nie wiem jeszcze jak ake musze mize mama bedzie ze 2 dni z mala a ja wtedy sama w pracy I tylko swoje bede robila nie wiem jeszcze a kogos zatrudnic na chwile nie chce bo co pozniej powiem ze co to bylo przewidziane tylko na chwile
    fajnie ze z mama pracujesz, to w tym wszystkim jest najlepsze. na pewno dasz sobie rade

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    fajnie ze z mama pracujesz, to w tym wszystkim jest najlepsze. na pewno dasz sobie rade
    Pewnie ze dam nie bede sie na zapas martwila najwazniejsze za z malutka dobrze I ja sie dobrze czuje resztabto tylko kwestia zorganizowania

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów