Strona 446 z 10050
Pokaż wyniki od 4,451 do 4,460 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    tak piszecie o tym słodkim, że aż mi śmiesznie...bo ja słodkim zajadam się jak tylko mogę...dziś znowu do miasta jedziemy do dentysty i juz mam w planach ciasto i koniecznie muszelke ( kruche ciacho z marmoladą polane czekoladą ) hihi i jakoś nie umiem się opamiętać, a mama też mi mowi, ze mam uważać, bo czasem cukrzyca ciążowa mi się przypląta...ale póki co zajadam w pon do gina to poprosze o skierowanie na krew i zobaczymy!

Gratuluję dziewczynek!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    tak piszecie o tym słodkim, że aż mi
    śmiesznie...bo ja słodkim zajadam się jak tylko mogę...dziś znowu do miasta jedziemy do dentysty i juz mam w planach ciasto i koniecznie muszelke ( kruche ciacho z marmoladą polane czekoladą ) hihi i jakoś nie umiem się opamiętać, a mama też mi mowi, ze mam uważać, bo czasem cukrzyca ciążowa mi się przypląta...ale póki co zajadam w pon do gina to poprosze o skierowanie na krew i zobaczymy!

Gratuluję dziewczynek!!!
    Nam te muszelki do pracy przywoza rano czasem i sa okropne stare jakies haha / dziekujemy za gratulacje no krew i mocz warto robic

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dzień dobry wszystkim mamom :-) jak wy to robicie że macie tyle energii w te upały i tak wcześnie wstajecie? Ja to leżę i zdycham i nic że sobą zrobić nie mogę a o wstaniu o normalnej godzinie to mogę pomarzyć :-( i w ciągu dnia to samo.... co do słodkiego to ja w ciazy też zaczęłam częściej po nie sięgać i dlatego mama moja cały czas twierdzi że będzie wnusia chociaż lekarz mówi że zanosi się na synka więc okaże się na następnej wizycie :-)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dzień dobry wszystkim mamom :-) jak wy to robicie że macie tyle energii w te upały i tak wcześnie wstajecie? Ja to leżę i zdycham i nic że sobą zrobić nie mogę a o wstaniu o normalnej godzinie to mogę pomarzyć :-( i w ciągu dnia to samo.... co do słodkiego to ja w ciazy też zaczęłam częściej po nie sięgać i dlatego mama moja cały czas twierdzi że będzie wnusia chociaż lekarz mówi że zanosi się na synka więc okaże się na następnej wizycie :-)
    mi łatwiej coś z samego rana zrobić póki gorąco nie jest, bo jak się skwar robi to padam i lulu później mąż z pracy wraca to chce z nim posiedzieć, pogadać lub do znajomych iść więc tak naprawdę to tylko ranki mnie ratują bo nic bym nie zrobiła

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    mi łatwiej coś z samego rana zrobić póki gorąco nie jest, bo jak się skwar robi to padam i lulu później mąż z pracy wraca to chce z nim posiedzieć, pogadać lub do znajomych iść więc tak naprawdę to tylko ranki mnie ratują bo nic bym nie zrobiła
    Czytam tak o Waszych zachciankach i stwierdzam ze w tej ciazy to zupelnie do niczego mnie nie ciagnie jakos szczegolnie.. Wogole czuje sie lepiej niz przed ciaza i gdyby nie ruchy dziecka i wiekszy brzuszek to nie czulabym sie jak kobieta w ciazy.. Zobaczymy jak to bedzie gdy brzuch zacznie przeszkadzac w oddychaniu

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    Mi pewnie też by było łatwiej gdybym potrafiła wstać z rana... A tak to zwłoki są ;-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Dzień dobry wszystkim mamom :-)
    jak wy to robicie że macie tyle energii w te upały i tak wcześnie wstajecie? Ja to leżę i zdycham i nic że sobą zrobić nie mogę a o wstaniu o normalnej godzinie to mogę pomarzyć :-( i w ciągu dnia to samo.... co do słodkiego to ja w ciazy też zaczęłam częściej po nie sięgać i dlatego mama moja cały czas twierdzi że będzie wnusia chociaż lekarz mówi że zanosi się na synka więc okaże się na następnej wizycie :-)
    Witaminki jakies bierz to tez energii bedzie wiecej ))

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Mi pewnie też by było łatwiej gdybym
    potrafiła wstać z rana... A tak to zwłoki są ;-)
    Wyspij sie za wczasu bo potem.do dzidzi wstawac

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    a ja przed 14stą wyszłam z pracy skoczyłam szybo na zakupki i dziś zrobiłam śledzia w śmietanie z ziemiaczkami i jeszcze mam caaały dzien dla siebie super

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusie oj wy tak od rana o slodkosciach a ja wczoraj 2 ptysie z bita smietana zjadlam tak mnie zamulilo ze ogorki masolone zajadalam oj chyba nie powtorze tego blee.... ja juz w pracy I weekend hura ja wam chyba nie pisalam ale tu w Ameryce piatek taki bardziej na luzie jest I dlatego ja mowie ze od czwartku weekenduje hehe w biurach nie chodza oficjalnie ubrani tylko tak bardziej prywatnie ,w zakladach pracy koncza wczesniej I szkoly tez u mnie dzis zupa kukurydziana mezu gotowal wczoraj I bedzie na dzis I nalesniory usmaze bo mam ochote z jablkiem go zjescupalu ciag dalszy.jakie pkany na weekend?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów